Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
blockchain Niepotwierdzona transakcja! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: blockchain Niepotwierdzona transakcja! (/Temat-blockchain-Niepotwierdzona-transakcja-130983)



blockchain Niepotwierdzona transakcja! - PaulRcootiC - 26-03-2016 18:21

Cześć, zakupiłem gre na G2A , wyslalem Bitcoin , lecz na moim portfelu w blockchain jest napisane "Niepotwierdzona transakcja!" Co się stało ?
Straciłem pieniądze ? Sad


Odp: blockchain Niepotwierdzona transakcja! - jupp82 - 26-03-2016 18:23

Kiedy to zrobiles? Tzn kiedy patrzyles ze nie potwierdzona. Odrazu po transakchi?


RE: blockchain Niepotwierdzona transakcja! - mikuss - 26-03-2016 18:26

Potwierdzenie transakcji trwa od 10 minut do nawet 2-3 h także musisz poczekać


RE: blockchain Niepotwierdzona transakcja! - PaulRcootiC - 26-03-2016 18:32

40 minut temu to zrobiłem.

@edit
Transakcja potwierdzona.
Gra doszla, juz po problemieXpokerface


RE: blockchain Niepotwierdzona transakcja! - osk4rr - 26-03-2016 18:33

Potwierdzenie transakcji moze trwac kilka godzin. Jaka oplate zaplaciles? Jezeli domyslna to transakcja powinna zostac potwierdzona nawet w ciagu kilkunastu minut Smile
Jezeli mniejsza niz domyslna (nie pamietam ile to dokladnie jest) to wtedy odpowiednio dluzej a czasami taka transakcja moze nie przejsc.


Odp: blockchain Niepotwierdzona transakcja! - jupp82 - 26-03-2016 18:36

Jak pisze Kolega w sieci bitcoina to inne komputery potwierdzaja twoja transakcje. Teraz tylko kwestia ilu potwierdzen wymaga Twoj odbiorca. W praktyce trwa to od 0,5 godz do 12 godz. Zalezy od ilosci potwierdzen i oblozenia sieci. Kasa dotrze na pewno tam gdzie ja wyslales. Mowie tu o poprawnym adresie odbiorcy. Niestety nie ma reklamacji i zwrotow.


RE: blockchain Niepotwierdzona transakcja! - iPlusOfficial - 03-04-2016 20:26

Ja najwięcej 6 godzin czekałem Big Grin


RE: blockchain Niepotwierdzona transakcja! - maks1824 - 04-04-2016 12:14

@jupp82 Tu się z tobą nie zgodzę- jeśli nie dał fee, to transakcja może zostać zamrożona i nigdy nie zostanie potwierdzona. Co do reklamacji, jeśli nie było pierwszego potwierdzenia, to można wykonać double spending.

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka