Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Altcoiny - Inwestycje - Dyskusja - Temat Zbiorczy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: Altcoiny - Inwestycje - Dyskusja - Temat Zbiorczy (/Temat-Altcoiny-Inwestycje-Dyskusja-Temat-Zbiorczy-130661)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Altcoiny - Inwestycje - Dyskusja - Temat Zbiorczy - olekn1 - 02-06-2016 09:40

Ok, na tej giełdzie też można je sprzedawać?

Co do tych postów, to ktoś dał link na 90 stronie do jakiegoś artykułu, że został usunięty z giełdy jakiejś :/

Wysłane z mojego Monster X5 przy użyciu Tapatalka

W ogóle nie wiem skąd, ale dostałem na portfel 0.017 BTC Big Grin Lol zarejestrowałem się z refa Big Grin

Wysłane z mojego Monster X5 przy użyciu Tapatalka


RE: Altcoiny - Inwestycje - Dyskusja - Temat Zbiorczy - ripruski - 02-06-2016 09:52

zarejestrowalem się z refa / ale gdzie tu jest jakiś market ? gdzie sie kupuje te alty ? Lol


RE: Altcoiny - Inwestycje - Dyskusja - Temat Zbiorczy - olekn1 - 02-06-2016 10:05

Jak zainwestujesz, to automatycznie Ci kupi RISE

Gdzie moge sie zalogowac? Nie moge znaleźć podstrony :/

Wysłane z mojego Monster X5 przy użyciu Tapatalka


RE: Altcoiny - Inwestycje - Dyskusja - Temat Zbiorczy - ripruski - 02-06-2016 10:07

(02-06-2016 10:05)olekn1 napisał(a):  Jak zainwestujesz, to automatycznie Ci kupi RISE

Gdzie moge sie zalogowac? Nie moge znaleźć podstrony :/

Wysłane z mojego Monster X5 przy użyciu Tapatalka

https://rise.vision/keystone/signin


RE: Altcoiny - Inwestycje - Dyskusja - Temat Zbiorczy - chmura86 - 02-06-2016 10:07

zalogowac do czego ? wszystko wam opisze jak wroce bede za godzine max dwie . macie moze jakis szybki program gdzie mozemy sie komunikowac razem w pare osob ?


RE: Altcoiny - Inwestycje - Dyskusja - Temat Zbiorczy - olekn1 - 02-06-2016 10:23

Juz mi kolega wyżej dał link

Możemy na gg konferencje zrobić, chyba, że macie lepszy pomysł

Wysłane z mojego Monster X5 przy użyciu Tapatalka


RE: Altcoiny - Inwestycje - Dyskusja - Temat Zbiorczy - olekn1 - 02-06-2016 15:51

Jak rozumiem, RISE otrzymamy dopiero po starcie programu? Bo mam tylko przewidywaną liczbę coinów. Widzę, że niektórzy mają też jakieś bonusy (tzn. 90% inwestorów Tongue)

@EDIT Dobra doczytałem, już nie ma bonusu Sad ale osoby, które zainwestowały od razu, zyskały 95% Rolleyes


RE: Altcoiny - Inwestycje - Dyskusja - Temat Zbiorczy - chmura86 - 02-06-2016 16:07

Tak jest monety otrzymamy dopiero po zakonczeniu ICO


RE: Altcoiny - Inwestycje - Dyskusja - Temat Zbiorczy - chmura86 - 03-06-2016 10:33

300,000 gcoinow ktos chce? gdzies mi sie ulegly z wydobywania X czasu temu/ oczywiscie za free = 1 doge Big Grin


RE: Altcoiny - Inwestycje - Dyskusja - Temat Zbiorczy - MalyJohn - 04-06-2016 16:25

Chmura, pisałeś tam gdzieś że kopiesz też solo.
Jak to zrobić?? Ja na razie kopię z innymi, mam jednak wolny komputer który z jakichś względów nie chcę podłaczać do sieci. Pomyślałem że mógłbym spróbować na nim robić solówkę.