Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Info od Lockerz - kolejny restock już w Lutym! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Info od Lockerz - kolejny restock już w Lutym! (/Temat-Info-od-Lockerz-kolejny-restock-juz-w-Lutym-1308)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: Info od Lockerz - kolejny restock już w Lutym! - Zythus - 31-01-2010 14:08

W lutym będą dodatkowo te nagrody, które wrócą do nas od tych, którzy mieli fejk konta, albo dostali bana za autorefresh.
I miejmy nadzieję, że będzie więcej nagród i PSP nie rozejdzie się w 20 sekund ...


RE: Info od Lockerz - kolejny restock już w Lutym! - WalkmaN - 31-01-2010 16:03

i tak nic pewnie nie zgarniecie jak w tym styczniowym nadzieje se robicie ;/ w ch*ja wala z tym sklepem mialo byc od 1 lutego ;/


RE: Info od Lockerz - kolejny restock już w Lutym! - Mariolars - 31-01-2010 16:23

News na HALLWAY

Congratulations to the hundreds of thousands of members around the world who will receive free gifts from Lockerz. You will receive a confirmation email by February 3rd

Tłumaczenie
Gratulacje dla setek tysięcy użytkowników na całym świecie, którzy zamówili bezpłatne prezenty od Lockerz. Otrzymacie email z potwierdzeniem do 3 lutego


RE: Info od Lockerz - kolejny restock już w Lutym! - Mathis K - 31-01-2010 16:28

kurde w lutowym restocku na pewno nie zrobie takie bledu jak wczoraj ale przynajmniej na oslode 25$Big Grin


RE: Info od Lockerz - kolejny restock już w Lutym! - lokarz - 31-01-2010 19:04

witaj w klubie Mathis K ja też 25$ wziołem Big Grin


RE: Info od Lockerz - kolejny restock już w Lutym! - Zythus - 31-01-2010 19:05

Ja też nie zrobię takiego błędu Big Grin będzie PSP uhh będzie. Ale narazie czekam na grę, chociaż nie nakręcę filmu z unboxa...


RE: Info od Lockerz - kolejny restock już w Lutym! - mikolaj90 - 31-01-2010 19:09

No to gratuluje wszystkim, którym udało się co kol wiek zamówić.

Heh, macie szczęście. Mi się nic nie udało zamówić, dałem się sam sobie oszukać Sad

A 25$ to już coś, 72 zł.


Tylko szkoda, że w lutym nie będę miał ferii, więc nie wiem, czy będę siedział po nocach, ale raczej tak.


RE: Info od Lockerz - kolejny restock już w Lutym! - Bolt - 31-01-2010 19:28

W lutym też będzie w weekend bo 27 i 28 to przypada sobota i niedziela więc wiadomo Smile Jest szansa już nie będę słuchał muzy na YT Tongue


RE: Info od Lockerz - kolejny restock już w Lutym! - lokarz - 31-01-2010 19:29

a ja nakręcę filmik by pokazać że to nie oszuści bo moja rodzina tak twierdzi :/
ja słuchałem muzy jak restock sie zaczoł i sie cholera jasna spuźniłem no ale mam 25 $ Big Grin


RE: Info od Lockerz - kolejny restock już w Lutym! - stiopa - 31-01-2010 19:33

To jest oszustwo lockerz mialabyc pelna wersja i ostatni restock a tu masz lutowy wymyslili.