Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Altcoiny - Inwestycje - Dyskusja - Temat Zbiorczy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: Altcoiny - Inwestycje - Dyskusja - Temat Zbiorczy (/Temat-Altcoiny-Inwestycje-Dyskusja-Temat-Zbiorczy-130661)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Altcoiny - Inwestycje - Dyskusja - Temat Zbiorczy - fusek - 17-05-2016 08:45

A skad bierzesz info odnosnie walut? Metoda prob i bledow?Big Grin


RE: Altcoiny - Inwestycje - Dyskusja - Temat Zbiorczy - MisieQ88 - 17-05-2016 11:43

Szczerze, ja to nie ogarniam tych giełd. Giełda (nie ważne czy walut czy jakakolwiek inna) to dla mnie czarna magia. Nie wiedziałbym kiedy i za ile kupić, ani potem kiedy i za ile sprzedać... Hehe, ale tak to jest jak nigdy ten temat nie był blisko mnie.


RE: Altcoiny - Inwestycje - Dyskusja - Temat Zbiorczy - chmura86 - 17-05-2016 20:20

a ja dzis jestem zalamany 2givecoin widze mial wbicie na ponad 200 sato za sztuke Xpokerface ( aj te moje 11.4 mln Give )
moglem spokojnie z 40-50 zl zrobic 15 BTC . czyli przez moj pospiech jestem w plecy 13BTC = 22 tys zl
fak faktem 3 tys na ulicy nie lezy ale moglem miec wiecej . za tydzien ruszam znow z obieraniem czegos ciekawego Big Grin


RE: Altcoiny - Inwestycje - Dyskusja - Temat Zbiorczy - fusek - 17-05-2016 20:25

(17-05-2016 20:20)chmura86 napisał(a):  a ja dzis jestem zalamany 2givecoin widze mial wbicie na ponad 200 sato za sztuke Xpokerface ( aj te moje 11.4 mln Give )
moglem spokojnie z 40-50 zl zrobic 15 BTC . czyli przez moj pospiech jestem w plecy 13BTC = 22 tys zl
fak faktem 3 tys na ulicy nie lezy ale moglem miec wiecej . za tydzien ruszam znow z obieraniem czegos ciekawego Big Grin

Podziel sie skad bierzesz te ciekawe typy?Smile
Dziele sie zyskiem;d


RE: Altcoiny - Inwestycje - Dyskusja - Temat Zbiorczy - chmura86 - 17-05-2016 20:33

givecoin to moja jedna z poczatkowych monet chyba 2013 czy 2014 rok juz na starcie w 2 dni dala mi zarobic 500 zl kiedy to sam ja wydobywalem i w 2 dni wydobylem ponad 1 mln give . jak obieram nie wiem tego sam przeczucie Big Grin chyba ale jak mam czas to szukam szukam wszystkiego starych cen do roku wstecz niskiego poziomu trudnosci do wydobywania i jak moneta sie trzma czy to na gieldzie czy tez na glownym forum bitcoina bitcointalku inne fora to dla mnie scierwa . gdy moneta jest na gieldzie troche ja podkrecic do gory nie jest problem wystarczy napisac cos ciekawego jakis plus dla monety i ludzie lapia to jak rybka robaka Big Grin kurrrr. ale jestem zly na ten moj pospiech ( nadal sie nie nauczyłem po urocoinie gdzie w plecy bylem ponad 200 tys zl )

ps. szuka osob ktore wiedza jak zrobic swoja wlasna kryptomonete ( mam pomyslaIdea jak i cala reszte co jest potrzebne by ja ruszyc. potrzebuje tylko programistow )


RE: Altcoiny - Inwestycje - Dyskusja - Temat Zbiorczy - kernst - 17-05-2016 21:43

popieram chhmura dał mi cynk jak waluta była po 16 sato.. nim środki zdeponowałem na koncie skoczyła do 60.. a teraz to już .. straciło się wiele Tongue


RE: Altcoiny - Inwestycje - Dyskusja - Temat Zbiorczy - olekn1 - 17-05-2016 21:52

Mam takie pytanie do Ciebie chmura. Ile kopiesz kryptowalut na raz? Kopiesz stale jakieś crypto? Bo w sumie jak piszesz, że na moc i prąd do 2GC wydałeś 50 zł, a pisałeś wcześniej, że to Twoja perełka, to czemu tak mało na to przeznaczyłeś?

Co do stworzenia własnej kryptowaluty, to jest dużo artykułów o tym, np.
http://cryptorials.io/how-anyone-can-make-their-own-digital-currency/

Wysłane z mojego Monster X5 przy użyciu Tapatalka


RE: Altcoiny - Inwestycje - Dyskusja - Temat Zbiorczy - chmura86 - 18-05-2016 07:11

Givecoina kopalem jedna kartaJerk wiecej nie bylo trzeba bo przez 2 tygodnie kopalem ja i jeszcze jedna osoba ( ten ktos kopal stale do samego konca z moca 1mh/s) Smile wieksza moc wieksza trudnosc . Np za 10-20 zl kupilem na tydzien 2mhs mocy gdy ja nie moglem kopac i tak wiekszosc monet lecialo do mnie a bylo tego cos kolo 400-500tys give na dzien. A glupi bylem ze 2 tyg temu skonczylem wydobywac zamiast kopac dalej kolejne 10 mln. Ale pewnie zatrzymalo mnie to ze na liscie rich list bylem na 5-6 miejscu na swiecie w posiadaniu give. Na ten czas nic nie kopie ale w nast tyg pewnie cos znajde


RE: Altcoiny - Inwestycje - Dyskusja - Temat Zbiorczy - chmura86 - 19-05-2016 07:35

wplata 0.15 btc https://zapodaj.net/284419e938fc3.png.html

po 2 dniach 0.63 btc ( max po 2h kazdego dnia ) https://zapodaj.net/d0f8ec74d6faa.png.html

edit juz 0.66

Edit juz 0.78


RE: Altcoiny - Inwestycje - Dyskusja - Temat Zbiorczy - Doomin - 22-05-2016 16:33

Jak rozlicza się z podatków jeśli chodzi o zyski z https://c-cex.com/ lub innych giełd kryptowalutowych?