Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
█▓▒░ Szukasz Dobrego Mentora? PPI/Sub SMS/Inwestycje ░▒▓█ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: █▓▒░ Szukasz Dobrego Mentora? PPI/Sub SMS/Inwestycje ░▒▓█ (/Temat-%E2%96%88%E2%96%93%E2%96%92%E2%96%91-Szukasz-Dobrego-Mentora-PPI-Sub-SMS-Inwestycje-%E2%96%91%E2%96%92%E2%96%93%E2%96%88-130703)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Szukasz mentora PPI lub RevShare/Hyip? Zajrzyj tutaj ! :) - full2000 - 23-04-2016 12:27

Dziękuję za pozytywne słowa.

Wszystkim moim poleconym (także tym przyszłym Smile) przypominam
o możliwości kontaktu przy pomocy nowego komunikatora WowApp [Obrazek: wowapp.ico]
(można pisać nawet jak niewidoczny)


RE: Szukasz mentora PPI lub RevShare/Hyip? Zajrzyj tutaj ! :) - full2000 - 28-04-2016 10:14

Jakiś czas temu w innych tematach wspominałem o pracy nad folderem narzędzi ułatwiającym pracę z ppi ...

Informuję że ów paczka jest już gotowa. Jeżeli już jesteś moim refem to wystarczy się do mnie zgłosić na priv

W treści wiadomości należy wpisać serwis w jakim jesteś zarejestrowany/a oraz login lub email Smile


RE: Szukasz mentora PPI lub RevShare/Hyip? Zajrzyj tutaj ! :) - Amarenka - 16-05-2016 23:13

Czekam na odp =)!


RE: Szukasz mentora PPI lub RevShare/Hyip? Zajrzyj tutaj ! :) - full2000 - 17-05-2016 11:59

Witam, chcę przeprosić za tak długie opóźnienia w odpowiedziach na Wasze wiadomości, jest to spowodowane moim stos.
dużym zaangażowaniem w inne projekty... jednocześnie gwarantuję że na wszystkie wiadomości otrzymacie odpowiedzi ! Smile

Serdecznie Pozdrawiam, make-money.pl


RE: Szukasz mentora PPI lub RevShare/Hyip? Zajrzyj tutaj ! :) - full2000 - 20-05-2016 19:27

Witam, perturbacje zostały ogarnięte Smile
Na wszystkie wiadomości odpowiedziałem
i czekam na kolejne, przypominam także
o możliwości kontaktu na WowApp ! Smile
Serdecznie Was Pozdrawiam! full2k


RE: Szukasz mentora PPI lub RevShare/Hyip? Zajrzyj tutaj ! :) - full2000 - 23-05-2016 13:57

Witam wszystkich czytelników forum.

Chciałbym przypomnieć, że mój mentoring (strasznie nie lubię tego słowa) obejmuje także programy REVENUE SHARES. Piszę to ponieważ ostatnimi czasy zauważam (wśród osób które się ze mną kontaktują) bardzo duże zainteresowanie Pay Per Install (PPI). Natomiast chciałbym zwrócić uwagę że RS to również świetny biznes! Można napisać że ten to model biznesowy XXI wieku jest w fazie błyskawicznego rozwoju! Ostatnio coraz bardziej skupiam się na właśnie tego typu programach (RS) ponieważ dają mi wspaniałe rezultaty, myślę że część już wie o co chodzi. Moim zdaniem jest to przyszłościowy biznes i na pewno warty uwagi. Oczywiście to tylko moje luźne spostrzeżenia, nikogo nie namawiam ! Smile

Jeżeli wcześniej nie słyszałeś o revshares a chciałbyś coś więcej wiedzieć to zapraszam do kontaktu,
otrzymasz ode mnie ciekawy opis wyjaśniający wszystko dokładnie ale w zrozumiały sposób ... ! Smile

Jak zawsze serdecznie pozdrawiam. full
make-money.pl


RE: Szukasz mentora PPI lub RevShare/Hyip? Zajrzyj tutaj ! :) - full2000 - 30-05-2016 21:16

Pierwszy Cel Osiągnięty. Zarobki na MXRevShare przekroczyły $1.2k
[Obrazek: 9babdb9f421dc9052706d49bfbb1586c.png]
Chcesz wiedzieć więcej na temat tego (moim zdaniem wspaniałego) biznesu ?
Zajrzyj na nową stronę Splash Page ~ http://ezzymarketing.com/splash.php?id=27747
Oczekujcie nowego wpisu za jakiś czas ...
Chcesz być powiadomiony? Subskrybuj wątek ! Smile
Serdecznie Pozdrawiam. full


RE: Szukasz mentora PPI lub RevShare/Hyip? Zajrzyj tutaj ! :) - Clovere - 30-05-2016 22:20

Wysłałem zaproszenie na wowapp, już wczoraj czekam na akceptacje.


RE: Szukasz mentora PPI lub RevShare/Hyip? Zajrzyj tutaj ! :) - full2000 - 30-05-2016 22:31

(30-05-2016 22:20)Clovere napisał(a):  Wysłałem zaproszenie na wowapp, już wczoraj czekam na akceptacje.

Oki, jutro wbiję bo teraz już jest późna godzina i kończę pracę Smile


RE: Szukasz mentora PPI lub RevShare/Hyip? Zajrzyj tutaj ! :) - tomek019 - 31-05-2016 06:30

Ta praca w revsharach jest taka ciiezka ze czasami mnie reka boli od 10 reklam dziennie (zart) Big Grin

tapnięte