Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Koneser w akcji czyli motywacja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Koneser w akcji czyli motywacja (/Temat-Koneser-w-akcji-czyli-motywacja-130981)

Strony: 1 2


Koneser w akcji czyli motywacja - koneser00 - 26-03-2016 17:42

Witajcie !

Na imię mam Marcin i w tym dzienniku będę robić wszystko aby niemożliwe
okazało się możliwe.


Jestem na tym forum już chyba rok można powiedzieć więcej obserwacji niż działania a może to po prostu lenistwo? Tak to lenistwo ale dosyć tego czas powiedzieć STOP !
i spiąć swoje poślady aby coś w życiu osiągnąć. Dlaczego moje nastawienie zmieniło się można powiedzieć z fatalnego do optimistycznego? dzięki wam po rozmowach z wami zauważyłem, że możliwe jest zarobić i 5 k zł dziennie i nawet jeszcze więcej, no ale jak zwykły Kowalski może myśleć, że da się takie kwoty zarobić każdy jest nastawiony na zarobek 1200-1500 zł i jest zadowolony ale nie w internecie tu możesz z dnia na dzień stać się milionerem. A więc w tym dzienniku postaram się wam udowodnić, że niemożliwe staje się możliwe. Dziękuje za rozmowy bo to wiele mi dało takim osobom jak Lager Ty wiesz za co, Dzejkobs i Vasaki po rozmowach z wami zaczynam wierzyć, że się uda !


Ok dosyć pier... czas działać

Cele ?

Najpierw Facebook
Jest mi trudno określić jaką liczbę fanów chciałbym uzyskać ale coś około 3 mln fanów. Jak chce to zrobić czy to mozliwe? Tak jest to możliwe mam zamiar to wykonać poprzez stworzenie/kupienie ogromnej ilości fanpage i grup tematycznych.

Następnym celem jest uzyskać około 2 k grup pod wybraną tematykę takich co nie są jeszcze chore przez spamerów i są czyste.

Ostatnim celem na Facebook będzie wykonanie 3,5 tys kont ! Tak dobrze widzicie 3,5 tys na pewno nie zajmie to 2 dni ani 2 miesiące ale robiąc dziennie 5 kont myśle, że z czasem nie będzie aż tak źle.

Jako, że Facebook nie jest jedynym miejscem do pozyskania traficu rozpoczynam działanie na swoich stronach liczbą stron jakie chce stworzyć na dzień dzisiejszy jest 10

Dziennie postaram się opisywać co już zrobiłem. Mam nadzieję, że to zmotywuje też innych leniów bo przecież internet ma taki ogrom, że nigdy nie zabraknie miejsca do zarabiania.


Projekt Świat Internetu uważam za rozpoczęty !


Szczęscie sprzyja tym co ciężko pracują !



RE: Koneser w akcji czyli motywacja - mafiaziom - 26-03-2016 18:48

powodzenia ! co ile bedziesz uzupelniam dziennik ?


RE: Koneser w akcji czyli motywacja - koneser00 - 26-03-2016 19:26

(26-03-2016 18:48)mafiaziom napisał(a):  powodzenia ! co ile bedziesz uzupelniam dziennik ?


dziennie się postaram Smile


RE: Koneser w akcji czyli motywacja - full2000 - 26-03-2016 20:12

Powodzenia ! Smile


RE: Koneser w akcji czyli motywacja - koneser00 - 16-07-2016 14:44

16.07.2016

Wykonane

Facebook - Dziś troszkę moje zaplecze się powiększyło a mianowicie wykonałem dziś 5 kont na facebook wraz z uzupełnieniem danych i dodaniem do grup. Na Facebook również przybyło mi fanów na FP ponieważ dziś zakupiłem 5 sztuk a więc w sumie mam już ich 9 o całkowitej liczbie like około 50 tys. Niestety ale jeszcze nie znalazłem nowych ciekawych grup ale zaraz się za to zabieram i to będzie ostatnim już co na dzien dzisiejszy zrobię jeżeli chodzi o Facebook.


Stronki
2/10 w trakcie realizacji

No to HEJ do następnego !

Bardzo późno zdobywamy się na odwagę wiedzenia tego, co wiemy.



RE: Koneser w akcji czyli motywacja - mikuss - 16-07-2016 14:49

1 Wpis po 4 miesiącach, jest chyba przełom w opanowaniu lenistwa o którym piszesz w 1 poście Tongue

Powodzenia w każdym bądź razie Smile


RE: Koneser w akcji czyli motywacja - Vasaki - 16-07-2016 14:58

Kości zostały rzucone Big Grin
Nie ma opier*ania sie Big Grin
[Obrazek: 61813_76103331.jpg]


RE: Koneser w akcji czyli motywacja - qwertybsk - 16-07-2016 17:20

hehehe będę zaglądał raz na miesiąc Wink powodzenia i wytrwałości Big Grin


RE: Koneser w akcji czyli motywacja - Darken - 16-07-2016 20:14

No jak robisz 5 kont na 4 miesiące to nie wiem czy dożyjesz tych 3.5 tyś


RE: Koneser w akcji czyli motywacja - radek0389 - 16-07-2016 21:08

Spokojnie i wszystko się osiągnieBig Grin.