Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaki sposób płatności za E-whoring? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jaki sposób płatności za E-whoring? (/Temat-Jaki-sposob-platnosci-za-E-whoring-131031)

Strony: 1 2 3


Jaki sposób płatności za E-whoring? - Bordo - 27-03-2016 20:36

Witam,
Ostatnio poczyniłem małe kroczki w świecie e-whoringu. Stawka za leady przestała mnie już satysfakcjonować, po tym jak zaczęli mi oferować nieco większe pieniążki. Mam konto na paypal'u z e-mailem męskim i drugim e-mailem... nijakim. Chcę być nie do odnalezienia przez zwykłego Kazika z fujarką na wierzchu. Interesuje mnie sposób, w jaki mógłbym od nich dostawać te pieniążki. Opcja przelewu na konto nie wchodzi w grę. Za bardzo się tego boję, mimo że to czyściutki real content Big Grin Macie jakiś pomysł? Nie mam DG i niezbyt się orientuję. Może jakaś dotacja?
Pozdrawiam i liczę na dobre rady Smile


RE: Jaki sposób płatności za E-whoring? - Dan14NR - 28-03-2016 11:02

Pozwolę sobie dołączyć się do pytania, bo zamierzam właśnie rozwinąć się w temacie.


RE: Jaki sposób płatności za E-whoring? - liroypl - 28-03-2016 11:46

Dotacja PayPal / Karta prepaid / Paysafecard


RE: Jaki sposób płatności za E-whoring? - patttson - 28-03-2016 11:56

Paypal będzie raczej ciężko, ci starsi panowie nie za bardzo wiedzą co to.


RE: Jaki sposób płatności za E-whoring? - Noozer - 28-03-2016 12:03

Amazon GiftCard Wink


RE: Jaki sposób płatności za E-whoring? - Bordo - 28-03-2016 12:21

Czy karty paysafecard i amazon można w jakiś sposob spienieżyć oprocz ich sprzedaży?


RE: Jaki sposób płatności za E-whoring? - patttson - 28-03-2016 15:45

Przeważnie wydaje sie na jakies wirtualne waluty w grach albo na same gry.


RE: Jaki sposób płatności za E-whoring? - DzejkobPL - 28-03-2016 16:52

(28-03-2016 12:21)Bordo napisał(a):  Czy karty paysafecard i amazon można w jakiś sposob spienieżyć oprocz ich sprzedaży?
Karty psc możesz przypisać do konta na ich stronie a następnie możesz wypłacić $$ na konto. Koszt bodajże 20zl.


RE: Jaki sposób płatności za E-whoring? - liroypl - 29-03-2016 09:30

(28-03-2016 11:56)patttson napisał(a):  Paypal będzie raczej ciężko, ci starsi panowie nie za bardzo wiedzą co to.

Uwierz mi że na PayPalu bez konta dziadki też umieją płacić Jerk

Psc możesz również wypłacic przez np. BET365


RE: Jaki sposób płatności za E-whoring? - Toskan - 29-03-2016 09:54

@liroypl nie wprowadzaj w blad bo na bet365 ta sama metoda wyplacasz co wplacales.