Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nastolatek i Paypal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Nastolatek i Paypal (/Temat-Nastolatek-i-Paypal-130856)

Strony: 1 2 3


Nastolatek i Paypal - PaulRcootiC - 23-03-2016 19:15

Cześć , potrzebne jest mi konto PayPal ,miałem już z tym serwisem wiele problemów... Szkoda o tym pisać Xpokerface
Moje pytanie jest następujące , czy w wieku 14 lat , mogę założyć konto PayPal za zgodą opiekuna prawnego (czyt. rodzica) bez żadnych problemów ?


RE: Nastolatek i Paypal - twardy - 23-03-2016 19:19

Nie, musisz miec 18lat. Chyba, ze na rodzica to spoko.


RE: Nastolatek i Paypal - PaulRcootiC - 23-03-2016 19:28

(23-03-2016 19:19)twardy napisał(a):  Nie, musisz miec 18lat. Chyba, ze na rodzica to spoko.

Angry Konto na tate , zostalo zamkniete przez PayPal , poniewaz "podobno" było kiedyś założone wcześniej na te same dane , ale nie było.
Dzisiaj logując się na konto mamy , okazało się że ono jest zamknięte też z tego powodu.
Absurd pokerface


RE: Nastolatek i Paypal - mikuss - 23-03-2016 19:29

Chcąc być w zgodzie z regulaminem paypal to na Siebie konta mieć nie możesz ze względu na to, że nie masz 18-stu lat bo konto założyć może tylko osoba pełnoletnia.


RE: Nastolatek i Paypal - Assasinoo - 23-03-2016 19:33

PayPal to scam, korzystaj ze Skrilla, możesz wyrobić sobie w nim kartę prepaid i płacić nią wszędzie gdzie są akceptowane karty MasterCard.


RE: Nastolatek i Paypal - twardy - 23-03-2016 19:36

Nie chcialbym zeby to zabrzmialo bezdusznie... ale masz niezlego pecha. Musiales niezle nabroic z tego ip albo na tych kontach. Na infolinie nie dzwoniles? Albo rodzice? Nic Ci wiecej nie powiedzieli?


RE: Nastolatek i Paypal - PaulRcootiC - 23-03-2016 19:42

(23-03-2016 19:33)Assasinoo napisał(a):  PayPal to scam, korzystaj ze Skrilla, możesz wyrobić sobie w nim kartę prepaid i płacić nią wszędzie gdzie są akceptowane karty MasterCard.

Potrzebny mi PayPal Sad

@twardy

Dzwoniłem na infolinię w sprawie każdego z tych kont , do konta mojego taty powiedzieli , że kiedyś było otwarte konto , ale zostało zamknięte i że zostało otwarte nowe konto.
Jutro z samego rana dzwonię w sprawie konta mojej mamy , lecz sądzę , że to na nic ponieważ jest tam napisane , że nie mogę się odwołać do tej decyzji beka


RE: Nastolatek i Paypal - mikuss - 24-03-2016 05:32

(23-03-2016 19:42)PaulRcootiC napisał(a):  
(23-03-2016 19:33)Assasinoo napisał(a):  PayPal to scam, korzystaj ze Skrilla, możesz wyrobić sobie w nim kartę prepaid i płacić nią wszędzie gdzie są akceptowane karty MasterCard.

Potrzebny mi PayPal Sad

@twardy

Dzwoniłem na infolinię w sprawie każdego z tych kont , do konta mojego taty powiedzieli , że kiedyś było otwarte konto , ale zostało zamknięte i że zostało otwarte nowe konto.
Jutro z samego rana dzwonię w sprawie konta mojej mamy , lecz sądzę , że to na nic ponieważ jest tam napisane , że nie mogę się odwołać do tej decyzji beka

Inteligencją to Ty nie grzeszysz.
Powiedz mi czy Ty jesteś swoim rodzicem, że w sprawie np Tomasza G czy Małgorzaty G dzwonisz do paypal ??
Jeśli konto jest na dane taty to tata tylko i wyłącznie powinien dzwonić i rozmawiać z paypal w sprawie konta będącego na jego dane.
Skoro dzwonisz Ty w sprawie nieswojego konta to tam idioci nie pracują... Wiedzą, że kombinujesz więc traktowany jesteś tak a nie inaczej, jeśli w sprawie konta mamy również zadzwonisz Ty to zostaniesz tak samo zbyty jak w/w odnośnie konta Taty i zapewne w notatkach wewnętrznych opis całej sytuacji jest zawarty i po Twoim "załatwieniu" sprawy telefon rodziców w sprawie ich kont nie ma już najmniejszego sensu.


RE: Nastolatek i Paypal - ivandzms - 24-03-2016 10:08

Ja nie miałem takich problemów. Zawsze dodawałem sobie parę lat, żeby się zarejestrować xD


RE: Nastolatek i Paypal - mikuss - 24-03-2016 10:10

(24-03-2016 10:08)ivandzms napisał(a):  Ja nie miałem takich problemów. Zawsze dodawałem sobie parę lat, żeby się zarejestrować xD

I co z tego, że sobie dodałeś ? Przy weryfikacji dowodem wyjdzie kiedy skończyłeś 18-scie lat a kiedy założyłeś konto i wtedy podziękują ci za współpracę zamykając konto gdyż założyłeś konto jako niepełnoletni