Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Info od Lockerz - kolejny restock już w Lutym! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Info od Lockerz - kolejny restock już w Lutym! (/Temat-Info-od-Lockerz-kolejny-restock-juz-w-Lutym-1308)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: Info od Lockerz - kolejny restock już w Lutym! - Bolt - 03-02-2010 10:58

nie musi tak wcale być... Nie chcesz długo zbierać PTZ to płacisz trochę $ trochę PTZ, nie chcesz płacić dolcami to dłużej zbierasz PTZ, oni też chcą coś zarobić Smile Tyle nagród żeby był sklepik na bieżąco to trzeba za coś kupić więc te $ im się przydadzą Big Grin Oczywiście amerykańce na tym zyskają ale co tam...


RE: Info od Lockerz - kolejny restock już w Lutym! - ziom94 - 03-02-2010 14:29

A powiedz mi jedno,bo ten kumpel powiedział mi że kiedy będzie odnowiona strona to będzie można zamawiać nagrody 24/7 czy to prawda??


RE: Info od Lockerz - kolejny restock już w Lutym! - Marello - 03-02-2010 14:37

Tak Smile


RE: Info od Lockerz - kolejny restock już w Lutym! - al2000 - 03-02-2010 15:06

może było już takie pytanie lub informacja, ale czy będzie można zamawiać jedną rzecz na miesiąc?


RE: Info od Lockerz - kolejny restock już w Lutym! - Bolt - 03-02-2010 15:13

już można Smile Ponieważ restock jest raz na miesiąc więc można Big Grin


RE: Info od Lockerz - kolejny restock już w Lutym! - radekb29 - 03-02-2010 15:13

pewnie nie ale i tak nie będzie dało się tak szybko punktów zbierać aby zamowić więcej niż 1 rzecz w miesiącu


RE: Info od Lockerz - kolejny restock już w Lutym! - Mathi00 - 03-02-2010 17:21

Jest luty - nagród nie ma. Czuję, że te nagrody prędko nie nadejdą. A Lockerz zarabia na tym, że sprzedaje dane użytkowników, którzy się zarejestrowali. Wiem to, bo ostatnio ktoś z Lotto dzwonił do mnie z jakąś super ofertą, tylko że ja w lotto nigdy w życiu nie grałem i niby skąd mieli mieć mój telefon? Jedynie na Lockerz podałem swój nr telefonu i nigdzie więcej :/ A dawanie koszulek to i tak im się opłaca: koszulki kosztują 5 zł. Za to dane użytkowników sprzedają za 30 zł... Mój kolega hacker uzbierał na Lockerz (legalnie!) ponad 6 tys. punktów i chciał zamienić je na nagrody (jak jeszcze były) - i... nic z tego, nic nie mógł kupić, nawet głupiej naklejki Smile


RE: Info od Lockerz - kolejny restock już w Lutym! - TiTi1990 - 03-02-2010 17:26

Aha, czyli totalizator sportowy kupił od lockerz twoje dane... No super. Twój kumpel nie mógł nic zamówić mając 6 tysięcy punktów chociaż były nagrody gwarantowane od dwóch tysięcy... Jeszcze lepiej. Ja sie może nie znam ale pachnie mi to prowokacją albo totalnym brakiem pojęcia na dany temat;/


RE: Info od Lockerz - kolejny restock już w Lutym! - Alcor - 03-02-2010 17:37

(03-02-2010 17:21)Mathi00 napisał(a):  Jest luty - nagród nie ma. Czuję, że te nagrody prędko nie nadejdą. A Lockerz zarabia na tym, że sprzedaje dane użytkowników, którzy się zarejestrowali. Wiem to, bo ostatnio ktoś z Lotto dzwonił do mnie z jakąś super ofertą, tylko że ja w lotto nigdy w życiu nie grałem i niby skąd mieli mieć mój telefon? Jedynie na Lockerz podałem swój nr telefonu i nigdzie więcej :/ A dawanie koszulek to i tak im się opłaca: koszulki kosztują 5 zł. Za to dane użytkowników sprzedają za 30 zł... Mój kolega hacker uzbierał na Lockerz (legalnie!) ponad 6 tys. punktów i chciał zamienić je na nagrody (jak jeszcze były) - i... nic z tego, nic nie mógł kupić, nawet głupiej naklejki Smile

Śmieszna teoria... Myślisz niby że Ci z lotto mieli Twój numer telefonu od lockerz ? Przecież wiele osób z Polski otrzymało nagrody od lockerz. Oni zarabiają na codziennych wejściach użytkowników, na wynikach z dailies które sprzedają itd. Jeżeli się nie znasz to nie oczerniaj lockerz, bo to naprawde poważny serwis internetowy.


RE: Info od Lockerz - kolejny restock już w Lutym! - Bolt - 03-02-2010 17:40

Tu zgadzam się z Alcorem no pewnie już sobię to wyobrazam.
-Siema tu Lotto dacie nam trochę danych użytkowników bo chcemy im podzwonić na komórkę a my wam damy 1000 kuponów na multi multi
-No jasne spoko wyślemy wam jutro mailem

Wyobrażasz to sobie? Ja nie bardzo... Pozdrów kumpla Smile