Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zbieramy na dziewczynę! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Zbieramy na dziewczynę! (/Temat-Zbieramy-na-dziewczyne-130691)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Zbieramy na dziewczynę! - Delsar - 20-03-2016 12:04

Coś o Sobie!
Mam na imię Tomek posiadam 17 lat i zbieram na kratę wódki, jakby któraś była chętna to szukam też miłej Pani na noc Jerk2

Jestem na tym forum od 2012 roku, każdego dnia wchodziłem i czytałem działy tj. Kupię/Spzedam, Dzienniki Pracy, Poradniki, Boty i Nowe serwisy zarobkowe.
Nadszedł czas bym założył tutaj konto i zaczął wreszcie zarabiać!
Wszystko dzień w dzień czytałem i sprawdzałem w praktyce... No dobra, sprawdzałem tylko przez 5-10 min pokerface
Czytałem wiele poradników! Ale jestem tak leniwy by sprawdzić jak to wgl funkcjonuje... Moja najdłuższa praca na jednym sposobie to 2 dni. W internecie zarobiłem przez te 3,5 roku jakieś 300zł facepalm.
Zarabiałem na PPI i SubSMS. Chciałbym to zmienić!
Zakładając ten dziennik chciałbym się zmotywować, ponieważ zawsze się zniechęcałem do wszystkiego co mi nie wychodziło... Myślę, że wasze miłe słowa mnie zmotywują (jeżeli wgl je napiszecieLol)

Coś o moim celu:
Poznałem ostatnio dziewczynę ma pewnym wyjeździe. Dziewczyna po prostu zaje*ista! Charakter, wygląd i jej całokształt! Dziecko się zakochało i teraz musi sobie jakoś poradzić facepalm. Po rozmowie przez kilkanaście dni, dowiedziałem się, że mieszka 150km ode mnie... W środku troszeczkę mi było smutno i cholernie źle... Obydwu stronom zależy.
Po przyjeździe do domu powiedziałem sobie, że tak nie może być! Przez rok szukałem dziewczyny która choć troszeczkę jest normalna! W sumie powodzenie u płci przeciwnej mam nawet duże(Alvaro Cool ) Z większością dziewczyn w moim mieście mógłbym porozmawiać tylko o ich butach i nowych paznokciachfacepalm Nie wiem co się porobiło z tymi dziewczynami, więkość dziewczyn w wieku 16-17 lat szuka chłopaka który ma 22-25 lat! One myślą, że wszystko im może dać! A tak naprawdę typo sam jeździ Golfem 3 w Gazie beka
Dlatego bardzo zależy mi na tej dziewczynie! Chcę tą i żadną inną!
Chciałbym poj*baćJerk2 yy.. znaczy pojechać do niej na kilka dni bo niedługo ma urodziny. Chcę przenocować w hotelu no i zabrać troszeczkę kasy ze sobą..

Na co zbieram i ile?

Autobus: 100zł (obydwie strony)
Hotel: 200zł (3 dni noclegu)
Pieniążki ze sobą: 100zł
Prezent: 100zł
RAZEM: 500zł

Ile mam czasu na zebranie?
Czas mam do 30 Kwietnia
Pozostało: 41 DNI

Gdzie chcę zarabiać?

Chciałbym zarobić na LeadMore i FireSub
Z racji, że mam tam jakieś środki to chciałbym dozbierać do wypłaty.
Resztki na koncie:
LeadMore: 15zł
FireSub: 7.50zł
Będę zarabiał na Spamie Facebookfacepalm, nie mam innych pomysłów a czasu jest bardzo mało...
Kiedyś chciałbym wrócić do PPI, bo to super sprawa na dłuższą metę!



RE: Zbieramy na dziewczynę! - xcube2 - 20-03-2016 12:06

Powodzenia !


RE: Zbieramy na dziewczynę! - DzejkobPL - 20-03-2016 12:07

Powodzenia. Big Grin


RE: Zbieramy na dziewczynę! - Kerak22 - 20-03-2016 12:15

Jak dobry pomysł masz to i na spamie zarobisz Big Grin


RE: Zbieramy na dziewczynę! - Shadow271 - 20-03-2016 12:18

Powodzenia!


RE: Zbieramy na dziewczynę! - Robaczek12 - 20-03-2016 12:26

Pożycz od rodziców 5 stów powiedz ze kochasz znalazles ta jedyną szukaleś całe życie Smile a potem oddasz kase rodzicom jak zarobisz Smile
Powodzenia życzę nie podawaj się


RE: Zbieramy na dziewczynę! - Giorgios - 20-03-2016 12:27

powodzenia, dasz rade!


RE: Zbieramy na dziewczynę! - konrad123456789 - 20-03-2016 12:31

Powodzenia. Fajny cel Tongue


RE: Zbieramy na dziewczynę! - Nupek369 - 20-03-2016 12:40

Fajnie się czytało, życzę powodzenia i czekam na więcej. Wink


RE: Zbieramy na dziewczynę! - Delsar - 20-03-2016 13:45

Dziękuję wszystkim za miłe słowa, jak pisałem MOTYWUJĄ MNIE!
Zaraz zabieram się za dodawanie grup i pierwszy Spamik Smile

@[Robaczek12]
No raczej nie zrobię tego. Powiedzą, że w dupie mi się poprzewracało i tyle..
Moi rodzice nie wierzą w zarabianie przez internet. "Okradną Cię w internecie i jeszcze problemów nam narobisz" Takie jest zdanie moich rodziców. Sad