Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Przekroczenie liczby punktów karnych, czy mam po prawku? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Przekroczenie liczby punktów karnych, czy mam po prawku? (/Temat-Przekroczenie-liczby-punktow-karnych-czy-mam-po-prawku-130690)

Strony: 1 2


Przekroczenie liczby punktów karnych, czy mam po prawku? - saczers1910 - 20-03-2016 11:53

Witam,

przedstawię jak wygląda sytuacja. Mam na koncie 16 punktów karnych. We wtorek dostałem 5 (czyli 21 w sumie), w piątek kolejne 5 (czyli 26 w sumie).

Po mandacie w piątek pojechał na komusariat i mi powiedzieli, że mam 16 punktów, czyli nie dopisali mi tych 10 punktów. Ktoś wie kiedy zostaną wprowadzone tam do bazy? Głowny problem w tym, że we wtorek (22 merzec) kasuje mi się 5 punktów...

Wie ktoś jak to wygląda w praktyce? Jeśli punkty zostaną wprowadzone np. w srode, a mi we wtorek skasuje sie 5 punktów to mi się upiecze?

Wszelkie informacje mile widziane


PS - jeśli dział nie odpowiedni to proszę o przeniesienie


RE: Przekroczenie liczby punktów karnych, czy mam po prawku? - Ascoran - 20-03-2016 11:55

Punkty kasują Ci się dopiero wtedy gdy przez równy rok nie dostaniesz żadnych punktów...
A punkty powinni dopisać najpóźniej kolejnego dnia roboczego, ale zazwyczaj robią to od razu


RE: Przekroczenie liczby punktów karnych, czy mam po prawku? - saczers1910 - 20-03-2016 11:58

Punkty kasują się po roku ich otrzymania, czyli 22 marca br. kasuje mi się 5 punktów.

Punkty karne nie są dopisywane od razu, bo jak mówię, we wtorek dostałem 5 pkt i nie były wpisane do piątku


RE: Przekroczenie liczby punktów karnych, czy mam po prawku? - mikuss - 20-03-2016 12:14

Liczy się data otrzymania a nie dopisania do bazy.
Więc jak przekroczyłeś liczbę punktów to pomimo odjęcia przy najbliższej kontroli dowiesz się, że Twoje prawo jazdy powinno znajdować się w posiadaniu Organu wydającego dokument


RE: Przekroczenie liczby punktów karnych, czy mam po prawku? - szykiryki - 20-03-2016 12:15

Powinny byc dopisane w ciągu max kilku dni roboczych (i tak bedzie widać po dacie, kiedy dokładnie otrzymales, a nie kiedy weszly do systemu), ale znajac systemy policji punkty teoretycznie pewnie są, tylko w tym akurat momencie się nie pokazały/wyświetliły.
Przejdź się jutro na komisariat z dowodem i sprawdź jeszcze raz. Nawet jesli przekroczyles, to nie zabierają Ci prawka na miejscu.
Z tego co wiem dostaniesz listownie decyzję od starosty o zatrzymaniu.


RE: Przekroczenie liczby punktów karnych, czy mam po prawku? - mikuss - 20-03-2016 12:16

del


RE: Przekroczenie liczby punktów karnych, czy mam po prawku? - tomek019 - 22-03-2016 08:55

Proponuje zakup CB-radia na przyszlosc sam dosc czesto kiedys dostawalem takie mandaciki bo za kierownica caly czsd jestem Smile

tapnięte


RE: Przekroczenie liczby punktów karnych, czy mam po prawku? - Mokos - 22-03-2016 09:12

Janosik lepszy Wink


RE: Przekroczenie liczby punktów karnych, czy mam po prawku? - tomek019 - 22-03-2016 10:48

Jak kto woli Big Grin ale wole CB-Radio , stary sprawdzony sposob

tapnięte


RE: Przekroczenie liczby punktów karnych, czy mam po prawku? - mlody16918 - 22-03-2016 11:10

Ty jeździsz ferrari czy po prostu nie potrafisz jeździć?