Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Strona Internetowa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Strona Internetowa (/Temat-Strona-Internetowa-130737)

Strony: 1 2


Strona Internetowa - ElPolakoX - 21-03-2016 12:50

Witam planuje założyć stronę na płatnym hostingu i tutaj mam pytanie co zrobić aby czerpać z niej zyski,prosiłbym o wyjaśnienie krok po kroku.


RE: Strona Internetowa - kuli - 21-03-2016 13:07

Pewnie trzeba włożyć trochę czasu w promocje


RE: Strona Internetowa - ElPolakoX - 21-03-2016 13:10

(21-03-2016 13:07)kuli napisał(a):  Pewnie trzeba włożyć trochę czasu w promocje

Wiem że na to trzeba poświęcić czasu,ale jak zyskać na ruchu itp (czy wogóle tak się da)


RE: Strona Internetowa - kuli - 21-03-2016 13:11

zyskasz na ruchu gdy będziesz ją promował. Wtedy podepniesz reklamy albo reflink i zarobisz


RE: Strona Internetowa - ElPolakoX - 21-03-2016 13:13

Skąd zabrać te reklamy, i czy w nie trzeba klikać??


RE: Strona Internetowa - kuli - 21-03-2016 13:27

Jak kupisz reklamy na FB albo na jakimś forum to ludzie będą do ciebie przychodzili. Jak będziesz miał ludzi to wtedy poszukaj programów partnerskich które dadzą ci reklamy itd wszystkiego na forum nie można wyjaśnić (tak od podstaw)


RE: Strona Internetowa - ElPolakoX - 21-03-2016 13:37

Tylko że ja promocje mam już załatwioną.


RE: Strona Internetowa - kuli - 21-03-2016 13:58

To uderzaj do programów partnerskich w twojej tematyce.


RE: Strona Internetowa - maiki86 - 06-04-2016 23:41

- Programy Partnerskie (tematyczne lub dostosowane do targetu odbiorców treści na stronie)
- Sieci Affilacyjne
- Google Adsense, jeżeli serwis/strona spełnia ich wymagania

Generalnie bardzo dużo zależy od tematyki serwisu oraz jej popularności.


RE: Strona Internetowa - dzemba - 07-04-2016 14:49

Nie no powodzenia, najpierw zajął bym się stworzeniem strony i wypełnienie jej ciekawą treścią, a nie planujesz jak tu zarobić miliony jeszcze przed kupieniem hostingu Big Grin POWODZENIA beka