Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gokano- czyli zdobądź wiele robiąc tak nie wiele - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Gokano- czyli zdobądź wiele robiąc tak nie wiele (/Temat-Gokano-czyli-zdobadz-wiele-robiac-tak-nie-wiele-130651)



Gokano- czyli zdobądź wiele robiąc tak nie wiele - Piterr21 - 19-03-2016 12:09

Witam, jako że przeszukując forum można się natknąć jedynie na cząstkowe słowa na temat serwisu Gokano postanowiłem że przedstawię nowym użytkownikom jego moc.

1. Od początku

[Obrazek: maxresdefault.jpg]

Jest to serwis z nagrodami gdzie za zdobyte punkty możemy je wymieniać na nagrody zaczynając od pendriva i koszuli aż po nawet iphona, ale o tym w dalszej części tego postu. Po dowody możecie śmiało wejść do galerii tam znajdziecie mnóstwo zadowolonych osób Big Grin

2. Zaczynamy- Rejestracja

[Obrazek: rejestracja.jpg]

Rozmiar Koszulki jest wymagany, ponieważ po 20 zaproszonych użytkownikach otrzymujemy darmową koszulkę

W jaki sposób wypełniać rejestracje raczej nie muszę wyjaśniać

3. Co dalej?

Po potwierdzeniu e-maila przed wami ukaże się taki widok



[Obrazek: strona.jpg]
1. Tutaj możemy otrzymać nasz link rewerencyjny
2. To nie jest błąd są tam dwie dwójki, ponieważ zarówno w pierwszym i drugim linku po kliknięciu otrzymujecie 1GN za samo zalogowanie się!
3. W tym miejscu po kliknięciu ukaże wam się mini ankieta gdzie będziecie musieli wybrać co wolicie, jest ona raz na dzień a za jej wypełnienie dostajecie 1GN. Ważne jest że jeśli nie zdążycie jej wypełnić to przepada, a na jej miejsce wchodzi nowa.


[Obrazek: ankieta.jpg]

4. Jak widać mamy tutaj dwa rodzaje punktów GN i VP. Punkty GN tak jak wyżej napisałem zdobywamy za zapraszanie znajomych, logowanie się i wypełnianie codziennych ankiet. Jeżeli zaprosimy 30 znajomych za logowanie. zapraszanie i ankiety dostajemy po 2 punkty zamiast 1.
Jak zdobyć VP point będzie dalej!

5. Jako że strona jest bardzo popularna poleciłbym wykupienie tej opcji, ponieważ raz na miesiąc następuje tzw. Restock czyli przywrócenie wszystkich nagród ponownie na stronę. Warto to wykupić ponieważ, restock w tym miesiącu skończył się po 10min!


[Obrazek: arestock.jpg]

6.
W tym miejscu możemy obserwować ilość naszych zaproszonych znajomych


3. Jak zdobyć punkty VP
Punkty VP możemy zdobyć za pomocą wykonywania misji, jest ich całe mnóstwo zaczynając od wypełniania ankiet aż po pobieranie plików. Aby zdobywać punkty za ankiety musimy odpowiadać tak jak oni sobie życzą tzn. jeżeli pytają czy masz dzieci to masz, jak pytają czy podejmujesz decyzje w domu to podejmujesz.



[Obrazek: avp.jpg]

4. To co najlepsze! Czyli nagrody!

[Obrazek: anagrody.jpg]
1. Tutaj możemy zamienić punkty VP na nagrody
2. Tutaj możemy zamienić punkty GN na nagrody

Jak widać mamy do wyboru 3 zakładki pierwszej nie będę pokazywał ponieważ są to jedynie upominki producenta

Nagrody za VP
Electronics


[Obrazek: avpelectronics.jpg]

Accesories


[Obrazek: accesroiesvp.jpg]

Nagrody za GN(są jedynie dostępne podczas restocku)
Electronics


[Obrazek: aelectronics.jpg]

Accesories


[Obrazek: accesories.jpg]


Jak łatwo można zauważyć nagród za GN jest o wiele więcej i bardziej kuszące niż za VP.

4. Co dalej?
Moge zachęcić jedynie was do korzystania z mojego reflinku
Refflink= http://gokano.com/ref/plZXz8VSozI1
Czysty linki = http://gokano.com

[b]Dziękuje za uwagę Big Grin[/b]


RE: Gokano- czyli zdobądź wiele robiąc tak nie wiele - konrad123456789 - 19-03-2016 12:16

Wszystko cacy, ale za mało postów na reflink z tego co pamiętam.


RE: Gokano- czyli zdobądź wiele robiąc tak nie wiele - Piterr21 - 19-03-2016 12:38

Nie wiedziałem, że jest potrzebna określona ilość postów na reflink aczkolwiek licze o łaske administratora, ponieważ włożyłem wiele pracy w ten poradnik. Jeżeli nie uda się to mogę wysyłać reflinki na prywatną wiadomośc


Gokano- czyli zdobądź wiele robiąc tak nie wiele - Coristo - 19-03-2016 12:42

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.