Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
█▓▒░ Szukasz Dobrego Mentora? PPI/Sub SMS/Inwestycje ░▒▓█ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: █▓▒░ Szukasz Dobrego Mentora? PPI/Sub SMS/Inwestycje ░▒▓█ (/Temat-%E2%96%88%E2%96%93%E2%96%92%E2%96%91-Szukasz-Dobrego-Mentora-PPI-Sub-SMS-Inwestycje-%E2%96%91%E2%96%92%E2%96%93%E2%96%88-130703)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


█▓▒░ Szukasz Dobrego Mentora? PPI/Sub SMS/Inwestycje ░▒▓█ - full2000 - 27-03-2016 18:37

[Obrazek: money1.png]

Witam. Jestem Karol (wy zapewne bardziej kojarzycie mnie jako full2000).

Zarabianiem w sieci zajmuję się już kilka dobrych lat, na początku nie szło za dobrze

Niektóre z efektów moich poczynań (chociaż było ich znacznie więcej) możesz sprawdzić tutaj: http://zarabiam.com/galeria/thumbnails.php?album=594

Masz już jakieś doświadczenie w zarabianiu przez Internet ale nic nie wychodzi? Nie martw się Smile

Jeżeli szukasz do pomocy kogoś, kto pomoże Ci zacząć zarabianie z serwisem cinstaller (pay per installs) to zapraszam do mnie na pw.

[Obrazek: new_orange.png] [color=orange][size=large]Od pewnego czasu zajmuję się także subami sms!
Smile

Tutaj link do mojego dziennika pracy (niedługo)


Co oferuję? :
dostęp do materiałów rozwiewających początkowe wątpliwości,
dostęp do materiałów ułatwiających pracę z pay per install (PPI),
dostęp do materiałów ułatwiających pracę z subskrypcjami sms,
dostęp do folderu z materiałami dla poleconych (dotyczy PPI)
polecanie wyselekcjowanych serwisów inwestycyjnych,
odpowiedzi na Twoje prywatne wiadomości,
stały rozwój swojej osoby jako mentora,
braku opłat (wystarczą same ref-linki),
kulturę osobistą Smile


Czego oczekuję od Ciebie? :
zadawania konkretnie sprecyzowanych pytań,
zrozumienia gdy długo nie odpisuję na pw,
starania się pomimo niepowodzeń !,
choć odrobinę dozy inteligencji,
kultury osobistej Smile


kontakt: prywatna wiadomość
lub
komunikator WowApp [Obrazek: wowapp.ico]
(nawet jak niewidoczny)


Bardzo proszę o nie zadawanie pytań typu 'ile zarobię?'. Moi drodzy, bądźmy poważni... Nie jestem wróżbitą.
Natomiast rezultaty zależą od Twojego zaangażowania, podejścia, motywacji, wiary, determinacji itd. ...

Od swoich poleconych wymagam uczciwości. Na pytania odpowiadam (zazwyczaj) do ~24h.
Jeżeli czekasz dłużej to prawdopodobnie jestem w "delegacji" i odpiszę po powrocie ... Smile



Uwaga! Przypominam że ten wątek nie służy do oceniania mnie, jest jedynie ofertą pomocy. Nikogo nie namawiam aby dołączył do mojej grupy, każdy sam dobrowolnie podejmuje decyzję. Nie biorę odpowiedzialności za czyjeś działania. Wszelkie uwagi proszę kierować na priv!

Serdecznie & Gorąco Zapraszam ! Smile


RE: Szukasz mentora PPI lub RevShare/Hyip? Zajrzyj tutaj ! :) - Wojtek574 - 27-03-2016 18:59

Napisałem pw Smile


RE: Szukasz mentora PPI lub RevShare/Hyip? Zajrzyj tutaj ! :) - 4EverSky - 27-03-2016 19:36

PW poszło


RE: Szukasz mentora PPI lub RevShare/Hyip? Zajrzyj tutaj ! :) - Sh4ker - 27-03-2016 20:24

Naprawdę polecam, długo już z nim współpracuję i zawsze potrafi doradzić oraz zmotywować. Najlepszy mentor do PPI, chociaż z tego co mi wiadomo z revshare też nieźle mu idzie. Daje 5 gwiazdek Huh


RE: Szukasz mentora PPI lub RevShare/Hyip? Zajrzyj tutaj ! :) - full2000 - 28-03-2016 12:50

Dziękuję za pozytywne słowa i wiadomości, za opóźnienia w odp. wybaczcie, to ze względu na święta Smile


RE: Szukasz mentora PPI lub RevShare/Hyip? Zajrzyj tutaj ! :) - full2000 - 31-03-2016 17:38

Mam do Was prośbę, jak piszecie priv to nie usuwajcie historii korespondencji.
Przyspiesza a także ułatwia to kontakt przy wzrastającej ilości zapytań ... Smile


RE: Szukasz mentora PPI lub RevShare/Hyip? Zajrzyj tutaj ! :) - full2000 - 12-04-2016 11:46

Uwaga - mam również ofertę dla osób zarabiających na Subskrypcjach sms. Każdy kto zarejestruje się z tego linku i wygeneruje min.2 leady,
otrzyma poradnik o wartości 40 zł. Oferta jest aktualna do końca tego miesiąca i skierowana do osób zarabiających na programie 'pobieranie'.
Tego programu także dotyczy ów poradnik. Z czystym sumieniem polecam zarabianie w SubmitPays nawet nie dla płatnego poradnika ale dla
wysokiej konwersji która zdecydowanie przewyższa dotychczasową konkurencję. Wystarczy przeprowadzić 1dniowy test.
Wysokość stawki jest negocjowalna a już na start wynosi 6.5Smile


RE: Szukasz mentora PPI lub RevShare/Hyip? Zajrzyj tutaj ! :) - AresxXx - 20-04-2016 22:19

pw poszlo


RE: Szukasz mentora PPI lub RevShare/Hyip? Zajrzyj tutaj ! :) - mcraft - 22-04-2016 14:31

Polecam, Fachowo podchodzi jeśli chodzi o tłumaczenie wszystkich kwestii szybki i łatwy kontakt. Zna się na swojej robocie. Wypowiada się zrozumiale! Jeśli czegoś nie rozumiesz, Full na pewno Ci to wytłumaczy Smile


RE: Szukasz mentora PPI lub RevShare/Hyip? Zajrzyj tutaj ! :) - tomek019 - 22-04-2016 15:47

Z fullem mam kontakt na codzien na Skype. Łatwo go zrozumieć i szybko odpisuje + doswiadczenie , więc zapewne jest dobrym mentorem Wink

tapnięte