Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poszukuję dobry darmowy autoresponder - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Poszukuję dobry darmowy autoresponder (/Temat-Poszukuje-dobry-darmowy-autoresponder-130975)



Poszukuję dobry darmowy autoresponder - kornik36 - 26-03-2016 16:34

Poszukuję dobry darmowy autoresponder, najlepiej bez reklam i na minimum 1000 osób, ktoś coś poleci?


RE: Poszukuję dobry darmowy autoresponder - szykiryki - 26-03-2016 17:39

Albo dobry, albo darmowy.
Wybierz jedno.

Darmowy freebot. Darmowy, więc biedny, ale jak się uprzeć ujdzie i maile wyśle do listy.

Potem getreponse- 30 dni za friko, wiec może Ci styknie?
Masz jeszcze benefitera- 21 dni za dara.
Masz jeszcze landingpagemonkey itp.


Jak masz gotową listę to większość i tak wyślę najpierw pierwszą wiadomość do Twoich maili z pytaniem, czy chcą otrzymywać od Ciebie wiadomości.
Podałam Ci przykłady, w których możesz od razu budować landing page na przyszłość- do budowania zaplecza maili i od razu autorespondera.


Zawsze można też ustawić autoodpowiedz na gmailu Tongue


RE: Poszukuję dobry darmowy autoresponder - kornik36 - 26-03-2016 19:08

(26-03-2016 17:39)szykiryki napisał(a):  Albo dobry, albo darmowy.
Wybierz jedno.

Darmowy freebot. Darmowy, więc biedny, ale jak się uprzeć ujdzie i maile wyśle do listy.

Potem getreponse- 30 dni za friko, wiec może Ci styknie?
Masz jeszcze benefitera- 21 dni za dara.
Masz jeszcze landingpagemonkey itp.


Jak masz gotową listę to większość i tak wyślę najpierw pierwszą wiadomość do Twoich maili z pytaniem, czy chcą otrzymywać od Ciebie wiadomości.
Podałam Ci przykłady, w których możesz od razu budować landing page na przyszłość- do budowania zaplecza maili i od razu autorespondera.


Zawsze można też ustawić autoodpowiedz na gmailu Tongue

Landingpage raczej Mi nie jest potrzebny. Po prostu chcę na stronie mieć okienko typu "zapisz się na newsletter". I zbierać e-maile.

Jeśli chodzi o Freebot to teraz wyczytałem że tam też trzeba wykupić pakiet transferu na wiadomości...

A tak po za tym to potrzebuję czegoś na stałe (darmowy miesiąc nie wiele mi da).

Jeśli chodzi o auto odpowiedź na gmail, to może i fajna sprawa. Ale mogę dzięki temu wysłać odp. np. "dziękuję za zapisanie się" i póki co zbierać e-maile i nic do nich nie wysyłać.

Więc w sumie dalej jestem bezradny, ale dzięki za pomoc dobra dziewczyno Wink


RE: Poszukuję dobry darmowy autoresponder - szykiryki - 26-03-2016 19:29

Dlatego od razu zaznaczylam, ze darmowy znaczy biedny, a nie dobry i na dłuższą metę lepiej zainwestować parę złotych i mieć sprawne narzędzie do obsługi naszej listy.
Jeśli planujesz skupić się tylko i wyłacznie na e-mail marketingu, to z czasem i tak pewnie skorzystać z bardziej rozbudowanych narzędzi Smile.
Powodzenia.


Zawsze tez mozesz podlaczyc jakis skrypt pod newsletera. Ja akurat wole gotowe narzedzia. Tworze odrebne kampanie reklanowe i mam nad nimi kontrole


RE: Poszukuję dobry darmowy autoresponder - dariuszxdd - 26-03-2016 21:09

Mam coś dla ciebie, ale nie jest darmowe, aczkolwiek może być Smile

Więcej info. na Priv


RE: Poszukuję dobry darmowy autoresponder - kornik36 - 26-03-2016 22:03

(26-03-2016 19:29)szykiryki napisał(a):  Dlatego od razu zaznaczylam, ze darmowy znaczy biedny, a nie dobry i na dłuższą metę lepiej zainwestować parę złotych i mieć sprawne narzędzie do obsługi naszej listy.
Jeśli planujesz skupić się tylko i wyłacznie na e-mail marketingu, to z czasem i tak pewnie skorzystać z bardziej rozbudowanych narzędzi Smile.
Powodzenia.


Zawsze tez mozesz podlaczyc jakis skrypt pod newsletera. Ja akurat wole gotowe narzedzia. Tworze odrebne kampanie reklanowe i mam nad nimi kontrole
Na początku zainwestować... Ciężko zainwestować gdy się jeszcze nie zaczęło zarabiać. Niby mogę zainwestować ale nie mam pewności że się to zwróci, dopiero będę testował i nie wiem ile osób się w miarę szybko wpisze na listę i czy treści które będę pisał do ludzi, przekonają ich np. do poleconego produktu itp. Wink


RE: Poszukuję dobry darmowy autoresponder - bacha - 31-03-2016 15:38

Jestem na forum całkiem nowa i myślę że mogę polecić Tobie to, czego szukasz.
Jest to cały pakiet narzędzi potrzebny do pracy przez internet. Możesz go przetestować za kilka zł przez 2 tygodnie i zdecydować czy to jest dla Ciebie.
Polecam bo sama korzystam.
Najlepiej zobacz sam.
http://panel.servaq.pl/link/3/3903

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji ,pisz.


RE: Poszukuję dobry darmowy autoresponder - Dzipsiok87 - 31-03-2016 15:51

Freshmail jakoś tak zobacz sobie Smile Odezwij się jak chcesz to może coś wynajdziemy jeszcze innego


RE: Poszukuję dobry darmowy autoresponder - Yaaro - 31-03-2016 22:27

Możesz spróbować za jedyne 7$ lead lightning, ogólnie jest to autoresponder z różnymi fukncjami typu właśnie LP do różnych programów, 7$ na zawsze, usługę można rozwijać bo masz potem Power Lead System za 30$. Nie wiem dokładnie jakie ma sasoby subów ale sam na pewno to kupie bo też szukam autorespondera, ludzie polecają. A przy okazji masz także szanse zarobić bo kupujesz za 7$, a za każdego poleconego masz aż 6$. Poczytaj, popatrz na YT.