Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM]New Life Button - Androidowy hit? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM]New Life Button - Androidowy hit? (/Temat-SCAM-New-Life-Button-Androidowy-hit-130794)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


RE: New Life Button - Androidowy hit? - Xanthi - 12-05-2016 21:07

(12-05-2016 21:01)armada23 napisał(a):  
(12-05-2016 21:00)sylurek napisał(a):  Ziomuś, ja od końca kwietnia robiłem im taką renomę na fb że tylko kolejni ludzie pode mną pisali że mam jednak rację i w ogóle. Ktoś kiedyś tam napisał że "fora o zarabianiu już wyrobiły o was zdanie". Z ciekawości wszedłem co to za fora i znalazłem to. Jest o nlb, jest o innych zarabianiach to się zarejestrowałem Wink Właściciel raczej tu nie zawita :v

Luźna czapa @[Majka] sprawdzisz czyje to multi?


Czemu multi od razu? Przedstawił się z tego fejka z FB, sam widziałem że też ich hejtował Wink


RE: New Life Button - Androidowy hit? - sylurek - 12-05-2016 21:08

Miałem fejka bo moje normalne konto po zapytaniu o system reklamowy dostało w 5 minut banana...


RE: New Life Button - Androidowy hit? - armada23 - 12-05-2016 21:14

(12-05-2016 21:07)Xanthi napisał(a):  
(12-05-2016 21:01)armada23 napisał(a):  
(12-05-2016 21:00)sylurek napisał(a):  Ziomuś, ja od końca kwietnia robiłem im taką renomę na fb że tylko kolejni ludzie pode mną pisali że mam jednak rację i w ogóle. Ktoś kiedyś tam napisał że "fora o zarabianiu już wyrobiły o was zdanie". Z ciekawości wszedłem co to za fora i znalazłem to. Jest o nlb, jest o innych zarabianiach to się zarejestrowałem Wink Właściciel raczej tu nie zawita :v

Luźna czapa @[Majka] sprawdzisz czyje to multi?


Czemu multi od razu? Przedstawił się z tego fejka z FB, sam widziałem że też ich hejtował Wink

W minute po zarejestrowaniu już wiedział gdzie wejść jak postawac jak edytować,jak śledzić wątek, jak ja się zarejestrowałem to miałem wielkie aha gdzie wejść co czytać....


RE: New Life Button - Androidowy hit? - Xanthi - 12-05-2016 21:15

(12-05-2016 21:08)sylurek napisał(a):  Miałem fejka bo moje normalne konto po zapytaniu o system reklamowy dostało w 5 minut banana...


Wiem, czytałem bo sporo Cię tam było widać Tongue



(12-05-2016 21:14)armada23 napisał(a):  
(12-05-2016 21:07)Xanthi napisał(a):  
(12-05-2016 21:01)armada23 napisał(a):  
(12-05-2016 21:00)sylurek napisał(a):  Ziomuś, ja od końca kwietnia robiłem im taką renomę na fb że tylko kolejni ludzie pode mną pisali że mam jednak rację i w ogóle. Ktoś kiedyś tam napisał że "fora o zarabianiu już wyrobiły o was zdanie". Z ciekawości wszedłem co to za fora i znalazłem to. Jest o nlb, jest o innych zarabianiach to się zarejestrowałem Wink Właściciel raczej tu nie zawita :v

Luźna czapa @[Majka] sprawdzisz czyje to multi?


Czemu multi od razu? Przedstawił się z tego fejka z FB, sam widziałem że też ich hejtował Wink

W minute po zarejestrowaniu już wiedział gdzie wejść jak postawac jak edytować,jak śledzić wątek, jak ja się zarejestrowałem to miałem wielkie aha gdzie wejść co czytać....

Równie dobrze mógł już kiedyś widzieć temat bez rejestracji Wink Nie jest trudno znaleźć Wink


RE: New Life Button - Androidowy hit? - sylurek - 12-05-2016 21:19

Owszem widziałem ale się nie rejestrowałem aż nie zobaczyłem że tu fajne rzeczy też są. Z forami jestem zaznajomiony od dawna a każde jest podobne każdemu Wink


RE: New Life Button - Androidowy hit? - pidzej - 13-05-2016 20:41

I co w końcu z tą aplikacją? Wypłacą poprzednie wypłaty? Fanpage zostanie jeszcze raz stworzony czy jak?


RE: New Life Button - Androidowy hit? - sylurek - 14-05-2016 07:53

W zasadzie to niewiadomo. Fala 'hejtu' która zakewała ich fp była ogromna. Może po poprawkach wrócą pod inną nazwą. Strona ich działa... Albo mają wykupiony dłuższy hosting. Apka działa. I tyle bo wszyscy stracili już nadzieję... Jedynie dziwi mnie to, że pod apką na google play nie ma lamentu o to że coś dziwnego sie dzieje :/


RE: New Life Button - Androidowy hit? - kamilg49 - 14-05-2016 10:30

czekam na wypłate 30 zł od ponad 3 tygodni i nadal nic nie odpisuja nawet


RE: New Life Button - Androidowy hit? - Cesis - 14-05-2016 11:39

U mnie jutro minie 4 tygodnie od wysłania zgłoszenia na psc 30zl i już straciłem nadzieję chociaż jeden kod już dostałem tylko że to było jeszcze we wcześniejszych wersjach aplikacji kiedy jeszcze tak bardzo nie "kręcili".
Niby mój znajomy wysłał zgłoszenie tego samego dnia co ja i na taką samą kwotę a dostał kod kilka dni po zgłoszeniu a ja czekam już 4 tygodnie i nic a kiedy napisałem do NLB odpisali mi że może to być to spowodowane tym że muszą zweryfikować moje zgłoszenie pod kątem nadużyć ale żeby sprawdzać to przez miesiąc?
Diamenty zdobywałem w sposób legalny więc kod powinien dojść już dawno temu.


RE: New Life Button - Androidowy hit? - Xanthi - 15-05-2016 13:18

Ja czekam na 3 kody, ale nie przyślą Wink Jutro napiszę do nich, bo w sumie 2 tygodnie minęły chyba ^^ W sumie to chyba też im apkę zaraportuj w Google Play Big Grin

Łatwiej i szybciej można zdobyć 20zł/5 euro w konkursie PSC za bycie w rankingu, niż w NLB ;D