Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Paidtree - kolejny warty zainteresowania serwis - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Paidtree - kolejny warty zainteresowania serwis (/Temat-Paidtree-kolejny-warty-zainteresowania-serwis-130970)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Paidtree - kolejny warty zainteresowania serwis - Cromiell - 04-05-2016 08:30

U mnie również druga grupa i na chwilę obecną 17000 BAP. Zobaczymy jak to dalej pójdzie. I czy w ogóle uda się coś wypłacić sensownego zanim biznes się zwinie.


RE: Paidtree - kolejny warty zainteresowania serwis - Dzarooo - 04-05-2016 10:23

(04-05-2016 08:30)Cromiell napisał(a):  U mnie również druga grupa i na chwilę obecną 17000 BAP. Zobaczymy jak to dalej pójdzie. I czy w ogóle uda się coś wypłacić sensownego zanim biznes się zwinie.

Wiadomo jak to w tego typu programach bywa, im szybciej zaczniesz wyplacac tym wiecej zarobisz dlatego warto inwestowac. W Paidtree pokladam akurat spore nadzieje ze troche sobie popracuje i nie zescami sie tak szybko..Smile


RE: Paidtree - kolejny warty zainteresowania serwis - Dzarooo - 10-05-2016 06:52

Witam po paru dniach przerwy Smile Dzis pisze garstke nowinek prosto z grupy 3 Smile tak, wczoraj wbilem 3 grupe i powiem wam ze wyglada to milusio Tongue Ilosciowo reklam tak sama ilosc, ale ... reklamy za 0.005 zastapily reklamy po 0.012 do tego sa cztery 0.01 oraz osiem po 0.03, lacznie jak w tabelce 0.76$ Smile

PozdrawiamSmile


RE: Paidtree - kolejny warty zainteresowania serwis - Felsonik - 13-05-2016 14:51

Jak wpłacić na konto z btc? Zrobiłem transfer ale $$ nie doszły(minęło ok 18h )

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka


RE: Paidtree - kolejny warty zainteresowania serwis - Dzarooo - 14-05-2016 08:29

BTC sie nie posluguje, jednak pewnie tak jak z reszty, robisz przelew na wskazany wallet i ponizej podajesz "transaction details" ... w ostatecznosci napisz na fb do admina to zrobi Ci to od rekiSmile


RE: Paidtree - kolejny warty zainteresowania serwis - Dzarooo - 15-05-2016 10:42

Witam Smile

Paidtree ma juz grubo przeszlo 10k uzytkownikow i z dnia na dzien ta liczba rosnie i rosnie Smile u mnie wyglada to tak ze obecnie mam 35k BAP paczki srednio co 2 dni kupuje, czasem po 2 na raz Smile tak wiec powolutku sie rozkreca i zaraz bede zbieral na pierwsze wyplaty Smile

Pozdrawiam


RE: Paidtree - kolejny warty zainteresowania serwis - Zultrasowany - 16-05-2016 09:44

Ja właśnie skończyłem do drugiej grupy. Naliczenia są ciut większe, ale to jeszcze nie to co powinno być. Zastanawiam się nad wpłaceniem kilku dolarów, ale nie wiem czy warto.


RE: Paidtree - kolejny warty zainteresowania serwis - Cromiell - 17-05-2016 07:58

Ktoś coś wypłacał? W sumie trochę dziwi mnie mała popularność tego serwisu na tym forum. Ostatnio wszystko się ustabilizowało, wypłaty idą (chociaż powolno, dlatego pytam czy ktoś stąd już odebrał swoją). Myślę, że można trochę poklikać jeśli ma się sentyment do starego PaidVerts. Ja własnie wskoczyłem do 3 grupy i wszystko zaczyna nabierać tempa. Na chwilę obecną mogę kupić jedną "paczkę" co 2 dzień. Wkrótce będzie jeszcze lepiej.


RE: Paidtree - kolejny warty zainteresowania serwis - Zultrasowany - 22-06-2016 06:57

Dobry serwis i nikt w tym nie siedzi? Widzę, że pojawiła się jakaś nowa zakładka BALANCE na którą odkładane są dodatkowe pieniądze. W lipcu wbijam na 4 grupę.


RE: Paidtree - kolejny warty zainteresowania serwis - Zultrasowany - 26-07-2016 15:21

Wypłacili komuś pieniądze?