Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowy sposób na oszustwo: SMS-y z życzeniami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Wiadomości (/Forum-Wiadomosci-117)
+--- Wątek: Nowy sposób na oszustwo: SMS-y z życzeniami (/Temat-Nowy-sposob-na-oszustwo-SMS-y-z-zyczeniami-130762)



Nowy sposób na oszustwo: SMS-y z życzeniami - Mikey - 21-03-2016 19:54

Gdyby ktoś szukał niszy to: LINK DO ARTYKUŁU

Cytat:Opłaca się szybko zareagować, bo takie życzenia mogą słono kosztować.Telefon Magdaleny z Opola zadźwięczał w Dzień Kobiet przed południem. Opolanka odczytała: "Dla Kobiety którą znam, moc życzeń dzisiaj mam. Zdrowia, szczęścia i miłości, dużo kwiatów i radości!". Był też dopisek: "Kochana wszystkiego najlepszego z okazji Twojego święta".

źródło: http://wiadomosci.onet.pl/


RE: Nowy sposób na oszustwo: SMS-y z życzeniami - Madroxx - 21-03-2016 19:57

Ostatnio dostałem wiadomość, że czeka na mnie MMS i należy odesłać SMS z kodem - też całkiem dobry pomysł ktoś miał Big Grin


RE: Nowy sposób na oszustwo: SMS-y z życzeniami - Bordo - 23-03-2016 01:02

najlepsze są komentarze pod takimi artykułami Jerk2


RE: Nowy sposób na oszustwo: SMS-y z życzeniami - Cromiell - 23-03-2016 13:53

@UP Dokładnie, ale czego się spodziewać po kraju, w którym mamy ekspertów od wszystkiego.


RE: Nowy sposób na oszustwo: SMS-y z życzeniami - surfer0700 - 23-03-2016 14:23

Zaraz tam oszustwo Jerk


RE: Nowy sposób na oszustwo: SMS-y z życzeniami - Max998 - 27-03-2016 00:36

Moja siostra dziś dostała z życzeniami wielkanocnymi. Ktoś może i pomysł miał i póki co złotóweczki wpadają ale ciekawe jak będzie śmiesznie jak przyjdzie kara. Już w temacie z wezwaniami na policję widziałem kilku mądrych co chwalili się wcześniej, że trzaskają po 400-600 dniówki pos*anych ze strachu.. Na oszukiwaniu każdy łatwo zarobi ale mieć legalny pomysł to już nie ma komu. Smile


RE: Nowy sposób na oszustwo: SMS-y z życzeniami - wiktor112233 - 27-03-2016 01:04

(23-03-2016 14:23)surfer0700 napisał(a):  Zaraz tam oszustwo Jerk

Gratuluję pomysłu Jerk2


A tak przy okazji ... Nie będę zakładał nowego wątku więc napiszę tutaj.

Dzisiaj chciałem obejrzeć sobie serial Agenci TARCZY na moim smartphonie. Wszedłem na stronę alltube.tv (pierwszy wynik w google) i odpaliłem serial w systemowym playerze. Po około 10-20 sekundach player automatycznie się zminimalizował i przeniosło mnie do systemowej aplikacji SMS z wypełnionym numerem i treścią SMSa (oczywiście premium jak przypuszczam). Tylko nie wiem czy w normalnym przypadku SMS wysyła się też automatycznie bo w smartphonie mam włożoną kartę od internetu więc wysyłanie SMSów w moim przypadku jest zablokowane.

Teraz sprawdziłem i strona alltube.tv automatycznie przenosi nas do sklepy Play do aplikacji letgo lub próbuje pobrać inny syf.


Z tym, że strona chce nam wcisnąć jakąś syfiastą aplikację spotkałem się nie raz ale, że automatycznie wysyła nam SMSa premium to widzę pierwszy raz.


RE: Nowy sposób na oszustwo: SMS-y z życzeniami - Pawlak093 - 28-03-2016 19:52

Ja dostałem ostatnio takiego smsa (lycamobile)
od nr: 22660002
Kod:
Raporty o bezpieczeństwie na Facebooku: Czy jesteś w obszarze zagrożonym wybuchem ?
Osiągnięto limit dziennych SMSów z Facebooka. Odpowiedz "resetuj" aby otrzymywać ich więcej
Jerk


RE: Nowy sposób na oszustwo: SMS-y z życzeniami - KUBA555 - 28-03-2016 20:06

Wiktor to nie strona tylko reklamy na stronie. Alltube używam od 3 msc i jestem jak najbardziej zadowolony. Działają na tej samej zasadzie co seansik czyli są swoistym katalogiem filmów. Filmy są na różnych serwerach typu openload,stream,cda,videoload itp. To właśnie te okienka z filmami a dokładniej reklamy w nich otwierają ci ten syf. Co do smsa o ktorym mowiłeś to mi często to się zdarza na różnych stronach znalezionych w necie ale sms sam się nie wysyła,tylko tresc się uzupełnia.


RE: Nowy sposób na oszustwo: SMS-y z życzeniami - wiktor112233 - 28-03-2016 20:36

(28-03-2016 20:06)KUBA555 napisał(a):  Wiktor to nie strona tylko reklamy na stronie. Alltube używam od 3 msc i jestem jak najbardziej zadowolony. Działają na tej samej zasadzie co seansik czyli są swoistym katalogiem filmów. Filmy są na różnych serwerach typu openload,stream,cda,videoload itp. To właśnie te okienka z filmami a dokładniej reklamy w nich otwierają ci ten syf. Co do smsa o ktorym mowiłeś to mi często to się zdarza na różnych stronach znalezionych w necie ale sms sam się nie wysyła,tylko tresc się uzupełnia.

Dzięki za odpowiedź. Tego właśnie chciałem się dowiedzieć bo u mnie nawet jak bym chciał wysłać tego SMSa to nie mogę.

I to jest powód, dla którego ludzie instalują Adblockery.
Ja pamiętam nawet przez jaką stronę zainstalowałem Adblocka, było to forum DW.