Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nastolatek i Paypal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Nastolatek i Paypal (/Temat-Nastolatek-i-Paypal-130856)

Strony: 1 2 3


RE: Nastolatek i Paypal - hubert5544 - 24-03-2016 10:16

(24-03-2016 10:10)mikuss napisał(a):  
(24-03-2016 10:08)ivandzms napisał(a):  Ja nie miałem takich problemów. Zawsze dodawałem sobie parę lat, żeby się zarejestrować xD

I co z tego, że sobie dodałeś ? Przy weryfikacji dowodem wyjdzie kiedy skończyłeś 18-scie lat a kiedy założyłeś konto i wtedy podziękują ci za współpracę zamykając konto gdyż założyłeś konto jako niepełnoletni

Ale weryfikacja powinna wyskoczyć dopiero przy próbie wypłaty na konto.
Więc wystarczy wypłacać przy pomocy ludzi z forum Wink


RE: Nastolatek i Paypal - mikuss - 24-03-2016 10:29

(24-03-2016 10:16)hubert5544 napisał(a):  
(24-03-2016 10:10)mikuss napisał(a):  
(24-03-2016 10:08)ivandzms napisał(a):  Ja nie miałem takich problemów. Zawsze dodawałem sobie parę lat, żeby się zarejestrować xD

I co z tego, że sobie dodałeś ? Przy weryfikacji dowodem wyjdzie kiedy skończyłeś 18-scie lat a kiedy założyłeś konto i wtedy podziękują ci za współpracę zamykając konto gdyż założyłeś konto jako niepełnoletni

Ale weryfikacja powinna wyskoczyć dopiero przy próbie wypłaty na konto.
Więc wystarczy wypłacać przy pomocy ludzi z forum Wink

Weryfikacja może wyskoczyć w każdej chwili np z powodu dużej ilości transakcji od znajomych wysłanych/otrzymanych.
Przekroczenie limitu lub zbliżenie się do niego także oszukiwanie z wiekiem przy zakładaniu konta nic nie da, bo wszystko wyjdzie przy weryfikacji


RE: Nastolatek i Paypal - ivandzms - 24-03-2016 10:30

(24-03-2016 10:10)mikuss napisał(a):  
(24-03-2016 10:08)ivandzms napisał(a):  Ja nie miałem takich problemów. Zawsze dodawałem sobie parę lat, żeby się zarejestrować xD

I co z tego, że sobie dodałeś ? Przy weryfikacji dowodem wyjdzie kiedy skończyłeś 18-scie lat a kiedy założyłeś konto i wtedy podziękują ci za współpracę zamykając konto gdyż założyłeś konto jako niepełnoletni

Możesz mieć rację. Nigdy się nad tym nie zastanawiałem, bo liczyło się dla mnie samo posiadanie konta. Jeśli dojdzie do tego, na pewno znajdę jakiś sposób


RE: Nastolatek i Paypal - mikuss - 24-03-2016 10:39

(24-03-2016 10:30)ivandzms napisał(a):  
(24-03-2016 10:10)mikuss napisał(a):  
(24-03-2016 10:08)ivandzms napisał(a):  Ja nie miałem takich problemów. Zawsze dodawałem sobie parę lat, żeby się zarejestrować xD

I co z tego, że sobie dodałeś ? Przy weryfikacji dowodem wyjdzie kiedy skończyłeś 18-scie lat a kiedy założyłeś konto i wtedy podziękują ci za współpracę zamykając konto gdyż założyłeś konto jako niepełnoletni

Możesz mieć rację. Nigdy się nad tym nie zastanawiałem, bo liczyło się dla mnie samo posiadanie konta. Jeśli dojdzie do tego, na pewno znajdę jakiś sposób

Paypal niestety nie oszukasz, regulaminu pilnują, na te same dane nowego konta nie założysz a jeśli tak to szybko je zamkną. Pozostanie wtedy opcja na rodzica i weryfikacja dowodem i dokumentami bo dodanie rachunku bankowego nie jest weryfikacją.
Dodawanie lat nic tutaj nie da bo masz być pełnoletni w chwili otwierania konta. A jeśli zakładasz przed to przy weryfikacji dziękują za współpracę i zamykają konto, nic na to nie wymyślisz


RE: Nastolatek i Paypal - ivandzms - 24-03-2016 10:40

(24-03-2016 10:29)mikuss napisał(a):  
(24-03-2016 10:16)hubert5544 napisał(a):  
(24-03-2016 10:10)mikuss napisał(a):  
(24-03-2016 10:08)ivandzms napisał(a):  Ja nie miałem takich problemów. Zawsze dodawałem sobie parę lat, żeby się zarejestrować xD

I co z tego, że sobie dodałeś ? Przy weryfikacji dowodem wyjdzie kiedy skończyłeś 18-scie lat a kiedy założyłeś konto i wtedy podziękują ci za współpracę zamykając konto gdyż założyłeś konto jako niepełnoletni

