Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
█▓▒░ Szukasz Dobrego Mentora? PPI/Sub SMS/Inwestycje ░▒▓█ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: █▓▒░ Szukasz Dobrego Mentora? PPI/Sub SMS/Inwestycje ░▒▓█ (/Temat-%E2%96%88%E2%96%93%E2%96%92%E2%96%91-Szukasz-Dobrego-Mentora-PPI-Sub-SMS-Inwestycje-%E2%96%91%E2%96%92%E2%96%93%E2%96%88-130703)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Szukasz mentora PPI lub RevShare/Hyip? Zajrzyj tutaj ! :) - full2000 - 31-05-2016 11:05

(31-05-2016 06:30)tomek019 napisał(a):  Ta praca w revsharach jest taka ciiezka ze czasami mnie reka boli od 10 reklam dziennie (zart) Big Grin

tapnięte

Ja ostatnio się "przepracowałem " xD


RE: Szukasz mentora PPI lub RevShare/Hyip? Zajrzyj tutaj ! :) - tomek019 - 31-05-2016 12:30

To musiales kliknac ze 12 rreklam zamiast 10 :O

tapnięte


RE: Szukasz mentora PPI lub RevShare/Hyip? Zajrzyj tutaj ! :) - full2000 - 31-05-2016 17:34

(30-05-2016 22:20)Clovere napisał(a):  Wysłałem zaproszenie na wowapp, już wczoraj czekam na akceptacje.

@[Clovere]

Dodane Wink


RE: Szukasz mentora PPI lub RevShare/Hyip? Zajrzyj tutaj ! :) - full2000 - 22-06-2016 08:40

Witam, z racji coraz mniejszej ilości wolnego czasu jestem zmuszony zaprzestać udzielania „pomocy” nowym osobom rejestrującym się z mojego polecenia (nie dot. programów revshare). Nie ukrywam że powodem takiej decyzji był także brak większej opłacalności prowadzenia takich działań. Pisząc prościej - dużo lepiej skupić się na zarabianiu, niż nauczać i liczyć na zarobki poleconych. Oczywiście będę udzielał odpowiedzi osobom, które do tej pory zarejestrowały się z mojego reflinku. Wszystkich pozostałych zapraszam do poradników. Dziękuję za dotychczasową współpracę ! Smile

@ Edit (05.02.2017) :
Informuję że oferta mojej pomocy w zarabianiu na ppi została wznowiona w związku z czym zapraszam do rejestracji i kontaktu Smile


RE: Szukasz mentora PPI lub RevShare/Hyip? Zajrzyj tutaj ! :) - Dzipsiok87 - 25-06-2016 08:59

Z tą pracą się nie do końca zgodzę. Praca w marketingu - Szkolenia dla grupy, prezentacje, blog/strona i wiele innych rzeczy. Także klikanie 10 reklam to nie jest wszystko chyba, że ktoś ma zamiar wrzucić 20 tys w jeden projekt i sobie czekać aż pieniądze wypracują swoje albo utopi.


RE: Szukasz mentora PPI lub RevShare/Hyip? Zajrzyj tutaj ! :) - full2000 - 25-06-2016 18:45

(25-06-2016 08:59)Dzipsiok87 napisał(a):  Z tą pracą się nie do końca zgodzę. Praca w marketingu - Szkolenia dla grupy, prezentacje, blog/strona i wiele innych rzeczy. Także klikanie 10 reklam to nie jest wszystko chyba, że ktoś ma zamiar wrzucić 20 tys w jeden projekt i sobie czekać aż pieniądze wypracują swoje albo utopi.

ale nikt nie napisał że zarabianie (na revenue shares / marketingu czy jakkolwiek ... ) sprowadza się do wy-klikania 10 x reklam dziennie Smile


RE: Szukasz mentora PPI lub RevShare/Hyip? Zajrzyj tutaj ! :) - full2000 - 14-07-2016 11:27

Witam, z racji coraz mniejszej ilości wolnego czasu jestem zmuszony zaprzestać udzielania „pomocy” nowym osobom rejestrującym się z mojego polecenia (NIE DOT. PROGRAMÓW HYIP/REVSHARE!). Nie ukrywam że powodem takiej decyzji był także brak większej opłacalności prowadzenia takich działań. Pisząc prościej - dużo lepiej skupić się na zarabianiu, niż nauczać i liczyć na zarobki poleconych. Oczywiście będę udzielał odpowiedzi osobom, które do tej pory zarejestrowały się z mojego reflinku. Wszystkich pozostałych zapraszam do poradników. Dziękuję za dotychczasową współpracę ! Smile

@ Edit (05.02.2017) :
Informuję że oferta mojej pomocy w zarabianiu na ppi została wznowiona w związku z czym zapraszam do rejestracji i kontaktu Smile


RE: Szukasz mentora PPI lub RevShare/Hyip? Zajrzyj tutaj ! :) - full2000 - 22-07-2016 21:24

Nowy dziennik jakby ktoś chciał "śledzić" moje poczynania -> http://zarabiam.com/Temat-MXRevShare-z-full2000-NOWY-DZIENNIK-135731 Smile


RE: Szukasz mentora PPI lub RevShare/Hyip? Zajrzyj tutaj ! :) - full2000 - 24-07-2016 19:59

Jakiś czas temu pisałem o zaprzestaniu udzielania pomocy nowym osobom w PPI. Nie zmienia to faktu że oferta z 250 niszami nadal pozostaje aktualna - piszę to ponieważ kilka osób dopytało na priv. i słusznie. Zasady pozostają takie same jak wcześniej. Po rejestracji należy się zgłosić do mnie na priv. Następnie otrzymasz wiadomość zawierającą m.in. wspomniane nisze aczkolwiek to nie jest wszystko. Wiadomość zawiera stos. ważne informacje - potrzebne przy starcie z Pay Per Install. Poza tym ta sama wiadomość zawiera listę poradników oraz dostęp do zamkniętego folderu ze wskazówkami. Folder jest udostępniany tylko dla poleconych, także zapraszam. Zapytacie może skąd taka decyzja? Po krótkim przemyśleniu stwierdziłem że wysłanie po jednej wiadomości do osoby nie zajmie mi aż tak wiele czasu a komuś może się to bardzo przydać i przyczynić do wzrostu zarobków ! Smile

Serdecznie Pozdrawiam i Życzę Wysokich Zarobków! full Smile

Dzisiaj jestem na WowApp, także zapraszam jakby ktoś chciał wymienić poglądy/wiedzę, zadać jakieś pytania w związku z MXRevShare albo po prostu pogadać -> https://www.wowapp.com/w/kogett/Karol-Rasten

@ Edit (05.02.2017) :
Informuję że oferta mojej pomocy w zarabianiu na ppi została wznowiona w związku z czym zapraszam do rejestracji i kontaktu Smile


RE: █▓▒░ Szukasz Dobrego Mentora? Sprawdź To ! ░▒▓█ - asiorek - 18-09-2016 19:26

@[full2000] sorki za odkop ale zerknij na wow apa Big Grin