Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zbieramy na dziewczynę! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Zbieramy na dziewczynę! (/Temat-Zbieramy-na-dziewczyne-130691)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Zbieramy na dziewczynę! - Onyke - 20-03-2016 14:50

Te 100zł ze sobą to wydaje mi się trochę mało.
Powodzenia!


RE: Zbieramy na dziewczynę! - MoneyMachine - 20-03-2016 14:58

Dolicz durexy. Jerk2
Powodzenia w dążeniu do celu! Wink


RE: Zbieramy na dziewczynę! - Krechaman - 20-03-2016 14:58

Chcesz stówę ze sobą na 3 dni wziąć? Big Grin Pozdro
Nie wiem jakie to miasto, ale byłem na takich "wycieczkach" i stówa idzie w jeden dzień na luziku.


RE: Zbieramy na dziewczynę! - Kerak22 - 20-03-2016 15:24

Może weźmie jedzenie w słoikach i będzie odgrzewał? Big Grin


RE: Zbieramy na dziewczynę! - full2000 - 20-03-2016 15:27

@[Delsar] gratuluję świetnego dziennika! Porwałeś mnie pierwszym postem. Zaje*isty cel. Powodzenia z dziewczyną ! Wiem jakie teraz są dziewczyny ale do zarabiania musisz podejść spokojnie bo skończysz na słomianym zapale. Wiem co mówię, buduj zaplecze będące w przyszłości źródłem Twojego dodatkowego dochodu (automat). Ja tak zrobiłem i nie żałuję. Jeszcze raz - Powodzenia ! Smile


RE: Zbieramy na dziewczynę! - Delsar - 20-03-2016 15:28

@[MoneyMachine]
Myślałem nad tym, to będzie mój następny cel Jerk2

@[Krechaman]
W sumie to jak to przeczytałem, załamałem się Big Grin
Wgl zapomniałem o jedzeniu, nie zdałem sobie sprawy, że będę musiał też jakąś pizze czy coś. 100 zł chciałem wziąć..pokerface
Dzięki za przypomnienie!


RE: Zbieramy na dziewczynę! - Lanserek - 20-03-2016 15:29

Powodzenia!
p.s. tylko uważaj tam, żebyś za 9 miesięcy nie musiał ustalać gigantycznego celu Big Grin


RE: Zbieramy na dziewczynę! - Delsar - 20-03-2016 15:32

(20-03-2016 15:29)Lanserek napisał(a):  Powodzenia!
p.s. tylko uważaj tam, żebyś za 9 miesięcy nie musiał ustalać gigantycznego celu Big Grin

Nawet tak nie myślmy, bo ja w 9 mieś nie uzbieram nawet tysiąca...

@[full2000]
Ciesze się za taki post! Na tym forum obserwowałem najbardziej Ciebie! Strasznie byłem zainteresowany zarabianiem na instalacjach, ty jako Forumowy Master PPI strasznie mnie zaciekawiłeś. Przejrzałem Dziennik, Poradniki i serwisy które polecasz. W sumie to wstyd się przyznać, ale śledziłem Cię Lol
Podczas zajmowania się spamem, spróbuję robić zaplecze pod PPI i będę strał się coś zaczynać w tym kierunku. Gratuluję Ci takich zarobków i myślę, że zdobędę choć kawałek tego co ty osiągnąłeś w PPI


RE: Zbieramy na dziewczynę! - zugula92 - 20-03-2016 15:36

(20-03-2016 15:29)Lanserek napisał(a):  Powodzenia!
p.s. tylko uważaj tam, żebyś za 9 miesięcy nie musiał ustalać gigantycznego celu Big Grin

Najwyżej dostanie pomoc 500+ od państwa Big Grin powodzenia Smile


RE: Zbieramy na dziewczynę! - WestZG95 - 20-03-2016 15:43

^By musiał bliźniaki strzelić Jerk