Ale weryfikacja powinna wyskoczyć dopiero przy próbie wypłaty na konto.
Więc wystarczy wypłacać przy pomocy ludzi z forum Wink

Weryfikacja może wyskoczyć w każdej chwili np z powodu dużej ilości transakcji od znajomych wysłanych/otrzymanych.
Przekroczenie limitu lub zbliżenie się do niego także oszukiwanie z wiekiem przy zakładaniu konta nic nie da, bo wszystko wyjdzie przy weryfikacji

To konto mam kilka lat. Przeprowadziłem wiele wpłat na konto bankowe, które jest powiązane z pp (jak i z konta na pp) i ani razu nie wyskoczyła mi żadna weryfikacja. W takim razie ja muszę mieć ogromnego farta Rolleyes


RE: Nastolatek i Paypal - mikuss - 24-03-2016 10:42

(24-03-2016 10:40)ivandzms napisał(a):  
(24-03-2016 10:29)mikuss napisał(a):  
(24-03-2016 10:16)hubert5544 napisał(a):  
(24-03-2016 10:10)mikuss napisał(a):  
(24-03-2016 10:08)ivandzms napisał(a):  Ja nie miałem takich problemów. Zawsze dodawałem sobie parę lat, żeby się zarejestrować xD

I co z tego, że sobie dodałeś ? Przy weryfikacji dowodem wyjdzie kiedy skończyłeś 18-scie lat a kiedy założyłeś konto i wtedy podziękują ci za współpracę zamykając konto gdyż założyłeś konto jako niepełnoletni

Ale weryfikacja powinna wyskoczyć dopiero przy próbie wypłaty na konto.
Więc wystarczy wypłacać przy pomocy ludzi z forum Wink

Weryfikacja może wyskoczyć w każdej chwili np z powodu dużej ilości transakcji od znajomych wysłanych/otrzymanych.
Przekroczenie limitu lub zbliżenie się do niego także oszukiwanie z wiekiem przy zakładaniu konta nic nie da, bo wszystko wyjdzie przy weryfikacji

To konto mam kilka lat. Przeprowadziłem wiele wpłat na konto bankowe, które jest powiązane z pp (jak i z konta na pp) i ani razu nie wyskoczyła mi żadna weryfikacja. W takim razie ja muszę mieć ogromnego farta Rolleyes

Wszystko jest do czasu, przy milionach kont jeśli nie robisz danych czynności które wyłapuje automat to sami nim znajdą podczas kontroli trochę czasu mija i wtedy weryfikacja i jak wychodzą złamania regulaminu to zamykają konto definitywnie


RE: Nastolatek i Paypal - Assasinoo - 24-03-2016 12:34

No trochę mikuss straszysz, bo głównie wyskakuje przymusowa weryfikacja wtedy, gdy ktoś zrobi spór w wysłaniu pieniędzy jak towar/usługa lub chargeback przy płatności kartą wysyłając jak rodzina/znajomi. Miałem konto 2 lata, regularnie z niego korzystałem, weryfikacja wyskoczyła dopiero po właśnie ok. 2 latach korzystania, ponieważ wtedy zbliżałem się do limitu rocznego konta, ale nie była przymusowa, tzn. środki mogłem w tym czasie zabrać na konto bankowe lub komuś wysłać, na innym koncie weryfikacja pojawiła się automatycznie w momencie, gdy ktoś zrobił spór, znajomy miał podobnie. Jeśli ktoś ustawi w miarę realne dane, nie będzie przyjmował wiele podejrzanych płatności, tylko tam sporadycznie + nikt nie zrobi mu sporu, to z wysokim prawdopodobieństwem żadnych weryfikacji mieć nie będzie, pewności nie ma, ale nie jest tak, że każdego muszą zweryfikować, dopiero gdy ktoś sobie na to zasłuży Smile

Btw podtrzymuje, że paypal to scam Lol


RE: Nastolatek i Paypal - Ribery - 24-03-2016 12:51

Dramatyzujecie. W paypal pracuja ludzie. Powiedz rodzicowi zeby do nich zadzwonil a na pewno zrozumią.


RE: Nastolatek i Paypal - maxiu170 - 25-03-2016 02:27

Co tu jest do rozumienia ? Maja regulamin jasny i przejrzysty i zaden Krzysiek na infolinii go nie bedzie lamal. Sam mialem konto i mi je zamkneli bo w chwili otwarcia mialem 17 lat a powodem weryfikacji byla proba logowania z jakiegos egzotycznego kraju. Pol roku czekalem na swoje pieniadze.

Wysłane z mojego myPhone C_Smart przy użyciu Tapatalka


RE: Nastolatek i Paypal - gift256 - 25-03-2016 07:43

Ja mam konto już ponad rod i na szczęście nie dopadła mnie weryfikacja.
Nikt w paypal nie musi wiedzieć że jesteś nie pełnoletni.. Big Grin