Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam] Strona pod Subsms + domena - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Sprzedam] Strona pod Subsms + domena (/Temat-Sprzedam-Strona-pod-Subsms-domena-131009)



[Sprzedam] Strona pod Subsms + domena - jupp82 - 27-03-2016 13:29

1.Nazwa przedmiotu : Strona pod Subsms wraz z niszą + domena
[b]2.Opis przedmiotu :
Gotowa strona pod Premium SMS, wrzucasz na hosting, podmieniasz linki, i zarabiasz. Strona ma kilkanaście wejść dziennie bez promocji, ale aby zarabiać trzeba ją promować. Promocja może odbywać się wszędzie fora, FB, Ask, YT. Stronę łatwo można przerobić na ruch zagraniczny.

Nisza:
raczej się nie wypali, jest ogólnopolska i nie dotyczy branży Ero.
Napiszę, że jest typowa pod suby, do tego fakecontent.

Proszę o nie gdybanie w wątku o niszy, gdyż jest dość ciężka do odgadnięcia.

Domena:
Ważna do 23.09., czyli jeszcze masa czasu. Dostajesz wraz z kontem na jednym z serwisów hostingowych.


3.Zdjęcia :
4.Kontakt : PW
5.Cena : 200 zł - brak możliwości negocjacji
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Paypal/Bank

Uprzedzam wszelkich hejterów, sprzedaje bo nie mam czasu na promocję, ogarnianie komentarzy itp. Mam limitowaną ilość wolnego czasu i muszę zrezygnować z niektórych projektów, a strona stoi i się kurzy.
Proszę tylko o poważne oferty. Mogę pomóc w konfiguracji, ale informatykiem nie jestem. Poniżej screen z kilku dni, wejścia są, nawet jakiś lead wpadł.
[Obrazek: Wej_cia.jpg]


RE: [Sprzedam] Strona pod Subsms + domena - piotrekprorok - 27-03-2016 16:49

Ile na tym łącznie zarobiłeś?

(27-03-2016 13:29)jupp82 napisał(a):  Napiszę, że jest typowa pod suby, do tego fakecontent.

Fake content, ale czy Twoja strona nie łamie prawa? Przykładowo program 'fb colors' z leadmore również jest fake, nie zmienia koloru facebooka a prawa nie łamie. Jak jest w przypadku Twojej strony?


RE: [Sprzedam] Strona pod Subsms + domena - jupp82 - 27-03-2016 23:30

Jest identycznie jak z FB colors na Leadmore, nie zmienia koloru i nie łamie prawa. Ponadto dodam, że Użytkownik akceptuje odpowiedni dla oferty regulamin.


RE: [Sprzedam] Strona pod Subsms + domena - jupp82 - 03-04-2016 19:35

Sprzedano, proszę o zamknięcie tematu.


[Sprzedam] Strona pod Subsms + domena - piotrekprorok - 03-04-2016 19:41

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.