Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Seria Zamachów W Brukseli - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Wiadomości (/Forum-Wiadomosci-117)
+--- Wątek: Seria Zamachów W Brukseli (/Temat-Seria-Zamachow-W-Brukseli-130785)

Strony: 1 2


RE: Seria Zamachów W Brukseli - mikuss - 22-03-2016 16:01

(22-03-2016 15:59)MilanFan napisał(a):  
(22-03-2016 15:28)Watoga napisał(a):  Polska nie jest dla nich aktualnie jakis super celem, jednak niepokoi mnie ze niedlugo u nas odbeda sie Swiatowe dni mlodziezy.. Czy ktos z nich (a wystarczy 1) nie pokusi sie o zrobienie czegos u nas?

O tym samym ostatnio myślałem...

Wszystkiego można się spodziewać oby tylko Nasze służby stanęły na wysokości zadania ...


RE: Seria Zamachów W Brukseli - Begrezen - 22-03-2016 16:04

[Obrazek: 1.jpg]
tak byndzie


RE: Seria Zamachów W Brukseli - radek0389 - 23-03-2016 11:35

Tak sobie uświadomiłem, że przeglądając wczoraj portale informacyjne, newsy o zamachach w Brukseli ani mnie nie zszokowały ani nie zdziwiły, jakbym do tego powoli przywyknąłfacepalm


RE: Seria Zamachów W Brukseli - rayden - 23-03-2016 12:14

(22-03-2016 15:28)Watoga napisał(a):  Ktos wyzej pisal ze mu nie zal.
Mi ich zal bo zgineli za decyzje niekompetentych wladz.
Czekam.na dobry zamach w Berlinie wtedy moze pani merkel sie ocknie..

To było właśnie nawiązanie do władz, nie do ludzi ginących.
Sami zgotowali sobie taki układ wydarzeń. To przez nich ludzie ginęli, giną, i będą ginąć z rąk tych kozojebców. Do póki ktoś twardą ręką nie weźmie się za to, to boje się, że zachodnia Europa wkrótce stanie się historią.

[Obrazek: 0_1_73308_Nic_nie_widziala_nic_nie_slysz...owymis.jpg]