Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zbieramy na dziewczynę! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Zbieramy na dziewczynę! (/Temat-Zbieramy-na-dziewczyne-130691)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Zbieramy na dziewczynę! - full2000 - 20-03-2016 21:37

(20-03-2016 15:32)Delsar napisał(a):  @[full2000]
Ciesze się za taki post! Na tym forum obserwowałem najbardziej Ciebie! Strasznie byłem zainteresowany zarabianiem na instalacjach, ty jako Forumowy Master PPI strasznie mnie zaciekawiłeś. Przejrzałem Dziennik, Poradniki i serwisy które polecasz. W sumie to wstyd się przyznać, ale śledziłem Cię Lol
Podczas zajmowania się spamem, spróbuję robić zaplecze pod PPI i będę strał się coś zaczynać w tym kierunku. Gratuluję Ci takich zarobków i myślę, że zdobędę choć kawałek tego co ty osiągnąłeś w PPI

Cieszę się że wzorujesz się na mnie. Postaram się nie zawieść ! Smile

Powiadasz że czytasz dziennik, właśnie dodałem nowy wpis (klik!)

Aktualnie nie zarabiam już tylko na PPI ale i na innych metodach ... Smile


RE: Zbieramy na dziewczynę! - Erdoi Money - 20-03-2016 22:23

Powodzenia! Trzymam kciuki Smile oby Ci się udało


RE: Zbieramy na dziewczynę! - Czaq - 20-03-2016 22:30

Haha piękny dziennik! Trzymam kciuki Smile


RE: Zbieramy na dziewczynę! - Paxen - 20-03-2016 23:04

Powodzenia, dasz rade! Smile


RE: Zbieramy na dziewczynę! - morenox - 20-03-2016 23:23

Powodzenia! ;D

P.S
Tego kwiatu pół światu i dziewczyne możesz znaleźć sobie bliżej... Szczerze mówiąc wydać na jedno spotkanie z laska 500 zł nie będąc z nia to przesada jak dla mnie ale kto co lubi... Lepiej na imprezy wydać i tam poznasz wiele dziewczyn ;D Serio, przemyśl to!


RE: Zbieramy na dziewczynę! - grubyst - 21-03-2016 00:08

(20-03-2016 23:23)morenox napisał(a):  Powodzenia! ;D

P.S
Tego kwiatu pół światu i dziewczyne możesz znaleźć sobie bliżej... Szczerze mówiąc wydać na jedno spotkanie z laska 500 zł nie będąc z nia to przesada jak dla mnie ale kto co lubi... Lepiej na imprezy wydać i tam poznasz wiele dziewczyn ;D Serio, przemyśl to!
Jak się chłop zakocha to amen, a z tego co widać to autor dziennika chyba własnie taki stan przeżywa Big Grin powodzonka!


RE: Zbieramy na dziewczynę! - Amarenka - 21-03-2016 00:33

Tylko żeby po tych 3 dniach nie było niespodzianki sam wiesz jakiej xD


RE: Zbieramy na dziewczynę! - morenox - 21-03-2016 11:17

(21-03-2016 00:08)grubyst napisał(a):  
(20-03-2016 23:23)morenox napisał(a):  Powodzenia! ;D

P.S
Tego kwiatu pół światu i dziewczyne możesz znaleźć sobie bliżej... Szczerze mówiąc wydać na jedno spotkanie z laska 500 zł nie będąc z nia to przesada jak dla mnie ale kto co lubi... Lepiej na imprezy wydać i tam poznasz wiele dziewczyn ;D Serio, przemyśl to!
Jak się chłop zakocha to amen, a z tego co widać to autor dziennika chyba własnie taki stan przeżywa Big Grin powodzonka!

Zawsze się można odkochać, to bardziej zauroczenie niż miłość Big Grin
Ja to nie wyobrażam sobie związku na odległość, widzieć się raz na kilka miechów... Nie wiesz co ona tam robi, ona nie wie do końca co ty robisz... Ona Cię chłopie może zdradzać ,a powie że jest z koleżankami dlatego nie odpisywała i jak to sprawdzisz? Big Grin


RE: Zbieramy na dziewczynę! - Pyczarka - 21-03-2016 12:03

Kilkanaście dni zajęło Ci dowiedzenie się ze ona mieszka 150km? Tuż to mistrz Alvaro jesteś.

Wiesz czemu młodsze wola starszych? Bo dorośli i są na tyle męscy ze sa w stanie zaspokoić je potrzeby. A hormony buzuja już we wczesnym wieku.

Życzę powodzenia, ale nie nastawialbym się na twoim miejscu


RE: Zbieramy na dziewczynę! - paweuq - 21-03-2016 12:39

morenox ma racje! Mówisz, że z większościa nie da się porozmawaić, to udarzaj do tej mniejszości! W każdym mieście znajdzie sie perełka lub kilka! Które są warte uwagi!