Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Restock Z-list a PayPal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Restock Z-list a PayPal (/Temat-Restock-Z-list-a-PayPal-13099)



Restock Z-list a PayPal - Gien - 05-09-2010 21:17

Napisałem wczoraj maila do Kathy z zapytaniem czy będę mógł wziąć udział w restocku dla zlisterów jeżeli zamówiłem tylko paypal.

[Obrazek: zlistonlyredemption.jpg]

Odpisała, że nie mają jeszcze sfinalizowanych zasad na restock dla zlisterów i że informacje na ten temat pojawią się na hallway'u.

Mam nadzieje, że te osoby, które zamówiły tylko paypale będą miały wstęp na ten restock Smile

Szczegółów dowiemy się już niebawem.


Jeżeli na forum była już ta informacja bardzo przepraszam.


RE: Restock Z-list a PayPal - adamsonm - 05-09-2010 21:30

też dostałem podobnego żebym czekał na info na hallwayu... nie zostaje nic jak czekanie


RE: Restock Z-list a PayPal - Lubelak - 05-09-2010 21:36

moim zdaniem nie będziecie mogli
a odpisał bot


RE: Restock Z-list a PayPal - adamsonm - 05-09-2010 21:38

zobaczymy, ja bardzo bym chciał wziąć w tym udział bo wygrałem tylko 25$ i to by była moja szansa na kaskę Big Grin


RE: Restock Z-list a PayPal - Burned - 05-09-2010 21:52

Chciałbym żeby ci, którzy zamówili PayPal jakiś też nie mieli dostępu do restocku, wiadomo większe szanse Big Grin Ja nic nie zamówiłem dlatego było by mi to na rękę.


RE: Restock Z-list a PayPal - cinexik - 06-09-2010 13:41

MAm nadzieje, ze ci ktorzy zamowili paypale nie beda mogli.


RE: Restock Z-list a PayPal - Bolt - 06-09-2010 13:44

Oby ci z pp mogli, bo tylko 1 konto mam z zamówionym paypalem, na drugim zamawiałem grę. Kathy coś pisała na twitterze ze ci co nigdy nie zamówili "fizycznej" nagrody czyli gry, ipoda itp..


RE: Restock Z-list a PayPal - Monster - 06-09-2010 13:46

Mam nadzieję, że PayPalowce będą mogli brać udział.


RE: Restock Z-list a PayPal - Marczyk - 06-09-2010 15:48

PP jak każda inna wartościowa nagroda, więc nie widzę powodu do wstępu na restock.