Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Altcoiny - Inwestycje - Dyskusja - Temat Zbiorczy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: Altcoiny - Inwestycje - Dyskusja - Temat Zbiorczy (/Temat-Altcoiny-Inwestycje-Dyskusja-Temat-Zbiorczy-130661)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Altcoiny - Inwestycje - Dyskusja - Temat Zbiorczy - jooni22 - 31-03-2016 13:29

Napisałem "chyba" bo się nie interesowałem tymi minerami, ja kopie eth i na tym mam doświadczenie. W przypadku btc szansa, że sam wykopiesz blok to jakaś 0.01% na pewno jeszcze mniej, także szansa bardzo niewielka, W przypadku altów jest łatwiej, ale co jeśli nic nie wykopiesz to jesteś na minus, ryzyko jest, ja wole mieć mniej więcej stabilny wyliczony zysk, ale to tylko moja opinia.


RE: Altcoiny - Inwestycje - Dyskusja - Temat Zbiorczy - chmura86 - 12-04-2016 13:55

chyba etherum leci w dol Smile zreszta obstawialem to na 1mln% ze dlugo nie bedzie warte tyle . a co do twojego liczenia kopania btc widac ze bladego pojecia nie masz Jerk2 cos ci zademonstruje

[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]

widzisz jaka jest moc tego poola? 114th/s a jaka ma moc caly btc ( spr sobie sam Smile ) a mimo to ta kopalnia kopie pare blokow btc dziennie ( na img jest 5 a wlasnie wpadl 6 blok co daje lacznie 150 btc juz !!)
dopowiem ci tylko ze 1/3 tej mocy jest moja impreza


RE: Altcoiny - Inwestycje - Dyskusja - Temat Zbiorczy - MalyJohn - 24-04-2016 14:21

Panowi - jedno podstawowe proste pytanie. Czy licząc oczywiście z kosztem prądu kopanie się opłaca?
Czytałem tu i tam, że jednak nie bo koszty prądu i sprzętu są takie, że to co się wydobędzie nie pokryje ich.
Więc jak to jest?


RE: Altcoiny - Inwestycje - Dyskusja - Temat Zbiorczy - chmura86 - 26-04-2016 13:54

no to powiedz mi jak to jest ze tysiace ludzi na swiecie wydobywa btc jak i inne waluty bo co bo im sie nie oplaca ? Jerk a i dziwne ze moc btc skoczyla tak drastycznie ostatnimi czasy ale to zapewne bo sie komus nie oplca ;D


RE: Altcoiny - Inwestycje - Dyskusja - Temat Zbiorczy - MalyJohn - 30-04-2016 14:48

Nie interesuje mnie co robią tysiące ludzi na całym świecie. Mógłbym podać dziesiątki przykładów, gdzie miliony a nie tysiące ludzi na świecie podejmuje lub podejmowało (to drugie bardziej oczywiste z wiadomych względów) decyzje które można określić jako "złe" i to bez żadnego wahania.
Mnie interesuje czy jest to opłacalne po odliczeniu wszystkich kosztów.
Ale cisza w tym temacie po moim pytaniu chyba jest odpowiadzią na nie.


RE: Altcoiny - Inwestycje - Dyskusja - Temat Zbiorczy - chmura86 - 30-04-2016 21:02

jak dla mnie ta decyzja jest na tak a ty mysl co chceszHuh


RE: Altcoiny - Inwestycje - Dyskusja - Temat Zbiorczy - MalyJohn - 30-04-2016 21:56

Odpowiedz mi na 3 pytania które rozwieją wszystkie wątpliwości:
1. Sam płacisz za prąd czy Twoi rodzice?
2. Ile to miesięcznie mniej więcej wynosi?
3. Ile mniej więcej miesięcznie wyciągasz z kopania?
To rozwieje wszystkie wątpliwości.


RE: Altcoiny - Inwestycje - Dyskusja - Temat Zbiorczy - chmura86 - 01-05-2016 08:05

Sam place za wszystko moze ty mieszkasz z rodzicami i ci placa za prad jak i za jedzenie Jerk

zalezy czym kopie czy kartami czy asikiem

zalezy co kopalem i jaka ma wartosc

ale stac mnie by spokojnie np przegrac 0.1-0.2 btc dziennie
tak jak wczoraj 0.17 btc w plecy ale dzis juz kolejne 0.177 wplacane

https://zapodaj.net/8b00e29db545b.png.html


RE: Altcoiny - Inwestycje - Dyskusja - Temat Zbiorczy - MalyJohn - 02-05-2016 20:51

Ale nie odpowiedziałeś na moje pytania. Podaj konkretne wartości by rozwiać wątpliwości.


RE: Altcoiny - Inwestycje - Dyskusja - Temat Zbiorczy - chmura86 - 03-05-2016 05:14

poszukaj sobie bo ja juz dawno odpowiedzialem na kazde pytanie zadane przez ciebie