Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jest taki program partnerski? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jest taki program partnerski? (/Temat-Jest-taki-program-partnerski-130836)



Jest taki program partnerski? - kornik36 - 23-03-2016 14:45

Witam,
mam pytanie chciałbym stworzyć stronkę z płatnymi artykułami.

Czy zna ktoś program dzięki któremu mógłbym za odblokowanie pełnego artykułu pobierać pieniądze?

Chodzi Mi o PREMIUM nie o subskrypcje!

Chodzi mi żeby zainteresowany mógł pobrać pełny artykuł np. za sms 3,69 zł. Może być również opcja przelewem, ale na pewno chcę żeby można było za sms.

I ważne żeby za artykuł była pobrana jednorazowo opłata np. 3,69 zł (nie żadne subskrypcje/abonamenty).

Aha i może ktoś się orientuje, jak artykuł będzie do pobrania za 3,69 zł to ile będzie dla Mnie z tej kwoty?


RE: Jest taki program partnerski? - selfie - 23-03-2016 14:56

Sprawdź: Hotcash,Firesub,Mylead bo one prawdopodobnie mają takie programy ew. Bloglock.


RE: Jest taki program partnerski? - Ribery - 23-03-2016 15:28

Homepay. Na wszelkich serwerach jak chcesz dokonac platnosci to placisz przez homepay.


RE: Jest taki program partnerski? - selfie - 23-03-2016 15:30

(23-03-2016 15:28)Ribery napisał(a):  Homepay. Na wszelkich serwerach jak chcesz dokonac platnosci to placisz przez homepay.

Nie przesadzaj, nie na wszystkich Smile


RE: Jest taki program partnerski? - Ribery - 23-03-2016 15:31

Ale w większosci i chodzi mi o serwery w grach


RE: Jest taki program partnerski? - kornik36 - 23-03-2016 16:23

(23-03-2016 14:56)selfie napisał(a):  Sprawdź: Hotcash,Firesub,Mylead bo one prawdopodobnie mają takie programy ew. Bloglock.
Hmm.. ale Hotcash, Firesub czy Mylead to może i mają ale chyba tak że jak ktoś będzie chciał odblokować artykuł to wyśle sms i pobierze mu więcej niż np. 3,50 bo tam są jakieś subskrypcje...
Czy mam rację?
A Bloglock to nie wiem, zajrzę...

Ktoś wie jak połączyć homepay z funkcją odblokowania płatnych artykułów?


RE: Jest taki program partnerski? - Toskan - 23-03-2016 16:51

Oprocz subskrypcji sa rowniez premium, tyle ile jest napisane tyle 'gosc' zaplaci. Oczywiscie Ty nie dostajesz 100% wartosci sms'a. Czolem...


RE: Jest taki program partnerski? - kornik36 - 23-03-2016 16:58

(23-03-2016 16:51)Toskan napisał(a):  Oprocz subskrypcji sa rowniez premium, tyle ile jest napisane tyle 'gosc' zaplaci. Oczywiscie Ty nie dostajesz 100% wartosci sms'a. Czolem...
Dzięki. O to mi chodziło PREMIUM "tyle ile jest napisane tyle 'gosc' zaplaci"!
Szukam czegoś takiego Wink