Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Info od Lockerz - kolejny restock już w Lutym! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Info od Lockerz - kolejny restock już w Lutym! (/Temat-Info-od-Lockerz-kolejny-restock-juz-w-Lutym-1308)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


Info od Lockerz - kolejny restock już w Lutym! - Tech - 31-01-2010 01:55

Thank you for participating in our January redemption! Today, we tested a new architecture and we are very excited to see that the site had incredible stability, with no performance issues. This gives us the confidence to add even greater amounts of prizes for our upcoming February redemption.

Here are answers to some of the top questions you've sent us today:

1. Your PTZ have not been deducted yet -- they will be deducted once your prize is confirmed. Do not be concerned if your PTZ have not been removed.

2. As we previously posted on the Hallway, there will not be a second wave for January, but we're already planning for our next redemption in February.

3. This redemption, our goal was to have more electronic prizes so our international members could avoid taxes, but, in the future, we'll increase prize selection even further.

4. To thank all members for your support, we will not be raising PTZ levels in our February redemption!

-----------------------------------------------------------------------

TŁUMACZENIE:


Dziękujemy za uczestnictwo w naszym styczniowym restocku! Dzisiaj testowaliśmy nową budowę strony i byliśmy bardzo zadowoleni widząc, że strona działała niesamowicie stabilnie, nie było żadnych problemów z wydajnością. Przekonało nas to do dodania jeszcze większej ilości nagród w naszym nadchodzącym lutowym uzupełnieniu.

Poniżej znajdziecie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, które dzisiaj do nas wysłaliście:

1. Wasze punkty nie zostały jeszcze odliczone - stanie się to dopiero gdy zamówienie waszej nagrody zostanie potwierdzone. Nie martwcie się jeśli PTZ nie zostały jeszcze odjęte.

2. Tak jak pisaliśmy wcześniej na Hallwayu, nie będzie teraz żadnych uzupełnień w styczniu, jednakże już planujemy kolejny lutowy restock.

3. Podczas tego restocku naszym celem było, by dodać dużo elektronicznych (paypal) nagród, żeby nasi międzynarodowi członkowie mogli uniknąć płacenia podatków, ale w przyszłości jeszcze bardziej zwiększymy wybór nagród.

4. By podziękować wszystkim użytkownikom za wspieranie nas, nie podniesiemy cen PTZ podczas restocku w lutym!


RE: Info od Lockerz - kolejny restock już w Lutym! - Jesus - 31-01-2010 05:35

ja juz czekam na restock Wink) moze o 6 bedzie


RE: Info od Lockerz - kolejny restock już w Lutym! - Zythus - 31-01-2010 07:19

Czyli restock jednak będzie w Lutym. Ostatnia szansa na szybkie zdobycie PSP. Już mam grę, jeszcze tylko konsola xd.
Nie no, dobrze, że zrobią lutowy restock bez podniesienia cen. Jeszcze jedna szansa, dla tych, którzy mieli wypełniony formularz PSP/Wii 30 sekund po restocku, a i tak nacisnąwszy "Reedem" Wii ani PSP już nie było, tak jak u mnie ;/
Autofilla teraz sobie ustawię. Za dużo czasu zmarnowałem na wpisywanie danych. Myślałem, że zdążę. Jednak autofill się przydaje jak cholera.


RE: Info od Lockerz - kolejny restock już w Lutym! - Bolt - 31-01-2010 08:02

Nie bardzo mnie cieszy ten fakt jakbym wiedział to bym 25$ nie brał... Mam 117PTZ więc jeśli chce PSP to restock musi być co najmniej 20 lutego a wii gdzieś na samym końcu miesiąca i musiałbym kilku znajomych zaprosić... Znowu będzie ciężko coś wziąć... Sad


RE: Info od Lockerz - kolejny restock już w Lutym! - top-michal - 31-01-2010 09:09

Przecież w lutym mieli wystartować z pełną stroną i nie miało byc już restocków


RE: Info od Lockerz - kolejny restock już w Lutym! - Athemis - 31-01-2010 10:19

Zmiana zdania Smile

Ja upolowałem 25$ i jestem bardzo zadowolony bo w sumie 75zł na ulicy nie leży Tongue


RE: Info od Lockerz - kolejny restock już w Lutym! - Gumowy - 31-01-2010 10:25

A ja sie ciesze, wziąłem aby tapetke ale z konta brata Big Grin Na moim koncie dalej mam swoje PTZ i zobaczymy jak będzie w lutym Smile


RE: Info od Lockerz - kolejny restock już w Lutym! - Alcor - 31-01-2010 10:31

Świetna wiadomość, już się nie moge doczekać. : )


RE: Info od Lockerz - kolejny restock już w Lutym! - Kozioł - 31-01-2010 10:43

kurde jestem zadowolony że nic nie wziałem czekam w lutym Smile


RE: Info od Lockerz - kolejny restock już w Lutym! - Buzon93 - 31-01-2010 10:55

I teraz czekać do końca lutego tak? ;>