Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ostatnia próba zarabiania przez internet! Czyli SEO + SUB SMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Ostatnia próba zarabiania przez internet! Czyli SEO + SUB SMS (/Temat-Ostatnia-proba-zarabiania-przez-internet-Czyli-SEO-SUB-SMS-130962)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Ostatnia próba zarabiania przez internet! Czyli SEO + SUB SMS - olekn1 - 03-05-2016 18:59

Życzę powodzenia i wysokich zarobków! Tongue


RE: Ostatnia próba zarabiania przez internet! Czyli SEO + SUB SMS - zjadamkredki - 04-05-2016 00:04

Powodzenia Wink


RE: Ostatnia próba zarabiania przez internet! Czyli SEO + SUB SMS - paweuq - 05-05-2016 07:24

Początek maja jest dość dziwnym miesiącem jeśli chodzi o seo. Niektóre moje strony walczyły aby wbić się do TOP 100, a tu nagle pierwszego maja wszystkie strony w top 50 Rolleyes . W jeden dzień taka różnica Huh A teraz znów wahania 5 pozycji w góre i 7 w dół.


CEL 105,3/15 000 PLN


Ponadto dziś o 10.15 mam rozmowę w sprawie nowej pracy. Mam nadzieje, że mi dobrze pojdzie! Bo w tej mojej firmie to niezła patologia jest, niby fabryka która zatrudnia ponad 1500 osób, ale brak jakiegokolwiek zorganizowania. Choć do rządzenia to ze 100 osób jest, a żadna z nich nie ma pojęcia o swojej robocie, jedynie co dobrze tam robią to podpierają słupy xD Jakby nie zawiasy to juz dawno wiekszośc z nich by szukała zębów. OO odrazu lepiej Tongue Wylać tą wściekłość Big Grin

Pozdrawiam

Edit:Bylem na rozmowie,krótkie podsumowanie: Chciałem zabłysnąć, zgasłem jak dworcowy kiep! xD Ale jakie tam dziewczyny pracują o matko Big Grin I tak pewnie nie mógłbym sie na robocie skupić Big Grin


RE: Ostatnia próba zarabiania przez internet! Czyli SEO + SUB SMS - Miedziany - 05-05-2016 20:39

(05-05-2016 07:24)paweuq napisał(a):  Początek maja jest dość dziwnym miesiącem jeśli chodzi o seo. Niektóre moje strony walczyły aby wbić się do TOP 100, a tu nagle pierwszego maja wszystkie strony w top 50 Rolleyes . W jeden dzień taka różnica Huh A teraz znów wahania 5 pozycji w góre i 7 w dół.


CEL 105,3/15 000 PLN


Ponadto dziś o 10.15 mam rozmowę w sprawie nowej pracy. Mam nadzieje, że mi dobrze pojdzie! Bo w tej mojej firmie to niezła patologia jest, niby fabryka która zatrudnia ponad 1500 osób, ale brak jakiegokolwiek zorganizowania. Choć do rządzenia to ze 100 osób jest, a żadna z nich nie ma pojęcia o swojej robocie, jedynie co dobrze tam robią to podpierają słupy xD Jakby nie zawiasy to juz dawno wiekszośc z nich by szukała zębów. OO odrazu lepiej Tongue Wylać tą wściekłość Big Grin

Pozdrawiam

Edit:Bylem na rozmowie,krótkie podsumowanie: Chciałem zabłysnąć, zgasłem jak dworcowy kiep! xD Ale jakie tam dziewczyny pracują o matko Big Grin I tak pewnie nie mógłbym sie na robocie skupić Big Grin


No ładnie Ci idzie ;d ta stówka ze stron wpadła? Big Grin Powodzenia!


RE: Ostatnia próba zarabiania przez internet! Czyli SEO + SUB SMS - gangsterparty - 05-05-2016 23:54

(05-05-2016 20:39)Miedziany napisał(a):  No ładnie Ci idzie ;d ta stówka ze stron wpadła? Big Grin Powodzenia!

Kurde on tam o dziewczynach a ty o stówce piszesz Big Grin


RE: Ostatnia próba zarabiania przez internet! Czyli SEO + SUB SMS - paweuq - 06-05-2016 10:27

Ta stówka to ze spamu i "innych działań" xD Z miejsc ponizej top10 nie ma ruchu. Brak ruchu = Brak leadów Smile


RE: Ostatnia próba zarabiania przez internet! Czyli SEO + SUB SMS - paweuq - 11-05-2016 16:54

Hejka Smile

Czas na wiadomości! Cóż jesli chodzi o strony to idzie to w miarę ok Cool Myślę, że we wrzesniu pojawią się pierwsze drobne.

Strony są cały czas pozycjonowane, staram się dziennie poswiecać im co najmniej godzine chociaż to trudne. Teraz muszę się wziąść za rozwój osobisty. Muszę popracować nad zorganizowaniem. Tego posta piszę już z 30 min xD(A to YT, a coś innego i tak to wygląda). Do budżetu na własny biznes trochę wpadło.

CEL 1 200/15 000 PLN



RE: Ostatnia próba zarabiania przez internet! Czyli SEO + SUB SMS - paweuq - 22-05-2016 16:01

Witajcie


Aktualizacja!

Wciąż i nadal pracuję na moim projektem związanym ze stronami i SEO! To już ponad 2 miesiące! Ach jak ten czas leci ;p Stronki jak narazie spadają i wznoszą sie. Takie SEO to jest ;/ . Pozycje jak narazie nie pozwalają na to aby trzepać hajs ze stron. Tak sobie pomyślałem, że najważniejszą cechą ludzi sukcesu jest to, że oni skupiają się na jednym projekcie a nie na kilku. Z resztą jakiś rok temu też tak próbowałem i nic z tego nie wyszło!

CELE NA TEN TYDZIEŃ:
- Ogarnąć Adobe Illustrator tak aby wiedzieć gdzie co jest i do czego służy






RE: Ostatnia próba zarabiania przez internet! Czyli SEO + SUB SMS - mahuzz - 22-05-2016 16:27

Oj SEO to nie łatwa sprawa Smile Szanuje i cenie Twoja wytrwałość, nie spal się po tych 2 miesiącach. Kibicuje mocno!


RE: Ostatnia próba zarabiania przez internet! Czyli SEO + SUB SMS - ivandzms - 22-05-2016 21:17

(05-05-2016 07:24)paweuq napisał(a):  Początek maja jest dość dziwnym miesiącem jeśli chodzi o seo. Niektóre moje strony walczyły aby wbić się do TOP 100, a tu nagle pierwszego maja wszystkie strony w top 50 Rolleyes . W jeden dzień taka różnica Huh A teraz znów wahania 5 pozycji w góre i 7 w dół.

Takie wahania to normalna rzecz. U mnie jedna strona przez ostatni czas była ciągle w top 40-50, a teraz jest w 60-70. Minie chwila i wskoczy jeszcze bliżej top10 Big Grin