Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Info od Lockerz - kolejny restock już w Lutym! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Info od Lockerz - kolejny restock już w Lutym! (/Temat-Info-od-Lockerz-kolejny-restock-juz-w-Lutym-1308)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: Info od Lockerz - kolejny restock już w Lutym! - Zythus - 04-02-2010 12:08

Nagrody zdrożeją conajmniej 4 razy Big Grin


RE: Info od Lockerz - kolejny restock już w Lutym! - Mathi00 - 04-02-2010 14:21

Jak komuś przyślą coś lepszego od koszulki to niech da znać - wtedy może uwierzę, że nie ściemniają ;]

P.S.
@leopard_96
Cytat:Lockerz jest na dzień dzisiejszy tak popularne, że gdyby zaczęli sprzedawać dane to następnego dnia by wylądowali w sądzie Smile.

Niby jak mają wylądować w sądzie, skoro rejestrując się akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych itd.? Skoro wyrażasz zgodę, to mogą sprzedać twoje dane, ot tak sobie Smile I niby skąd mogą mieć pieniądze na nagrody, które i tak pewnie są dosyć ograniczone? Już kilku moich znajomych przejechało się na tym - nie dość, że nie dostali żadnej nagrody to jeszcze dzwonią do nich telefony z różnymi dziwnymi ofertami, o których nigdy w życiu nie słyszeli :/ Dla mnie to śmierdzi krętactwem na kilometr


RE: Info od Lockerz - kolejny restock już w Lutym! - krzych91 - 04-02-2010 14:44

(04-02-2010 14:21)Mathi00 napisał(a):  Jak komuś przyślą coś lepszego od koszulki to niech da znać - wtedy może uwierzę, że nie ściemniają ;]

P.S.
@leopard_96
Cytat:Lockerz jest na dzień dzisiejszy tak popularne, że gdyby zaczęli sprzedawać dane to następnego dnia by wylądowali w sądzie Smile.

Niby jak mają wylądować w sądzie, skoro rejestrując się akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych itd.? Skoro wyrażasz zgodę, to mogą sprzedać twoje dane, ot tak sobie Smile I niby skąd mogą mieć pieniądze na nagrody, które i tak pewnie są dosyć ograniczone? Już kilku moich znajomych przejechało się na tym - nie dość, że nie dostali żadnej nagrody to jeszcze dzwonią do nich telefony z różnymi dziwnymi ofertami, o których nigdy w życiu nie słyszeli :/ Dla mnie to śmierdzi krętactwem na kilometr

Bullshit. Zgadzasz się na przetwarzanie danych, ale w tym samym punkcie regulaminu jest adnotacja, że nie będą one przekazywane osobom trzecim, może się nimi posługiwać jedynie spółka Lockerz. A jeśli chcesz dowodów nagród to zapraszam na odpowiedni dział forum - ostatnio doszło sporo tematów (m.in. iPody, X360).


RE: Info od Lockerz - kolejny restock już w Lutym! - Bielak - 04-02-2010 17:22

Ale po co wy mu staracie sie cos udowodnic :|? Jego glupota, jego strata, koniec tematu. Wedlug mnie szkoda slow


RE: Info od Lockerz - kolejny restock już w Lutym! - cacer1996 - 06-02-2010 17:01

a w lutym kiedy będzie restock


RE: Info od Lockerz - kolejny restock już w Lutym! - Bolt - 06-02-2010 18:25

Nie wiadomo! Pewnie pod koniec miesiąca, lockerz nie poda nam daty sami musimy sprawdzać stronę w oczekiwaniu restocku Tongue


RE: Info od Lockerz - kolejny restock już w Lutym! - Mathis K - 06-02-2010 18:33

lol ja juz myslalem ze to ostatni restock wiec wydalem cale ptz a tu niespodzianka


RE: Info od Lockerz - kolejny restock już w Lutym! - Zythus - 06-02-2010 19:04

No ja tak samo. Miła niespodzianka, kolejna szansa na tanie psp.


RE: Info od Lockerz - kolejny restock już w Lutym! - Sergioramos - 06-02-2010 20:30

Ja powoli dobijam do 500 PTZ więc postaram się o coś ciekawegoSmile


RE: Info od Lockerz - kolejny restock już w Lutym! - Andre101 - 06-02-2010 20:47

Może w ty restocku uda mi się coś zgarnąć