Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik moich poczynań zarabiania w sieci - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik moich poczynań zarabiania w sieci (/Temat-Dziennik-moich-poczynan-zarabiania-w-sieci-130719)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Dziennik moich poczynań zarabiania w sieci - iPlusOfficial - 23-04-2016 11:46

Pożyjemy zobaczymy Smile


RE: Dziennik moich poczynań zarabiania w sieci - iPlusOfficial - 23-04-2016 16:55

przepisuj.pl wyklikane Smile = +0,06zł (łącznie 0,35zł)
MXR wykliane Smile = +0,50$ (łącznie 2$)

Na chwile obecną MXR to najlepszy jak dla mnie revshare Smile Niedługo wypłata z HashOcean. Wszystko pójdzie w Adpacki (1x 5$) i to co zarobie w MXR bez iwnestycji (z main balance) również pojdzie w Adpacki (1x 5$) Smile

Po 3 następnych wypłatach z Hashocean zajmę się również TrafficWaveSurfing (TWS), a traffichub i MPA sobie narazie odpuszczę Smile


RE: Dziennik moich poczynań zarabiania w sieci - iPlusOfficial - 24-04-2016 12:24

No to zaczynam zarabiać! Smile Za 3 dni wypłata z Hashocean, 5$ powędruje do MXR, a 29.04 5$ w MXR będzie z Millionare ADS, również pójdzie w Adpacki Smile

Mam pytanie: Jeśli będę chciał wypłacić z recyclix, będę musiał najpierw coś wpłacić?

Podsumowanie: Smile
przepisuj.pl - wszystko wyklikane i przepisane = +0,04zł (łącznie 0,4zł)
MXR - wyklikane = +$0,50 łącznie ($2,5)


RE: Dziennik moich poczynań zarabiania w sieci - iPlusOfficial - 24-04-2016 18:20

Zająłem się dziś serwisem G2A, aktualnie 30 wejść zobaczymy co z tego wyjdzie Smile
Zostało mi 25 reklam MXR Smile


RE: Dziennik moich poczynań zarabiania w sieci - iPlusOfficial - 25-04-2016 19:33

Wróciło paidverts Wink Trochę poklikam, dokończę klikanie w MXR i koniec na dziś.


RE: Dziennik moich poczynań zarabiania w sieci - iPlusOfficial - 26-04-2016 17:31

Wczoraj na MXR zarobiłem te 0,50$, troche na przepisuj.pl wylikałem, ale czasu mam mało od 2 dni :/ Dziś na MXR na tel. z androidem chciałem wejsc i teraz czekam na maila do weryfikacji już od kilku godzin...


RE: Dziennik moich poczynań zarabiania w sieci - iPlusOfficial - 27-04-2016 14:18

dziś doszła wypłata z hashocean (już szósta! Smile), wymieniłem na payzę, ale dalej czekam, aż e-mail przyjdzie. Napisałem wczoraj do supportu, jeszcze nie odpowiedzieli. :/


RE: Dziennik moich poczynań zarabiania w sieci - iPlusOfficial - 28-04-2016 14:03

Już $1.5 poszło się je*ać... Moje zgłoszenie w supporcie zamknęli ale 0 odpowiedzi. Napisałem jeszcze raz...


RE: Dziennik moich poczynań zarabiania w sieci - mahuzz - 28-04-2016 14:18

Powalcz o to. Fajny dziennik, fajnie się czyta Wink


RE: Dziennik moich poczynań zarabiania w sieci - iPlusOfficial - 28-04-2016 14:29

Jasne, że będę walczył, odblokują to będę inewstował 5$ Smile