Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fb zabiera mi piniądze... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: Fb zabiera mi piniądze... (/Temat-Fb-zabiera-mi-piniadze-130954)

Strony: 1 2


Fb zabiera mi piniądze... - SKOR514 - 25-03-2016 22:35

Siema... Piszę cały się trzęsąc i panikując...Do przedwczoraj moje życie było spoko. Zarabiałem fajną papę na LM i starczało na głupoty. Fb co prawda od czasu do czasu kasował mi foty pod postami i często blokował konta, ale sobie z tym radziłem, a teraz... Jeśli juz nie kasuje fot, to chyba ogranicza zasięg całkowicie...Bo spamuje na grupach, gdzie normalnie ciągle ktoś komentował/likował, a teraz mam po 2-3 like i z 4k wyświetleń dziennie zrobiło mi się 100... Co robić? Zmieniłem już nawet IP na USA, wrzucam linki przez bloggera, obcinam foty, spamuje na kontach z 2013 roku...I nic... Co robić? Bo na teraz to masakra... Jestem w stanie wręcz zapłacić za pomoc...
Sad


RE: Fb zabiera mi piniądze... - gutek126p - 25-03-2016 22:46

*problem może tkwić w pozostawionych po sobie śladach
*czyść przeglądarkę/ciasteczka
*zakładając konto fb zakładaj je na nowym użytkowniku Windows
*rotacyjnie zmieniaj przeglądarki opera/chrome/mozila
*zmień zdjęcia/linki
*ip

Spróbuj zarabiać gdzieś indziej niż tylko na FB (grupach) Idea jest tyle możliwości !


RE: Fb zabiera mi piniądze... - zozols1 - 25-03-2016 23:00

Zmień użytkownika, ip, linki, tekst, obrazki lub/i urządzenie na którym pracujesz.


RE: Fb zabiera mi piniądze... - SKOR514 - 25-03-2016 23:07

No ip zmieniam, spamuje z różnych kont, tekst też zmieniam, obrazki również ciągle inne...Co do urządzenia, to będzie lipa, bo mam tylko lapka z mobilnych urządzeń...


RE: Fb zabiera mi piniądze... - rammus - 26-03-2016 00:07

Kolego sam się przekonałem, że złotym kluczem jest "tekst". Nie sądzę żeby jakies ciasteczka miały na to wpływ Xpokerface Stań na przeciwko sobie i pomyśl jak zachecic tekstem który nie jest oblatany przez kogos i samego siebie. Zmień formule tylko mądrze aby docelowo nakierować na swoje.
Przynajmniej u mnie to działa Heart


RE: Fb zabiera mi piniądze... - SKOR514 - 26-03-2016 01:29

rammus- To nie jest możliwe, żeby wejścia tak spadły od "przejedzonego" tekstu. Wpadały dniówki po 120zł, były takie kiedy wejścia sięgały czterech tysięcy a dziś wbiło ich całe siedemdziesiąt...


RE: Fb zabiera mi piniądze... - wydra87 - 26-03-2016 09:57

To, że zabezpieczenia na facebooku są co raz skuteczniejsze to akurat nie powinno Cię dziwić. Dużo razy można było przeczytać w mediach o tym, że Facebook bierze się za spamerów. Jednak są pewne metody, które pozwalają obejść ich zabezpieczenia Smile Może zabrzmi to trochę śmiesznie i prostacko ale - obejdź zabezpieczenia facebooka używając ... facebooka Smile


RE: Fb zabiera mi piniądze... - SKOR514 - 26-03-2016 11:49

Nie dziwi...Od dawna się z nimi męczę... Może na priv powiesz coś dokładniej? Bo nie powiedziało mi to zbyt wiele... Wink


Fb zabiera mi piniądze... - jamnik - 26-03-2016 12:06

Może niedługo wreszcie skończy się era spamujących gimbusow na fb. W Internecie albo potrafisz myśleć i kminić albo trzęsiesz się dalej, że twój gunwo spam już nie działa.
Użyj głowy, zarabiaj mądrze albo spodziewaj się tego, że z dnia na dzień twoje źródełko na głupoty się utnie i zostanie jedynie płacz, bo nikt za ciebie nic nie wymyśli.


RE: Fb zabiera mi piniądze... - SKOR514 - 26-03-2016 13:03

Skąd wiesz czym spamowałem? Skąd wiesz, że jedynie w ten sposób zarabiam oraz skąd info, że jestem gimbusem? Gimbaze skończyłem już dobre parę chwil temu, a ten komentarz oprócz pokazania Twojego poziomu nic nie wnosi do tematu.