Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zbieramy na dziewczynę! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Zbieramy na dziewczynę! (/Temat-Zbieramy-na-dziewczyne-130691)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Zbieramy na dziewczynę! - tomek019 - 21-03-2016 15:59

Cel bardzo fajny Big Grin ale terminy gonią Tongue


RE: Zbieramy na dziewczynę! - Krechaman - 21-03-2016 19:13

Oj dajcie chłopakowi spokój. Jego sprawa gdzie jedzie, do kogo jedzie, po co, za ile i czy w ogóle się opłaca. Niech się uczy na własnych doświadczeniach. Nie każdy chce mieć laskę tylko, żeby ładnie wyglądała. Pasuje mu jej charakter, a to jest przech*j ważne. Ustal trochę większy cel, żeby na wszystko starczyło i essa. Trzym się i powodzenia.


RE: Zbieramy na dziewczynę! - tomek019 - 22-03-2016 08:52

Krechaman tutaj przyznam Ci racje Wink !

tapnięte


RE: Zbieramy na dziewczynę! - Mokos - 22-03-2016 09:17

Polecam leadmore Smile


RE: Zbieramy na dziewczynę! - Kiljan - 22-03-2016 10:16

No cóż, cel ważny, zapas gumek musi być. Zgłoś się na PW, bonusową stawkę dostaniesz, żeby trochę łatwiej było na te gumki zarobić, w końcu nie ma co ryzykować, że się pojawi kolejny Polak Big Grin


RE: Zbieramy na dziewczynę! - Madroxx - 22-03-2016 10:20

(22-03-2016 10:16)Kiljan napisał(a):  No cóż, cel ważny, zapas gumek musi być. Zgłoś się na PW, bonusową stawkę dostaniesz, żeby trochę łatwiej było na te gumki zarobić, w końcu nie ma co ryzykować, że się pojawi kolejny Polak Big Grin

Daj mu swoje i tak ich nie używasz Smile


RE: Zbieramy na dziewczynę! - war43 - 22-03-2016 16:20

Pewnie dostanie 6,9zł za lead Big Grin


RE: Zbieramy na dziewczynę! - Delsar - 22-03-2016 18:47

Dziennik... Jak sama nazwa wskazuje powinienem prowadzić go codziennie. W rzeczywistości nie jest tak kolorowo jak było to przed zakładaniem dziennika. No ale jak czytam wasze komentarze to strasznie się cieszę, że wgl chce wam się czytać moje wypocinyBig Grin Chciałbym zaznaczyć, że mój cel w zupełności powinien wystarczyć, ponieważ wszystko zaokrąglałem. Bilety nie kosztują 100zł, tylko ok. 50zł. Hotel także wychodzi jakieś 170zł, pisząc "prezent" miałem na myśli jakiś bukiet róż. Był taki czas gdzie myślałem o poczcie kwiatowej. Po co mam jeździć i tracić tyle nerwów skoro mogę wydać 200zł, podać jej adres i 20 róż pod jej mieszkaniem gotowe. Właśnie do tej pory o tym myślę... Sad
Nie mam ogólnie zbytnio czasu... Rano szkoła (8:00-15:00). Po szkole godzinkę muszę ćwiczyć, opadły mi już trochę łapy i brzuszek. Dochodzi jeszcze pomoc rodzicom(nie zawsze), no i dopiero o godzinie 18 siadam przed komputer i coś działam. Nawet nie wiem czy dam radę uzbierać tą kwotę..

@[Kiljan]
Dziękuję Ci za wsparcie, prezki się przydadzą na 100%! Kto wie co się tam będzie działo? Jeżeli wgl dozbieram Smile
Dziękuję Ci także za chęć podnoszenia mi stawki, muszę odmówić... Wiem, że większość się zdziwi czemu nie wezmę takiej pomocy. Jestem na tym forum już dobre kilka lat, a zarejestrowany dopiero od kilku dni. Kompletnie nic nie zrobiłem dla forum jak i dla innych osób. W moim przekonaniu to jest nie Fair. Kiedyś bardzo chętnie przyjmę, ale jak dziennie będę miał chociaż z 20 leadów.. Na tą chwilę nie mogę tego przyjąć, dziękuję Ci bardzo za słowa które mnie troszeczkę motywują! Heart

Dzień 1
Jakiś tydzień temu zamawiałem dwa dni z rzędu po 10 starterów z LycaMobile. Do dziś przyszły mi tylko 2 koperty z 6 kartami SIM.
Może zmądrzeli?! Kiedyś normalnie przychodziło po 3-4 koperty dziennie.
Założyłem 2 konta i uzupełniłem je w 100%.
Puściłem spam na 30 grupach i co?!
18 wyświetleń i 0 leadów..


Dzień 2
Dzisiaj testowałem programy FireSub'a. Podoba mi się w tym serwisie to, że Regulamin nie jest na widoku..
No ale dzień jak poprzedni.. Czytałem inne dzienniki i wpadłem na super pomysł/niszę.
Nisza jest krótkoterminowa, ale myślę że da mi trochę pieniążkóf Sad
Jutro wam przedstawię wyniki tego co chciałbym zrobić, znów chu*a zarobię pokerface

Do końca zostało 39 DNI



RE: Zbieramy na dziewczynę! - ivandzms - 22-03-2016 19:53

świetny cel Big Grin Powodzenia w biznesie jak i tej znajomości Heart


RE: Zbieramy na dziewczynę! - nielotweb - 23-03-2016 18:18

dasz radę! świetny dziennik Big Grin Powodzonka Jerk2