Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomysł na bloga - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Pomysł na bloga (/Temat-Pomysl-na-bloga-130825)



Pomysł na bloga - Yaaro - 23-03-2016 11:55

Cześć, mam pomysł na bloga, stronę www +18 , konkretnie chodzi mi po głowie stworzenie strony z filmami i zdjęciami z wojen na bliskim i dalekim wschodzie( ukraina, syria ), zauważyłem że to temat dość interesujący w sumie tak wiele się teraz o tym mówi.
Zastanawia mnie fakt prawny, czy posiadanie strony z takimi materiałami(brutalnymi) jest legalne w Polsce? Jak patrze to wiele serwisów umieszcza takie filmy np Liveleak nawet ich nie usuwa, w przypadku YT część z nich jest usuwana.
Zapraszam do komentowania.


RE: Pomysł na bloga - Dzipsiok87 - 23-03-2016 13:16

Jest legalne, ale musisz zaznaczyć " Uwaga film zawiera drastyczne sceny przeznaczony dla osób pełnoletnich" i nikt Ci nic za to nie powinien zrobić


RE: Pomysł na bloga - szykiryki - 23-03-2016 14:34

Mysle, ze przyda się jakiś wyskakujacy popup, że materiały 18+, tak jak to się dzieje na stronach erotycznych.


RE: Pomysł na bloga - Yaaro - 23-03-2016 17:18

O popupie pomyslałem, jednak nie byłem pewiem co do samych materiałów z tym zwiazanych.


RE: Pomysł na bloga - selfie - 23-03-2016 17:28

Czy są interesujące to nie mu oceniać, natomiast zwykły popup jak w @up napisali wystarczy, chyba, że zgłosi się ich oryginalny twórca.


RE: Pomysł na bloga - kellylentz9 - 23-03-2016 17:33

uważaj żeby cie służby za fanatyka państwa islamskiego nie wzięli Lol


RE: Pomysł na bloga - full2000 - 23-03-2016 20:40

Z tego co pamiętam blogger w opcjach ma coś podobnego do ustawienia "Strona tylko dla dorosłych". Jednak nie wiem czy to rozwiązuje kwestie prawne... Jeżeli tak to mógłbyś tam postawić bloga a następnie podpiąć własną domenę, oczywiście istnieje taka możliwość Smile


RE: Pomysł na bloga - Yaaro - 23-03-2016 22:50

A na jakich darmowych hostingach polecacie postawić na początek, patrzyłem na cba i ich oferta całkiem dobra wydaję się być, jakieś inne podpowiedzi?


RE: Pomysł na bloga - Dzipsiok87 - 23-03-2016 23:13

po co darmowy skoro są płatne po 4 zł na miesiąc na początek starczy i dobrze wszystko śmiga


RE: Pomysł na bloga - CMRR - 23-03-2016 23:27

Naprawdę myślisz, że w SEO wygrasz z YT, LL i itp.?