Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wygrajgry.net - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wygrajgry.net (/Temat-Wygrajgry-net-131002)



Wygrajgry.net - SmigolMarek - 27-03-2016 09:36

Ostatnio wpadłem na stronę wygrajgry napoczątku myślałem że jakiś scam więc zostawiłem w spokoju tą stronę. Kilka dni temu zobaczyłem filmik jak gościu odrazu wylosował coś więc postanowiłem wysłać smsa wylosowałem grę pressure odrazu klucz się pojawił w zakładce profil. Klucz poprawny pograłem z 10 min wszystko działało. Więc zapraszam do sprawdzenia.
Nie trzeba się rejestrować wystarczy skopiować link sesji z zakładki profil. Gry możemy losować po wysłaniu smsa lub wysłaniu pieniędzy paypal (jeszcze nie aktywne) lub poprzez zapraszanie ludzi.
Lecz zapraszam do rejestracji z mojego linku Klik z góry dziękuję Smile
CzystySad
Zdjęcie że grę posiadam na steamie i że wylosowałem na wygrajgry :
[Obrazek: C9JMkBn.png]
(Tematu o tej stronie nie znalazłem na forum. Nie jest to wygrajgry.pl Choć może być ten sam właściciel.)


RE: Wygrajgry.net - BartekP - 27-03-2016 12:49

dostales punkty? bo moi koledzy wbili nie mam pkt z refa :CVC


RE: Wygrajgry.net - SmigolMarek - 27-03-2016 15:06

"Za każdego zaproszonego znajomego, który rozpocznie korzystanie z naszej strony otrzymasz jeden punkt referencyjny." Czyli trzeba to rozumiec tak że jeżeli twój ref wyśle smsa i wygra jakąś grę dostajemy pkt. Jeżeli nie wysłałeś to wtedy się zgadza że nie dostałem pkt. Natomiast jeżeli wysłałeś to może niedobrze znaczyć dla tej strony. Oczywiście żadnego punktu nie dostałem.


Wygrajgry.net - Hybrid1990 - 23-07-2017 10:25

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.