Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mała inwestycja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Mała inwestycja (/Temat-Mala-inwestycja-130964)

Strony: 1 2


Mała inwestycja - Taamy - 26-03-2016 13:18

Mam okolo 500-700 zł na inwestycje , doradzicie mi w co warto wejść?

Dodam , że jestem dość świeży we wszystkich tematach beka


RE: Mała inwestycja - Giorgios - 26-03-2016 13:21

może recylix ?


RE: Mała inwestycja - Taamy - 26-03-2016 13:23

Czytałem o tym, za małe zwroty bym miał i za długo by czekać Tongue


Myślałem o kilku rzeczach:

1. HYIPY ale tez nie wiem czy nie za mało kaski.

2. Jakaś własna strona.

3. Kupić kilka fp lub grup i spamić.


RE: Mała inwestycja - Toskan - 26-03-2016 13:24

Dzisiaj sie zarejestrowales i oczekujesz sesownej propozycji! Brawo Ty! Poczytaj i sam sobie wybierz!


RE: Mała inwestycja - Taamy - 26-03-2016 13:27

Nie oczekuje propozycji a jedynie jakiejś małej podpowiedzi.

Poczytałem, dlatego wymieniłem 3 rzeczy ktore mniej więcej rozumiem i chciałbym jakąś małą podpowiedz o nich Smile


RE: Mała inwestycja - vojtec - 26-03-2016 13:41

1. Hyipy - w zależności od wybranego programu można zarobić szybko lub bardzo szybko, można też wszystko stracić a nawet prawie na pewno stracisz, skoro jesteś "świeży" w temacie.
2. Własna strona - jeżeli wiesz cokolwiek na ten temat to ciężko jest tu utopić kase, ale przez to zwrot inwestycji może być rozłożony mocno w czasie. Recyclix przy tym to "szybki strzał".
3. Fanpage - suby to niezły zysk, pod warunkiem, że wiesz jak działać i tanio kupisz dobre zaplecze. Tu polecam poszukanie kogoś zarabiającego w ten sposób z prośbą o kilka porad. Jest tutaj takich osób sporo.

Podsumowując - czytaj, próbuj i wybieraj. To co jest kopalnią złota dla mnie, dla Ciebie może być największą porażką.


RE: Mała inwestycja - Lukasz5555 - 26-03-2016 13:52

Jeśli chodzi o hyipy to polecam mxrevshare gdyż jest to gwarancja na długie lata. Co do innych sposobów to jak ktoś wyżej powiedział-można na wiele sposobów zarabiać. Najważniejsze żebyś czuł się dobrze w tym co robisz i pewnie.


RE: Mała inwestycja - Taamy - 26-03-2016 13:53

dziękuje bardzo za rady.

Hyipy mnie kuszą, czytam o nich najwięcej ale tak jak mówisz to duże ryzyko.


RE: Mała inwestycja - damianlxlx5 - 26-03-2016 14:59

Zdecydowanie, ryzyko jest duże o czym przekonaliśmy się uczestnicząc w Trafficmonsoon, który również był zachwalany i miał być biznesem na lata a obecnie wiemy co się dzieje.


RE: Mała inwestycja - Taamy - 26-03-2016 15:10

Może wróci Tongue

Ma swoje środki jeszcze gdzie indziej, nie tylko na paypalu Tongue