Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HYIP i PayPal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: HYIP i PayPal (/Temat-HYIP-i-PayPal-130802)

Strony: 1 2


HYIP i PayPal - Ribery - 22-03-2016 19:55

Napiszcie pod spodem wszystkie wypłacalne i aktualne HYIPy, które wypłacają i przyjmują wpłaty na PayPal.


RE: HYIP i PayPal - surfbar - 22-03-2016 20:02

Tez kiedys szukalem, ale nie znalazlem.
Hyip ktory akceptuje paypal to od razu scam Wink
Nie warto w taki program wejsc.
Zaloz sobie konto na perfectmoney lub payza
Pozdrawiam


RE: HYIP i PayPal - Fallriv - 22-03-2016 20:07

Serio taki problem Payza czy PM założyć? Tydzień zleci na weryfikacje i tak dalej, ale już będziesz miał na przyszłość Wink

A z Payza możesz np. wypłacić kasę na Neteller przez różne kantorki online (są prowizje, ale za wygode się płaci).


RE: HYIP i PayPal - Captain - 22-03-2016 20:15

Jak zaczynałem moją przygodę z hyipami jakieś z 9 miesięcy temu czy ciut więcej to dużo hyipów miało PayPala.

Ale z czasem coraz mniej, a teraz od jakichś dwóch miesięcy nie widziałem już zadnego z pp.


Jakieś z nim problemy miały programy więc przestał się pojawiać w hyipach.


RE: HYIP i PayPal - Cobra1974 - 22-03-2016 22:33

(22-03-2016 20:15)Captain napisał(a):  Jak zaczynałem moją przygodę z hyipami jakieś z 9 miesięcy temu czy ciut więcej to dużo hyipów miało PayPala.

Ale z czasem coraz mniej, a teraz od jakichś dwóch miesięcy nie widziałem już zadnego z pp.


Jakieś z nim problemy miały programy więc przestał się pojawiać w hyipach.

Problemy? PayPal zniszczył praktycznie każdego HYIPa. Ci, którzy się nie zabezpieczyli niestety stracili cały swój biznes.


RE: HYIP i PayPal - rafi213 - 22-03-2016 22:50

Jeśli obecnie zobaczycie paypala w jakimś hyipie radzę unikać go z daleka.
PP od stycznia zaostrzył swoje wymagania co do programów wysokiego ryzyka i revenue share. Potrafi w każdej chwili zablokować konto takiego programu na 180 dni a to oznacza praktycznie na 100% koniec danego hyipa.
Do inwestycji w sprawdzone biznesy, hyipy polecam bitcoina - zazwyczaj wszedzie brak jest prowizji przy wpłatach.


RE: HYIP i PayPal - Ribery - 22-03-2016 22:57

Dzięki wszystkim za odpowiedź


RE: HYIP i PayPal - Dzipsiok87 - 23-03-2016 07:54

Zablokowanie przez paypal funduszy na 180 dni nie wyznacza końca biznesu, ale w większości HYIPÓW tak jest. Najlepiej inwestować w sprawdzone tematy, a nie czepiać się jakiegoś gówna co wychodzi co tydzień. Fakt, że po aferze z TM- PP teraz się wycofuje większość HYIPÓW z PayPala i słusznie.


RE: HYIP i PayPal - tomek019 - 23-03-2016 08:15

Paypal w Hyip => uciekaj jak najdalej .


RE: HYIP i PayPal - AleksandraN - 09-04-2016 19:23

(22-03-2016 22:50)rafi213 napisał(a):  Jeśli obecnie zobaczycie paypala w jakimś hyipie radzę unikać go z daleka.
PP od stycznia zaostrzył swoje wymagania co do programów wysokiego ryzyka i revenue share. Potrafi w każdej chwili zablokować konto takiego programu na 180 dni a to oznacza praktycznie na 100% koniec danego hyipa.
Do inwestycji w sprawdzone biznesy, hyipy polecam bitcoina - zazwyczaj wszedzie brak jest prowizji przy wpłatach.

Dokładnie tak,
Dzisiaj Hyip z PayPalem powinien zapalić mega giga wielką żarówkę ostrzeżenia.