Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wyświetlanie zdjęć? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Wyświetlanie zdjęć? (/Temat-Wyswietlanie-zdjec-131038)



Wyświetlanie zdjęć? - Akaishi909 - 27-03-2016 23:51

Przekopując internety trafiłem na tematy/programy, które płacą za wyświetlenia naszych wrzuconych na ich serwer zdjęć. Niestety na części z nich rejestracja była już zamknięta, a inne nie działały. Zna ktoś tego typu strony i wie czy wypłacają?


RE: Wyświetlanie zdjęć? - hypocrisy - 28-03-2016 09:35

Od siebie mogę polecić imagetwist, choć nie jest to obiektywne polecenie, bo to jedyny tego typu hosting na jakim działałem Smile Wypłaca na Payza i PayPal, minimum bodajże od 10$, stawka za Polskę to ok. $1.20 za 1000 wyświetleń, za wyświetlenia z USA czy UK to nawet 5,50/1000 wyświetleń. Oczywiście standardowo mocno tną wejścia, niestety....


RE: Wyświetlanie zdjęć? - Akaishi909 - 28-03-2016 09:43

Tak jeszcze zapytam, wciąż wypłacalny? =D


RE: Wyświetlanie zdjęć? - hypocrisy - 28-03-2016 09:55

W grudniu 2015 dostałem zleconą wypłatę, od tamtej pory nie działam już w tym kierunku więc nie wiem jak to wygląda na chwilę obecną, niemniej działa już długo i zawsze kasa dochodziła, choć czasem trzeba dłuuugo poczekać...


RE: Wyświetlanie zdjęć? - dazy19 - 28-03-2016 09:56

Heh chyba wazniejsze czy link rotacyjny czy zwykly Big Grin


RE: Wyświetlanie zdjęć? - MilanFan - 28-03-2016 10:17

Z tych, co korzystałem i wypłatę otrzymałem to polecić mogę ImgView.net. Wypłaty od $1 m.in.na PayPal, Bitcoin, Paya, Skrill.