Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj juz dziś - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj juz dziś (/Temat-Zarabiaj-juz-dzis-131036)



Zarabiaj juz dziś - Sciemamix1990 - 27-03-2016 21:44

Witam,
Chciałem dziś się podzielić sposobem zarabiania w systemie partnerskim G2A Minegold
1.Co to jest G2A?.
Jest to sklep internetowy z grami na pc xbox czy ps4, który posiada w swojej ofercie większość aktualnych pozycjii premier oraz serwis ten oferuje weekendowe promocje nawet do 80%.
2.Jak zacząć zarabiać?
Początki są ciężkie ale wiadomo jak wszędzie,rejestrując się w serwisie na start dostajesz dobrze opisany poradnik od naszego partnera gdzie masz pokazane jak wygenerować swój refilink oraz zacząć.Reklamować swój reflink można naprawde wszędzie i co najważniejsze jeśli ktoś z naszego linku wejdzie i nawet nie kupi żadnej gry zostają zapisane ciasteczka aż do 2 lat!!!.Także przy zakupach np. Za miesiąc możemy dostać prowizję za tą osobę.

Reflink do rejestarcjii https://www.g2a.com/r/user-56f1492ed0807
Jeśli zarejestrujesz się z mojego reflinku przez 10 tygodnii co tydzień dostaniesz ode mnie unikalny pomysł na promocję swojego reflinku.Wystarczy że napiszes zdo mnie prywatną wiadomość tutaj a będe podsyłać Tobie nowe pomysły.
Powodzenia zacznij zarabiać już dziś..


RE: Zarabiaj juz dziś - surfbar - 27-03-2016 21:45

Za malo postow na refy
Do zamkniecia!


Zarabiaj juz dziś - Majka - 28-03-2016 09:20

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.