Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM]New Life Button - Androidowy hit? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM]New Life Button - Androidowy hit? (/Temat-SCAM-New-Life-Button-Androidowy-hit-130794)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


RE: New Life Button - Androidowy hit? - Xanthi - 11-05-2016 22:12

(11-05-2016 21:13)Adriano42 napisał(a):  Mam 177 diamentów, dobijam do 200 na wypłatę i zwijam biznes Huh

Ja też mam jeszcze coś koło 17 diamentów, ale czekam na zaległe wypłaty, ale jakoś nie wierzę żebym je dostał Wink Big Grin


RE: New Life Button - Androidowy hit? - makecash - 11-05-2016 22:29

Raczej wypłata z tego to musi graniczyć z cudem. Znam ludzi, którzy czekają ponad 30 dni. Niektórzy pisali po XX na ich email lub FP lecz zero odp. Druga sprawa niektórzy pisali pod ich postami na FP to banowali ich...

Teraz te zmiany to już w ogóle szkoda czasu. Żeby uzbierać z 20 zł to przy dobrym wietrze w jakieś pół roku Wink


RE: New Life Button - Androidowy hit? - Krakersik - 12-05-2016 17:41

Śmieciowe stawki, ja już podziękowałem tej apce Tongue


RE: New Life Button - Androidowy hit? - tomswi - 12-05-2016 19:26

Można przenieść do kosza. Usunęli już nawet swój fp. Nie są już wypłacalni


RE: New Life Button - Androidowy hit? - Xanthi - 12-05-2016 20:36

Hehe no ja właśnie też zauważyłem Big Grin na początku myślałem że bana dostałem na Fb czy coś Big Grin I dobrze, nie będą z ludzi idiotów robić...


RE: New Life Button - Androidowy hit? - sylurek - 12-05-2016 20:49

Natalia Maliszewska z tej strony ^^ (osoba co chyba zrobiła największy "ból dupy" na tym fp) Nie zwinęli interesu, fb usunął im fanpage z powodu zgłoszeń. Niektóre ich zachowania (pw, posty) były chamskie i po prostu nieodpowiednie. Nazbierało się tego sporo i papa.


@ a co do wypłat... są zobowiązani wypłacić zaległe Smile Ich własny regulamin i Polskie prawo do tego ich zmusza... Jednak 80% graczy to typowe gimbusy co się nawet bały odezwać że coś im nie pasuje. Goście nawet mi na pw pisali żebym już odpuścił i nie robił złej reklamy no ale cóż... albo zgłoszenia moje i nie tylko zadziałały albo sami zwinęli biznes. Dodam tylko że zgłosiłem ich apkę również do Google Play Smile


RE: New Life Button - Androidowy hit? - armada23 - 12-05-2016 20:56

(12-05-2016 20:49)sylurek napisał(a):  Natalia Maliszewska z tej strony ^^ (osoba co chyba zrobiła największy "ból dupy" na tym fp) Nie zwinęli interesu, fb usunął im fanpage z powodu zgłoszeń. Niektóre ich zachowania (pw, posty) były chamskie i po prostu nieodpowiednie. Nazbierało się tego sporo i papa.


Oo ledwo rejestracja i już w dziale New Life haha czyżby sam właściciel się wypowiedział? Mogły ktoś sprawdzić czyje to multi, potwierdzam aplikacja nie wyplacalna mam 28 które nie dostały od 40dni a Pan właściciel aplikacji myśli że jeszcze kogoś naciągnie i zarobi coś temat do kosza się nadaje Apka died


RE: New Life Button - Androidowy hit? - sylurek - 12-05-2016 21:00

Ziomuś, ja od końca kwietnia robiłem im taką renomę na fb że tylko kolejni ludzie pode mną pisali że mam jednak rację i w ogóle. Ktoś kiedyś tam napisał że "fora o zarabianiu już wyrobiły o was zdanie". Z ciekawości wszedłem co to za fora i znalazłem to. Jest o nlb, jest o innych zarabianiach to się zarejestrowałem Wink Właściciel raczej tu nie zawita :v

Tobie nie przyszło od 40 dni... a ja dostałem http://screenshooter.net/102560510/dcyskox "czekam" na jeszcze jedną Big Grin Niby dostałem tego samego dnia co zrobiłem w zasadzie drugą "gównoburzę" na ich fp... no ale nie wiem czy to wpływ miało


RE: New Life Button - Androidowy hit? - armada23 - 12-05-2016 21:01

(12-05-2016 21:00)sylurek napisał(a):  Ziomuś, ja od końca kwietnia robiłem im taką renomę na fb że tylko kolejni ludzie pode mną pisali że mam jednak rację i w ogóle. Ktoś kiedyś tam napisał że "fora o zarabianiu już wyrobiły o was zdanie". Z ciekawości wszedłem co to za fora i znalazłem to. Jest o nlb, jest o innych zarabianiach to się zarejestrowałem Wink Właściciel raczej tu nie zawita :v

Luźna czapa @[Majka] sprawdzisz czyje to multi?


RE: New Life Button - Androidowy hit? - sylurek - 12-05-2016 21:04

Coś ty się z tym multi uczepił ?