Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Domena i Hosting pod stronę - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Domena i Hosting pod stronę (/Temat-Domena-i-Hosting-pod-strone-130950)



Domena i Hosting pod stronę - supercola - 25-03-2016 20:51

Witam,
Potrzebuje hosting i domenę pod stronę, która będzie dość często odwiedzana i osoby będą na niej sporo czasu przebywać i korzystać z aplikacji Smile Wystarczy mi przestrzeń 5GB. Myślałem o mintshost oraz lh.pl jeśli chodzi o hosting, domenę na ovh, lecz nie wiem jak z awaryjnością, zabezpieczeniami, itd. w tych sieciach Smile Domena .com - Prosiłbym o pomoc i polecenie czegoś na prawdę dobrego! Smile Pozdrawiam, czekam na odpowiedź.

@Edit
Myślałem, żeby wszystko postawić na http://biznes-host.pl/ - mintshost, jak to tam wygląda ? Bo wtedy taniej wychodzi kupił te PLN'y .. Wink


RE: Domena i Hosting pod stronę - DzejkobPL - 25-03-2016 21:29

Aktualnie jest promocja na MyDevil, wszystko -50% plus można użyć kodu rabatowego 20% - Z2SVMB6SEV.

Host wyjdzie Ci grosze. A jest świetny. Smile



A domena to np. Mintshost i płatność Wpln.


RE: Domena i Hosting pod stronę - gift256 - 25-03-2016 22:29

Ja od siebie polecam Mintshost.
Domenę .com można kupić za 25 zł.
Do tego świetne usługi hostingowe.
Support również jest świetny.
Jeśli chcesz info jak kupić u nich taniej to napisz Smile
Serdecznie polecam!


RE: Domena i Hosting pod stronę - supercola - 25-03-2016 22:45

(25-03-2016 21:29)DzejkobPL napisał(a):  Aktualnie jest promocja na MyDevil, wszystko -50% plus można użyć kodu rabatowego 20% - Z2SVMB6SEV.

Host wyjdzie Ci grosze. A jest świetny. Smile



A domena to np. Mintshost i płatność Wpln.

Tylko czym różni się taki MyDevil od mintshosta ? ^^


RE: Domena i Hosting pod stronę - DzejkobPL - 25-03-2016 23:17

(25-03-2016 22:45)supercola napisał(a):  Tylko czym różni się taki MyDevil od mintshosta ? ^^

Na pewno stabilnością, szybkością i ceną. Smile

MintsHost jakby nie patrzeć to budżetowy hosting, gdzie MyDevil jest droższy i bardziej 'dla biznesu'. Big Grin

Jak to nie ma być nic ultra ważnego, z dużą ilością wejść to Mintshost powinien da radę. Tongue


RE: Domena i Hosting pod stronę - supercola - 26-03-2016 00:36

(25-03-2016 23:17)DzejkobPL napisał(a):  
(25-03-2016 22:45)supercola napisał(a):  Tylko czym różni się taki MyDevil od mintshosta ? ^^

Na pewno stabilnością, szybkością i ceną. Smile

MintsHost jakby nie patrzeć to budżetowy hosting, gdzie MyDevil jest droższy i bardziej 'dla biznesu'. Big Grin

Jak to nie ma być nic ultra ważnego, z dużą ilością wejść to Mintshost powinien da radę. Tongue
No ważne to będzie ale jakoś ta cena do mnie nie przemawia Sad Niby dużo upustu, a i tak za drogo ^^


RE: Domena i Hosting pod stronę - Leśniczy - 26-03-2016 11:03

Między MyDevilem a Mintshostem jest przepaść jakościowa Big Grin


(25-03-2016 21:29)DzejkobPL napisał(a):  Aktualnie jest promocja na MyDevil, wszystko -50% plus można użyć kodu rabatowego 20% - Z2SVMB6SEV.

Te promocje nie sumują się Sad

Jeśli 7,5zł za miesiąc to dla Ciebie drogo, pod stronę "często odwiedzaną" to życzę powodzenia i anielskiej cierpliwości do mintshostu Lol


RE: Domena i Hosting pod stronę - supercola - 26-03-2016 14:04

(26-03-2016 11:03)Leśniczy napisał(a):  Między MyDevilem a Mintshostem jest przepaść jakościowa Big Grin


(25-03-2016 21:29)DzejkobPL napisał(a):  Aktualnie jest promocja na MyDevil, wszystko -50% plus można użyć kodu rabatowego 20% - Z2SVMB6SEV.

Te promocje nie sumują się Sad

Jeśli 7,5zł za miesiąc to dla Ciebie drogo, pod stronę "często odwiedzaną" to życzę powodzenia i anielskiej cierpliwości do mintshostu Lol

Jak to nie sumują ? :3 Wpisałem kod i zniżyło do 60zł ^^ - Wiesz co.. Nie jest w sumie dużo - zdecydowałem się na to. Tylko będę musiał dokupić ramu zapewne.. Zna ktoś strony gdzie będę miał np. 4GB Ram ? Tyle byłoby dla mnie optymalnie ..