Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy Leadmore jest najlepszy? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: Czy Leadmore jest najlepszy? (/Temat-Czy-Leadmore-jest-najlepszy-130693)

Strony: 1 2 3


RE: Czy Leadmore jest najlepszy? - Martin676 - 21-03-2016 13:32

O kolegach ze szkoły nic nie wiem, dawno mam to za sobą, opowiedz coś więcej bo odzywki masz rodem z gimnazjalnego korytarza Wink Ostatnio obserwowałem Twoje posty w temacie leadmore, o promowaniu tego 500+, poczytałem trochę, nawet wdrożyłem swoje 5 groszy do dyskusji, jednak zjadłeś wszystkie rozumy, każdego wrzucasz do jednego wora, etc. Spasuj trochę, forum nie jest bezmyślną zbieraniną userów, to my tworzymy tę społeczność, jesteśmy wspólnotą i nie w smak są wypowiedzi "jak się nie podoba, to leć do konkurencji". Żadnych argumentów, na takie wartościowe wypowiedzi znajdą się inne fora Big Grin bez odbioru, peace.

A co do tematu - dodam jeszcze, że gdyby Administracja LM wprowadziła możliwość zlecenia więcej niż dwóch przelewów miesięcznie i skróciła czas oczekiwania na $$ do 48 godzin, byłoby wręcz cudownie Tongue ekspresówki są OK, jednak czasami zdrowy rozsądek wygrywa i rozkazuje wybrać zwykły przelew...


RE: Czy Leadmore jest najlepszy? - full2000 - 21-03-2016 13:42

Zależy o jaki program konkretnie pytasz... SubmitPays ma tylko 'pobieranie' ale NIC nie przebije ich Konwersji ! Smile


RE: Czy Leadmore jest najlepszy? - devilll - 21-03-2016 13:51

(21-03-2016 13:03)Martin676 napisał(a):  Devill, uspokój okres. W każdym temacie, który dotyczy leadmore, zarabiania, czy sposobów promocji czy tak jak teraz - poziomu zadowolenia z serwisu - spier*alasz się do każdego. Obniż ton. Dla kogoś zainteresowanego tym tematem, odpowiedź "przenieś się do leadnow" nie wniosi nic nowego.
Ze swojej strony powiem, że leadmore jest perełką wśród serwisów subskrypcyjnych - jak w każdym serwisie, idzie się do czegoś przyczepić, jednak są to drobnostki. Jeśli masz spore zaplecze i planujesz monetaryzacje ruchu, zarejestruj się na LM i zacznij działac!

Naprawdę to ja mam odzywki z korytarza gimnazjalnego ? Ewidentnie nie jest z tobą ok Smile Przejrzyj się w lustrze, przemyśl co i jak piszesz , aby się później nie ośmieszać na forach publicznych.

Co do 500+. kto miał rację ? Ja czy Ty ? Były skargi reklamodawców ? Były. A może działasz w ten sam sposób, co te gimbusy, dlatego tak cię to zabolało?


RE: Czy Leadmore jest najlepszy? - Karewer - 21-03-2016 14:03

Panowie, to nie jest miejsce do wyciągania i prania jakichkolwiek prywatnych brudów Smile


RE: Czy Leadmore jest najlepszy? - gutek126p - 25-03-2016 22:49

Cytat: Czy Leadmore jest najlepszy?
Nie