Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Facebook niszczy mi życie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Facebook niszczy mi życie. (/Temat-Facebook-niszczy-mi-zycie-130676)



Facebook niszczy mi życie. - SKOR514 - 19-03-2016 21:52

Siema...Mam problem. Do wczoraj spamowałem sobie ładnie linkami z leadmore na fb i było w miarę spoko. Konta tam swoje wytrzymywały, może niezbyt długo, no, aleee. A od wczoraj co zrobie konto i zacznę spam, to albo leci ban na wejście, albo moje fotki spod postów są usuwane i blokowane. Co robić? Spamowałem z linkami z blogspota i też nic nie daje... Loguje się z incognito.
Pomóżta. :V


RE: Facebook niszczy mi życie. - Piniondz - 19-03-2016 23:51

(19-03-2016 21:52)SKOR514 napisał(a):  Siema...Mam problem. Do wczoraj spamowałem sobie ładnie linkami z leadmore na fb i było w miarę spoko. Konta tam swoje wytrzymywały, może niezbyt długo, no, aleee. A od wczoraj co zrobie konto i zacznę spam, to albo leci ban na wejście, albo moje fotki spod postów są usuwane i blokowane. Co robić? Spamowałem z linkami z blogspota i też nic nie daje... Loguje się z incognito.
Pomóżta. :V

poprzycinaj zdjęcia, ściagnij darmowy vpn do zmiany ip i nie spamuj ledwo co założonymi kontami tylko stażowe sobie kup


RE: Facebook niszczy mi życie. - Wixx - 20-03-2016 23:04

Pokombinuj też z UserAgent przegladarki, bo po tym tez łapią.


RE: Facebook niszczy mi życie. - Kiljan - 20-03-2016 23:24

Ja bym obstawiał, że to przez spamowanie leadmorem


RE: Facebook niszczy mi życie. - lucass9600 - 23-03-2016 14:34

ludzie po prostu są już wyczuleni i dość szybko zgłaszają takie konta


RE: Facebook niszczy mi życie. - xOceanFirex - 05-04-2016 17:43

Era spamu na fb chyba powoli mija


RE: Facebook niszczy mi życie. - MrDream - 16-05-2016 23:45

Albo ewoluuje Wink


RE: Facebook niszczy mi życie. - MvM - 17-05-2016 09:54

Koniec ...


RE: Facebook niszczy mi życie. - malena - 25-05-2016 06:57

Naprawdę koniec ze spamem? Trudno uwierzyć..