Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
e-whoring -sposoby na łatwy zarobek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: e-whoring -sposoby na łatwy zarobek (/Temat-e-whoring-sposoby-na-latwy-zarobek-130903)

Strony: 1 2 3 4


e-whoring -sposoby na łatwy zarobek - fejQ - 24-03-2016 18:18

Witam. Od paru lat "trudnię się" e-whoringiemSmile
Testowałem wiele metod oraz niektóre też sam opracowałem.

Zaczynałem np na czatach onet,interia itp jako "kasia dająca fotki za doładowanie". Metoda ta nadal skuteczna Smile pół godziny raz w miesiącu i 50 zł na koncie jest. Przed laty "kolekcjonowałem" środki zgromadzone na koncie, jednak obecnie odszedłem od tej metody gdyż nadmiar zasileń telefonu mnie nie zadowala, jest to dla mnie zbędne a mnie zależy na prawdziwej gotówce tak więc "jestem kasią" tylko wtedy kiedy potrzebne mi doładowanie

Z czasem próbowałem zamiast doładowań "domagać się" się przelewów na paypal. Małoskuteczne, gdyż mało kto wie czym jest PayPal a jeszcze mnie z tego korzysta. Mało który napaleniec chciałby zakładać paypal tylko po to by dostać jakieś fotki.

Kolejna metoda jaką próbowałem było coś co opracowałem zupełnie sam. Bycie
14letnią Kasią" i szukanie na czatach osób zainteresowanych jej osobą. Jak się na tym zarabiało? Długi temat... Na czat trzeba było sie logować średnio 2-3razy w tygodniu tylko po to by raz na miesiąc wpadł jeden "lead" za 500 lub 1000zł. Wartość jednego "leada" (tak to nazwijmy) jest zadowalająca jednak niestety, aby go zdobyć trzeba poświęcić dużo czasu i podejść bez jakiejkolwiek gwarancji, że cokolwiek wpadnie.

Ponadto pobierałem również zaliczki za oddanie dziewictwa (tak, zdarzają się tacy klienci) Jednak niezbyt interesujące jest to dla mnie tak jak powyższa metoda.

W końcu przyszedł czas udawanie kobiet na Showup i zarabainie na wiadomościach.. Jednak czuję, że w tej kwestii nieco biznes się wypala (co opisałem w innym poscie) Zarobki z SU oscylowały w granicach 2000-3000tys miesięcznie! Rekordowy miesiąc to...5400zł, ale połowę utargu miałem przez jednego "złotego klienta"

Metoda ShowUp odpowiadała mi najbardziej, ze względu na najwyższe zarobki ale także dlatego, że cały czas się coś działo i miałem motywację bo wiedziałem że za każda rozmowę zarabiam. W odróżnieniu do innych metod gdzie mogłem na jednego klienta poświęcić jedną godzinę nic z tego nie mając tu mialem pewny zysk z każdą kolejną wiadomością.

Odnośnie dyskusji na temat showupa odsyłam do innego wątku założonego przeze mnie (również w tym dziale).

Natomiast w tym wątku chciałbym zapytać czy ktoś z Was byłby w stanie podzielić się jakimiś skutecznymi metodami ewhoringu.?
Interesuje mnie zysk w okolicach 1500+ zł miesięcznie przy wkładzie czasu około 10-15h tygodniowo.

SubSMS odpada, testowałem i w miesiącu zarobiłem może z 300 zł co dla mnie nie jest zadowalające.

Fake-kamerki na zagranicznych portalach odpada ze względu na słabą znajomość języka angielskiego.

Oczywiście w zamian za ciekawe pomysły odwdzięczę się tym samym.


PS: Zarobki na PPA,CPA, PPI to nie dla mnie bo zupełnie nie wiem o co w tym chodzi. nie znam nawet podstaw, tak więc najlepszy dla mnie byłby e-whoring


RE: e-whoring -sposoby na łatwy zarobek - szykiryki - 24-03-2016 18:25

Jesli interesuja Cie naprawde duze pieniadze w tym biznesie TYLKO i wylacznie zagranica! Do ksiazek i uczyc sie, wystarcza podstawy, bo wiadomo, ze nie o gadke tutaj chodzi.
Na Niemcach bez problemu wyciagalam 700 euro na dzien poswiecajac na to 2-3 godziny.
Dobra bajera albo gotowe skrypty rozmow i miliony monet Twoje.
Powodzenia


RE: e-whoring -sposoby na łatwy zarobek - aero2 - 24-03-2016 18:26

@[fejQ]
Słyszałem, że napaleńce wpłacają $ na PayPal, na jakich konkretnie stronach, że każdy ma PayPal?


RE: e-whoring -sposoby na łatwy zarobek - fejQ - 24-03-2016 18:31

@szykiriki , jeśli chodzi Ci o zagraniczne szołapy i pisanie wiadomości to tak jak mówię, angielszczyzna u mnie na bardzo niskim poziomie ;/


@aero2 ,no właśnie mało znam napaleńców z Paypal. jeynie w skrajnych przypadkow się zdarzało (działam tylko na polskich stronach)


RE: e-whoring -sposoby na łatwy zarobek - Dan14NR - 24-03-2016 18:41

(24-03-2016 18:25)szykiryki napisał(a):  Jesli interesuja Cie naprawde duze pieniadze w tym biznesie TYLKO i wylacznie zagranica! Do ksiazek i uczyc sie, wystarcza podstawy, bo wiadomo, ze nie o gadke tutaj chodzi.
Na Niemcach bez problemu wyciagalam 700 euro na dzien poswiecajac na to 2-3 godziny.
Dobra bajera albo gotowe skrypty rozmow i miliony monet Twoje.
Powodzenia

W jaki sposób ''płacili''?


RE: e-whoring -sposoby na łatwy zarobek - fejQ - 24-03-2016 18:50

szykiryki mozesz dokladniej opisac??


RE: e-whoring -sposoby na łatwy zarobek - Pasza dla konia - 24-03-2016 18:52

Amazon Gift Cardy i paypal zapewne.


RE: e-whoring -sposoby na łatwy zarobek - Assasinoo - 24-03-2016 18:52

ups pomyliłem tematy sorry zw jj


RE: e-whoring -sposoby na łatwy zarobek - fejQ - 24-03-2016 18:54

nie oczekuje by ktos podal linki do dobrych stron ;p pytam tylko czy to to samo co pisanie na su czy jakies inna metoda


RE: e-whoring -sposoby na łatwy zarobek - Assasinoo - 24-03-2016 18:56

jpjpjpjpjp100%