Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy Leadmore jest najlepszy? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: Czy Leadmore jest najlepszy? (/Temat-Czy-Leadmore-jest-najlepszy-130693)

Strony: 1 2 3


Czy Leadmore jest najlepszy? - Diesiel - 20-03-2016 12:38

Witam mam takie pytanie czy Leadmore jest aktualnie najlepszym serwisem subskrypcji sms do zarabiania, jak z konwersją? Jak można tworzyć włąsne linki w LM?


RE: Czy Leadmore jest najlepszy? - yghgthjg - 20-03-2016 12:48

Według mnie, nie jest najlepszy chociaż zarabiam tylko na nim. Konwersja zależy, czy to facebook, czy wlasna strona, zaplecze itd. Ale tradycyjna konwersja waha się między 2-5% tak myślę. Są inne serwisy, które oferują więcej programów, większe stawki, konwersje, leady za granicą, ale to nic nie daje, skoro konwersja to poziom 0,5%. Ja i tak zostanę przy leadmore, bo zarobiłem tu pierwsze 600zł na Facebooku w krótkim odstępie czasu. Smile


RE: Czy Leadmore jest najlepszy? - wydra87 - 20-03-2016 13:05

Próbowałem podpinając linki pod inne serwisy w eforsie, treepay, mylead, firecash i wszędzie wyglądało to duuuuużo gorzej niż na leadmore. Mimo, że gawrony kraczą, że LM tnie leady to i tak tutaj zostanę. Kontakt z administracją bardzo dobry, problemy rozwiązywane na czas i stawki są satysfakcjonujące Smile
Mam tylko wielką nadzieję, że w niedługim odstępie czasu pojawią się v.2 większości programów, bo to będzie bardzo dobry bodziec Smile


RE: Czy Leadmore jest najlepszy? - rammus - 20-03-2016 15:48

Testowałem wiekszość innych serwisów i UV jak i konwersja ich miażdży. Jedynym minusem jest wąski czas dostępności Arka Sad


RE: Czy Leadmore jest najlepszy? - paweuq - 20-03-2016 18:40

Według mnie LM jest ok! Mam do niego sentyment bo to tu zarobiłem swój pierwszy tysiac. Kiedys testowałem LM, i według mnie nie tnie leadów. Ale to tylko moja opinia.


RE: Czy Leadmore jest najlepszy? - NoPressure - 20-03-2016 19:09

Moim zdaniem Leadmore nie jest najlepszy. Testowalem wiele innych serwisow (moge potwierdzic sygnaturkami, zarobilem tysiace w roznych serwisach) i moge smialo powiedziec, ze Leadmore jest przecietnym serwisem pod wzgledem konwersji. Support moim zdaniem jest opieszaly, a administracja serwisu podejmuje niezrozumiale kroki/decyzje.
Sa lepsze serwisy ale nie podam bo nie chce byc oskarzony o reklame. Musisz potestowac.

Nie zwracaj uwagi na screeny z galerii bo sa one zazwyczaj robione pod zdobycie dodatkowych punktow lub jako prowokacja do mentoringu.


RE: Czy Leadmore jest najlepszy? - nykkusek - 20-03-2016 20:01

Najwieksza wada LM? Nie rozwija się. Żadnych nowych programów, jestem w zarabianiu od listopada 2014 i od tamtego czasu chyba wszystkie programy dalej wyglądają tak samo Smile A nowe programy można policzyć na palcach jednej ręki.

No i co jeszcze może przeszkadzać w przypadku niektórych nisz - brak premium SMS.

Szukaj, testuj, oceniaj.


RE: Czy Leadmore jest najlepszy? - Czaq - 20-03-2016 20:23

(20-03-2016 20:01)nykkusek napisał(a):  Najwieksza wada LM? Nie rozwija się. Żadnych nowych programów, jestem w zarabianiu od listopada 2014 i od tamtego czasu chyba wszystkie programy dalej wyglądają tak samo Smile A nowe programy można policzyć na palcach jednej ręki.

No i co jeszcze może przeszkadzać w przypadku niektórych nisz - brak premium SMS.

Szukaj, testuj, oceniaj.

Jeśli chodzi o sub jest on najlepszy. Co do premium to dodatkowo uderz w firesuba i miodzio Smile


RE: Czy Leadmore jest najlepszy? - Wixx - 20-03-2016 22:59

Jak wyżej do premium FireSub, poza tym chyba najlepszy :-)


RE: Czy Leadmore jest najlepszy? - kusas - 21-03-2016 00:59

Sam tam kiedyś zaczynałem ale jak usłyszałem że tną to przerzuciłem się na TreePay Wink i polecam zrobić to samo