Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
donald-coin.info - nowy serwis do zarabiania satoshi - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: donald-coin.info - nowy serwis do zarabiania satoshi (/Temat-donald-coin-info-nowy-serwis-do-zarabiania-satoshi-130669)

Strony: 1 2 3


RE: [WYPŁACA] donald-coin.info - nowy serwis do zarabiania satoshi - NixonZzz - 03-08-2016 23:39

Wbijam, sprawdzam. Rolleyes


RE: [WYPŁACA] donald-coin.info - nowy serwis do zarabiania satoshi - rachman - 04-08-2016 00:09

Wbijajcie i miłej zabawy Wink Ja myślę o wykupieniu wyższego poziomu bo jadę na free ale będę często wyjeżdżać teraz to nie będę tam często zaglądać i trochę szkoda...


RE: [WYPŁACA] donald-coin.info - nowy serwis do zarabiania satoshi - Magisterek - 04-08-2016 09:26

Wyplaca elegancko Smile ~ 45K

Dla chetnych na koncu mojego poradnika zbior sprawdzonych kranikow, tu.


RE: [WYPŁACA] donald-coin.info - nowy serwis do zarabiania satoshi - SQUUB - 04-08-2016 10:19

Zarejestrowałem się z refa i ogarniam temat!


RE: [WYPŁACA] donald-coin.info - nowy serwis do zarabiania satoshi - SQUUB - 04-08-2016 12:15

Mam pytanie, czy muszę mieć włączoną ciągle tą stronę? Czy wystarczy jak wejdę raz dziennie i zrobię claima?


RE: [WYPŁACA] donald-coin.info - nowy serwis do zarabiania satoshi - Serkownik - 04-08-2016 13:17

(04-08-2016 12:15)SQUUB napisał(a):  Mam pytanie, czy muszę mieć włączoną ciągle tą stronę? Czy wystarczy jak wejdę raz dziennie i zrobię claima?

wystarczy raz, dwa, trzy razy dziennie wejsc i zrobic claim


RE: [WYPŁACA] donald-coin.info - nowy serwis do zarabiania satoshi - rachman - 04-08-2016 21:52

@SQUUB Wejdź kiedy chcesz. Zgarniasz co uzbierane i tyle Wink Wiadomo zapełnia się ileś czasu więc co kilka godzin jest najlepiej zebrać ale konto nie zniknie jak wyjedziesz na week i nie wejdziesz ani razu po prostu zapełni się i nie urośnie ponad stan Wink


RE: [WYPŁACA] donald-coin.info - nowy serwis do zarabiania satoshi - Grosika - 07-08-2016 12:03

potwierdzam wypłacalność...
ale wkurza mnie klikanie w banery.. nie wiem czy tak jest czy to wina przeglądarki, ale w każdej trójce jest jeden baner, który mi się otwiera w miejsce gry i muszę dawać wstecz i od nowa klikanie w banery.. wrrr...


RE: [WYPŁACA] donald-coin.info - nowy serwis do zarabiania satoshi - rachman - 08-08-2016 13:42

@Grosika na czymś muszą zarabiać Wink Zauważ że zazwyczaj 1 z tych banerów jest w języku w jakim wykrywają że jesteś - np. PL a reszta po rusku czy angielsku. Klikaj te nie po PL i problem zniknie Smile Reklama po PL jest reklamą która przenosi Cię na reklamę i trzeba dawać wstecz a oni za to pewnie grosz jakiś zarabiają na tym kliku Smile


RE: [WYPŁACA] donald-coin.info - nowy serwis do zarabiania satoshi - adamkwany - 08-08-2016 17:51

Wygląda zacnie