Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM]New Life Button - Androidowy hit? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM]New Life Button - Androidowy hit? (/Temat-SCAM-New-Life-Button-Androidowy-hit-130794)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


RE: New Life Button - Androidowy hit? - Fox90 - 26-03-2016 17:00

Ja tam może z 5 razy trafiłem niespodziankę i raz w niej było 500pkt a tak to mniej, więc jak akurat też uważam że lepiej brać niespodziankę. Po za tym ja chyba lubie niespodzianki Smile


RE: New Life Button - Androidowy hit? - Prosiaczeq - 26-03-2016 17:05

Tak offtopic:
Ile diamentów macie i od kiedy zbieracie?

(25-03-2016 19:51)oleks94 napisał(a):  A zlicza wam wszytskie reklamy ? Bo mi np te 30 sekundowe zamiast "X" pojawia sie" no thanks ". Po kliknieciu w to nie dodaje zyc niestety

W takiej sytuacji klikasz w reklamę i nasepnie naciskasz przycisk "cofnij" Smile Tym sposobem zlicza wszystkie reklamy.


RE: New Life Button - Androidowy hit? - Ewcia6000 - 26-03-2016 17:54

zapisana trochę po gram zobaczymy Smile


RE: New Life Button - Androidowy hit? - Prosiaczeq - 26-03-2016 18:15

Często jest tak,że trafi się zonk i potem trafia się go kilka razy pod rząd
Poszczęściło mi się i mam to samo,tylko że z 300 pkt Big Grin


RE: New Life Button - Androidowy hit? - Adriano42 - 26-03-2016 18:18

"New Life Button napisał(a):Gratulujemy Dzisiejszym Wygranym!
Ponieważ wypłat jest coraz więcej mamy też coraz więcej osób, które próbują nielegalnie wyciągnąć od nas kupony PSC!
Naszym celem jest dokładne sprawdzenie każdego zgłoszenia - dlatego wypłaty mogą przyjść do Was w maksymalnym czasie regulaminowym czyli do 14 dni."

Już znaleźli się "biznesmeni", którzy liczyli na łatwy hajs i zaczęli próbować wyłudzać pieniądze Undecided przez co na wypłatę kolejną czekać będziemy dłużej bo oprócz tego, że graczy więc wypłat przybywa - to jeszcze będą dogłębniej sprawdzać co się schodzi.

Ale najwazniejsza aby wypłacali Huh


RE: New Life Button - Androidowy hit? - Prosiaczeq - 26-03-2016 18:20

(26-03-2016 18:18)Adriano42 napisał(a):  
"New Life Button napisał(a):Gratulujemy Dzisiejszym Wygranym!
Ponieważ wypłat jest coraz więcej mamy też coraz więcej osób, które próbują nielegalnie wyciągnąć od nas kupony PSC!
Naszym celem jest dokładne sprawdzenie każdego zgłoszenia - dlatego wypłaty mogą przyjść do Was w maksymalnym czasie regulaminowym czyli do 14 dni."

Już znaleźli się "biznesmeni", którzy liczyli na łatwy hajs i zaczęli próbować wyłudzać pieniądze Undecided przez co na wypłatę kolejną czekać będziemy dłużej bo oprócz tego, że graczy więc wypłat przybywa - to jeszcze będą dogłębniej sprawdzać co się schodzi.

Ale najwazniejsza aby wypłacali Huh

Właśnie się zastanawiam,jak tu można zarabiać nielegalnie.Może chodzi im o emulatory?


RE: New Life Button - Androidowy hit? - Adriano42 - 26-03-2016 18:21

(26-03-2016 18:20)Prosiaczeq napisał(a):  
(26-03-2016 18:18)Adriano42 napisał(a):  
"New Life Button napisał(a):Gratulujemy Dzisiejszym Wygranym!
Ponieważ wypłat jest coraz więcej mamy też coraz więcej osób, które próbują nielegalnie wyciągnąć od nas kupony PSC!
Naszym celem jest dokładne sprawdzenie każdego zgłoszenia - dlatego wypłaty mogą przyjść do Was w maksymalnym czasie regulaminowym czyli do 14 dni."

Już znaleźli się "biznesmeni", którzy liczyli na łatwy hajs i zaczęli próbować wyłudzać pieniądze Undecided przez co na wypłatę kolejną czekać będziemy dłużej bo oprócz tego, że graczy więc wypłat przybywa - to jeszcze będą dogłębniej sprawdzać co się schodzi.

Ale najwazniejsza aby wypłacali Huh

Właśnie się zastanawiam,jak tu można zarabiać nielegalnie.Może chodzi im o emulatory?

Raczej o to, że ktoś dostał kod, zużył i napisał że nie działa. Widziałem w komentarzach i może podpatrzyli i usiłowali naciągać.


RE: New Life Button - Androidowy hit? - Cobra1974 - 26-03-2016 18:43

Może chodzi o bugowanie aby nie trafiać na bankruty lub kantowanie z reklamami.


RE: New Life Button - Androidowy hit? - Adriano42 - 26-03-2016 18:49

(26-03-2016 18:43)Cobra1974 napisał(a):  Może chodzi o bugowanie aby nie trafiać na bankruty lub kantowanie z reklamami.

Raczej chyba moja wersja, bo pełny ich post to:

"Gratulujemy Dzisiejszym Wygranym!
Ponieważ wypłat jest coraz więcej mamy też coraz więcej osób, które próbują nielegalnie wyciągnąć od nas kupony PSC!
Naszym celem jest dokładne sprawdzenie każdego zgłoszenia - dlatego wypłaty mogą przyjść do Was w maksymalnym czasie regulaminowym czyli do 14 dni.
PS - Pamiętajcie, że każda próba oszustwa jest zgłaszana odpowiednim organom ścigania."

A za wykorzystywania "bugu" nikt na policję nie pójdzie Big Grin


RE: New Life Button - Androidowy hit? - Fox90 - 26-03-2016 21:20

Znacie jeszcze jakieś fajne aplikacje na których się zarabia po za tą, slidejoy i wszystkimi na których się zarabia za ściąganie aplikacji?