Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Internet mobilny z t-mobile - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Internet mobilny z t-mobile (/Temat-Internet-mobilny-z-t-mobile-130766)



Internet mobilny z t-mobile - bercik80.98 - 21-03-2016 21:36

Witam. mam dylemat przy wyborze operatora mobilnego internetu. W tej chwili mam neta z playa i w speedtescie osiąga prędkość pobierania pomiędzy 30 a 40 MB/s.
Znalazłem atrakcyjną ofertę w t mobile (50 % tanszy abonament) ale nie wiem czy będę miał podobną prędkość.
Jeśli ktoś posiada neta z tej sieci to bardzo proszę o opinie i prędkość jaką ma.
Zaznaczam ze mieszkam na wsi w której nie ma zasięgu LTE z t-mobile.
Dzięki z góry za odpowiedź Big Grin


RE: Internet mobilny z t-mobile - DzejkobPL - 21-03-2016 21:40

Cytat:neta z playa i w speedtescie osiąga prędkość pobierania pomiędzy 30 a 40 MB/s.

30+Mbits, więc na 100% łapiesz LTE Play.


Cytat:Zaznaczam ze mieszkam na wsi w której nie ma zasięgu LTE z t-mobile.

Więc LTE T-Mobile nie łapiesz. Prędkość maksymalna po 3G to bodajże 13mbit/s. Tongue


---

Osobiście zostałbym przy Play, ewentualnie przeszedłbym na 'Internet na kartę' (100gb+ za 45zł/miech) lub RBM (50zł/3msc)(Co miesiąc 100gb).