Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomysł na produkt - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Pomysł na produkt (/Temat-Pomysl-na-produkt-131000)



Pomysł na produkt - bonusik - 27-03-2016 00:56

Witam! Przez ostatnie kilka lat nabyłem wiedzę oraz zdobyłem doświadczenie w dziedzinie automatyki, dzięki którym byłbym w stanie zrealizować jakiś projekt, cokolwiek w tej kategorii. Lecz cierpię przez brak pomysłów.
Zainspirowała mnie historia polskiego milionera Wiśniowskiego. W 1989 roku założył on swoją firmę. Wcześniej był w USA i jego uwagę przyciągnęły bramy automatyczne. Zainteresował się tematem i gdy wrócił do Polski stworzył taką bramę i sprzedał. Potem było coraz więcej chętnych i tak mu się to rozkręciło, aż w 2013 roku szacowano, że jego firma jest warta ponad 200mln złotych.
Inspiracja dla mnie ogromna, ponieważ dorobił się robiąc w moim zawodzie. I pomysł przywiózł z USA (to nie pierwszy polski milioner o którym czytam, który pomysł zagarnął zza oceanu).
Natomiast osobiście rozmyślam o różnych pomysłach od kilku dni i nic mi do głowy nie przychodzi. Być może za krótko nad tym rozmyślam, lecz pomyślałem, że zapytam tutaj na forum. Możliwe, że ktoś ma jakiś pomysł na zautomatyzowanie czegoś. Ewentualnie dziedzina w którą warto brnąć, ponieważ jest perspektywiczna.
Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji Smile


RE: Pomysł na produkt - nokira - 27-03-2016 10:26

Nikt Ci raczej pomysłu gotowego nie rzuci. musisz sam nad tym pomyśleć bo znasz się na tym lepiej niż ktokolwiek na tym forum zapewne;P Takie pomysły nieprzychodzą z dnia na dzień.


RE: Pomysł na produkt - bonusik - 27-03-2016 10:32

No ale każdy może się podzielić nie pomysłem, ale np. doświadczeniem. Przykładowo jaka czynność, którą wykonuje się codziennie mogłaby zostać zautomatyzowana, z własnego doświadczenia Smile Każda taka myśl będzie dobra, chociażby z uwagi na to, że pomysł rodzi kolejny pomysł. Nie proszę o pomysły, lecz zapraszam do dyskusji Wink