Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Paidtree - kolejny warty zainteresowania serwis - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Paidtree - kolejny warty zainteresowania serwis (/Temat-Paidtree-kolejny-warty-zainteresowania-serwis-130970)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Paidtree - kolejny warty zainteresowania serwis - Dzarooo - 28-03-2016 15:51

Co do naliczen, to sa one zgodne z tableka, czyli 19 cenciorow w grupie 1.

Garsc indormacji co do samego serwisu:
Strona czasem z opoznieniem wypuszcza reklamy, dlatego nie martwcie sie ze np o 1AM nie dostaliscie bonus ads albo o 11AM paid ads(dla tych co juz beda mieli minimum 1600 BAP). Kazdego dnia sa reklamy do klikania tylko czasem troche pozniej moga sie pokazac Smile
I jeszcze jedna informacja, z re-invest mozna kupowac tylko ad packi(przynajmniej na dzien dzisiejszy), jezeli ktos w przyszlosci bedzie chcial kupic jakis upgrade, czy to mini czy recyklingowane reklamki to musi miec okreslona kwote na balance(mozna tam przetransferowac pieniazki z klikania ktore zaliczaja sie na cashout- minimum 1$)

Jak narazie jestem zadowolony co do samej stronki tak wiec polecam i zacheca do rejestracji Smile


RE: Paidtree - kolejny warty zainteresowania serwis - Dzarooo - 31-03-2016 06:05

WitamSmile

W Paidtree caly czas grupa 1 i bedzie ona raczej sie trzymac jakis czas gdyz na dzien dzisiejszy nie zamierzam inwestowac w zaden program(pierw musze wyciagnac to co wsadzilemWink ), lecz jest nowinka, dobra nowinka, udalo mi sie wyklikac i zakupic pierwszy ad packTongue nic to nie zmienia pod wzgledem naliczen jednak, o jeden ad pack blizej do grupy 2 Smile

Zachecam do rejestracji Smile


RE: Paidtree - kolejny warty zainteresowania serwis - Cobra1974 - 04-04-2016 18:24

Coś stronka drugi raz nie chce mi się załadować ;/ Przedwczoraj było to samo. Wczoraj wyklikałem reklamy (już grupa 1 ^^) i dzisiaj znowu nie da rady.


RE: Paidtree - kolejny warty zainteresowania serwis - Dzarooo - 04-04-2016 19:19

(04-04-2016 18:24)Cobra1974 napisał(a):  Coś stronka drugi raz nie chce mi się załadować ;/ Przedwczoraj było to samo. Wczoraj wyklikałem reklamy (już grupa 1 ^^) i dzisiaj znowu nie da rady.

Strona jest modernizowana, dzisiaj wystapil powazny bug na stronie...nie wiem czy wszyscy ale np ja mialem naliczenia na reklamy za 67 i 11 dolarow kazda...a bylo ich ze 30 moze 40 Smile pewnie usuwaja problem no i musza mysle backup zrobic Smile

No to gratulacjeSmile


RE: Paidtree - kolejny warty zainteresowania serwis - Dzarooo - 05-04-2016 09:41

Kolejny dzien z zycia PaidtreeSmile ostatnio stronka przechodzila drobne bledy w kodzie w wyniku ktorego kazdy mogl przez chwile poczuc sie bogatszy o kilkaset a nawet kilka tysiecy Smile Ale obecnie jest juz wszystko w normie Smile jedyny minus tego wszsytkiego jest taki ze stracone zostaly naliczenia z tego dnia(BAP na poziomie jakby tego dnia byly klikane). Poza tym stronka ma sie dobrze, ludzi przybywa tak wiec zapraszam do rejestracji Smile


RE: Paidtree - kolejny warty zainteresowania serwis - Zultrasowany - 05-04-2016 10:34

Szkoda, że minimalna wpłata to 20$ Sad


RE: Paidtree - kolejny warty zainteresowania serwis - Dzarooo - 05-04-2016 11:11

(05-04-2016 10:34)Zultrasowany napisał(a):  Szkoda, że minimalna wpłata to 20$ Sad

Z procesorow Payza oraz STP owszem, ale sa jeszcze PM i Neteller gdzie depozyty sa zdecydowanie mniejsze Smile No i Bitcoin jezeli ktos preferuje Smile


RE: Paidtree - kolejny warty zainteresowania serwis - Zultrasowany - 05-04-2016 11:53

Neteller nie jest skomplikowany jak PM?


RE: Paidtree - kolejny warty zainteresowania serwis - Dzarooo - 05-04-2016 11:55

(05-04-2016 11:53)Zultrasowany napisał(a):  Neteller nie jest skomplikowany jak PM?

Tego Ci nie powiem bo nie wiem, nie uzywam Smile


RE: Paidtree - kolejny warty zainteresowania serwis - Cromiell - 06-04-2016 07:47

Zdecydowanie odradziłbym tą stronę. Ostatnio co drugi dzień padają ofiarą "hakera" (info od admina z grupy na FB). Standardowy schemat Sex użytkowników. Po każdym ponownym uruchomieniu strony z kont użytkowników znikają w pewnym stopniu $$ i punkty BAP. Skoro strona tego typu jak sami się przyznali na grupie na dzień 5.04 miała backup z 2.04 to tak jak mówię albo Sex albo idiotyzm.